میخوام به توماس ای-میل بدم ولی...

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
سلام.یه مشکل خیلی گنده دارم.اگه راهنمایی کنین ممنون میشم: :Gooool:
من تا حالا به هیچ خواننده ای ای-میل ندادم.دوس دارم به توماس ای میل بدم ولی نمیدونم چی کار کنم.انگلیسیم خوبه.اصول نامه نگاری رو بلدم ولی موندم چی بنویسم؟ کلی حرف دارم! :smiles13::smiles13:
از مامانم بگیر تا معلم زبان،اون قدر مسخره م کردن که اعصابم خورد شد!! :smiles4:فقط شما ها موندین!اگه طرفدار توماس نیستین،عیب نداره.فقط میخوام بدونم واسه خواننده ی محبوبت نامه نوشتن چه جوریه! :smiles34:چی مینویسین یا کلا در مورد چی با طرف حرف میزنین.
میشه لطفا کمکم کنین؟دستم به دامنتون!

آخرین ویرایش:
لایک ها: mahdit

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
24
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
قربون صدقه ی فرق سرش برو تا نوک پاش ... والا به خدا ... :Tho.mas:
:Gh.aalb:
:smiles17:

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
Tamanna M.T Lover گفت:
قربون صدقه ی فرق سرش برو تا نوک پاش ... والا به خدا ....:Tho.mas::Tho.mas::Gh.aalb: :Gh.aalb: :smiles17:

["quete"]

نمیشه که همین جوری بی مقدمه بگم سلام توماس جونم.قربون فرق سرت تا نوک پاهات برم!!:smiles17::smiles17:
:Tho.mas:میگه !اصن تو کی هستی؟؟!!خدا شفات بده!

آخرین ویرایش:

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
بنظر من بعد از سلام بنویس توماس من یکی از طرفدارای تو و مدرن تاکینگ در ایران هستم.با اینکه جوان هستم و سنم به دهه هشتاد نمیخوره(بعد تو پرانتز سال تولدت بنویس) اما بنظرم صدا و موسیقی های تو از اول بهترین بوده.یکی از آرزوهام این هست که بتونم به کنسرتت بیام و آرزوی دیگم هم این هست که دوباره با پاپ تیتان مدرن تاکینگ احیا کنید.لطفا یک کنسرت در ترکیه بزار تا طرفدارای ایرانیت بتونن به کنسرتت بیان و از صدای آسمانیت لذت ببرن و لطفا لطفا لطفا دوباره مدرن تاکینگ با دیتر احیا کن.
<p>برات بهترین هارو آرزو دارم.
<p>*یادت باشه شارلین که متنت نباید زیاد طولانی باشه وگرنه ممکنه نخونتش*

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
young wolf گفت:
بنظر من بعد از سلام بنویس توماس من یکی از طرفدارای تو و مدرن تاکینگ در ایران هستم.با اینکه جوان هستم و سنم به دهه هشتاد نمیخوره(بعد تو پرانتز سال تولدت بنویس) اما بنظرم صدا و موسیقی های تو از اول بهترین بوده.یکی از آرزوهام این هست که بتونم به کنسرتت بیام و آرزوی دیگم هم این هست که دوباره با پاپ تیتان مدرن تاکینگ احیا کنید.لطفا یک کنسرت در ترکیه بزار تا طرفدارای ایرانیت بتونن به کنسرتت بیان و از صدای آسمانیت لذت ببرن و لطفا لطفا لطفا دوباره مدرن تاکینگ با دیتر احیا کن.</p>
برات بهترین هارو آرزو دارم.
*یادت باشه شارلین که متنت نباید زیاد طولانی باشه وگرنه ممکنه نخونتش*
خـــــــــــــــیلی ممنونم!!!!خیلی عالیه.همین کارو میکنم!!:smiles36: :smiles30:

آخرین ویرایش:

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
نامه نگاری؟؟؟؟ گفتگوی خصوصی با شخص توماس؟؟؟ اونم از طریق ایمیل؟؟؟

از کجا باید گیر آوردش اصلا از کجا صحتش مشخص میشه؟آخه مشخص نیست که بعد من متوجه نمیشم یعنی میتونی با توماس گفتگو داشته باشی.خیلی عجیبه.بعد اونوقت جوابم میدن یا نه؟ اصلا میخونن چیزایی که واسشون میفرستیدو؟

ایکاش بیشتر توضیح میدادین ماهم یاد بگیریم.

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
c.c.catch گفت:
نامه نگاری؟؟؟؟ گفتگوی خصوصی با شخص توماس؟؟؟ اونم از طریق ایمیل؟؟؟
از کجا باید گیر آوردش اصلا از کجا صحتش مشخص میشه؟آخه مشخص نیست که
بعد من متوجه نمیشم یعنی میتونی با توماس گفتگو داشته باشی.خیلی عجیبه.بعد اونوقت جوابم میدن یا نه؟ اصلا میخونن چیزایی که واسشون میفرستیدو؟
ایکاش بیشتر توضیح میدادین ماهم یاد بگیریم.
مگه چشه؟توماس خودش یه ای میل داره مخصوص طرفداراش.اینم از ای میلش: fanclub@thomas-anders.com
بله جواب میده.حتی یکی از دوستام از طریق وبکم باهاش حرف زده بود!!اول باور نکردم ولی وقتی دفعه ی بعد پیشش نشستم زبونم بند اومد!چون خودش بود!!!!:smiles37:
من امیدوارم که جواب بده.ولی میدونم میخونتش چون اگه نمیخواست،یه ای میل مختص فن کلابش درست نمیکرد!هر کاری کردم که ای میل دیترو گیر بیارم،نشد،کسی اگه داره،لطف کنه بذارتش. :Gooool:
اینم از توضیح:شما طرفدار دیترین.خب،اگه ببینینش چی بهش میگین؟من این جوری فرض میکنم که خودتونو معرفی میکنین و بهش میگین که کارش درسته و دوس دارین برین به یکی از کنسرتاشو از این حرفا.اگرم انتقادی چیزی داشته باشین خیلی محترمانه بهش میگین اما دیتر که 5000 کیلومتر اونور تره!خب چاره ای نیست جز ای میل!!!منم همین الان فرستادمش.برام دعا کنین که جوابمو بده!!

آخرین ویرایش:

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
متاسفانه دیتر به اندازه توماس اجتماعی نیست و خیلی به طرفداراش بها نمیده.در هیچ شبکه اجتماعی هم صفحه نداره.غرور این مرد پایانی نداره

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
young wolf گفت:
متاسفانه دیتر به اندازه توماس اجتماعی نیست و خیلی به طرفداراش بها نمیده.در هیچ شبکه اجتماعی هم صفحه نداره.غرور این مرد پایانی نداره
:smiles13:
میگم ای کاش به همین سادگیا بود که به توماس بگیم به دیتر بگه یه کم طرفداراش بها بده.اما نمیشه کسی رو عوض کرد مگه اینکه خودش بخواد.

آخرین ویرایش:

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
24
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه