گوش کردن به آهنگ هایی که نمی شناسید. خیلی روان گوش کنید.

سلام. بعداز ظهر جمع بخیر!
........................................
کم لطفی نکنید دیگه بابا. چرا همش کارای توماس رو با مدرن تاکینگ مقایسه می کنید. اصلا و به هیچ وجه صدای توماس اندرس به چهره اش نمی خوره! چرا؟ چون صدای توماس همیشه مخملی بوده (یعنی نه صدای خشک و نه نرم. که البته در اون 8 - 7 سالی که درآمریکا بود صداش مخملی تیز بود.) و چهره اش شبیه به خلاف کارهاست. مخصوصآ چشم هاش. اگر یادتون باشه توماس در سال 2001 در فیلم Muhle Dame Mord نقش یک خلافکار رو بازی می کنه. به همین خاطر من همیشه به خودم تلقین می کنم (به شما هم پیشنهاد می کنم) که اصلا توماس رو نمی شناسم، هیچ وقت صداش رو نشنیدم، چهره اش رو هم ندیدم، مدرن تاکینگ رو هم ندیده ام، نمی شناسم و نشنیده ام و همچنین سایت iran4moderntalking.ir رو هم نمی شناسم. تا به حال شده تو ماشین یکی از بستگان خودتون بشید و در صندلی عقب خودرو بشینید و بعد مثلا پسر عمه تان پشت فرمان هست و یک آهنگ خارجی می گذاره که شما نمی شناسیدش. و تو ذهنتون چهره خواننده رو یک خارجی با موهای بلوند مثل برد پیت یا با موهای مشکی مثل روجر فدرر تصور می کنید. آره یا نه؟

پیشنهاد می کنم آلبوم Souled مخصوصآ آهنگ Never Knew Love Like This Before رو بریزید تو گوشی و یا Mp3 Player خودتون و با هدفون یا هندزفری گوش کنید. و مثل بالا، فکر کنید که خواننده این آهنگ رو نمی شناسید. تو ذهنتون هر کسی رو می خواهید تصور کنید چه آدم (زن یا مرد) یا مکان و اشیا متل: خواننده اصلی گروه Queen و Whitney Houston و Shania Twain و Celine Dion و Enrique Iglesias و Ace of Base و Christina Aguilera و Eminem و Ricky Martin ...... و حتی فیلم تنها در خانه و فیلم ماسک و The King of Queen و .... تاکسی زرد های فورد نیویورک و حتی سیاه پوستان نیویورک و .... و حتی Sylvester Stallone و Sandra Bullock و Jim Carrey و .... ایللت تگزاس و .... برف در شب بر کف خیابون های نیویورک و حتی فیلم Little Man و لاک پشت های نینجا و .... و حتی آکواریوم ماهی و مراکز بزرگ خرید نیویورک.

صدای فعلی این خواننده رو هم در ذهنتون با یک خواننده ای که از شبکه های خارجی موزیک ویدئو پخش می شه (خواننده با موهای فشن و اتو زده و همراه با گرل فرند و ...) تصور کنید. فقط همین بیشتر هم نه!

یک نفس عمیق بکشید و خیلی خیلی ریلکسیشن باشید (چه جسم و چه ذهن) و خیلی روان گوش کنید.

امیدوارم که کم نگفته باشم. امیدوارم هر جوری که می تونید ذهنتون رو درگیر کنید با هر کسی که می تونید تصور کنید. آدم چاق یا لاغر. با سبیل یا بی سبیل هر جور که می تونید. فقط به صدای این خواننده گوش کنید نه به خودش و شخصیت و صداش چون این آدم به خاطر شخصیت و وقار سنگینش و چهره خلافش مانع از لذت و تصور می شه بنابرین هرقت که خواستید این آهنگ ها رو گوش کنید فقط به صدای خواننده گوش کنید; در واقع با گوشتون بشنوید نه با ذهنتون. ذهنتون رو فقط به کلیه موارد بالا و هر چیزی که خواستید سوق بدید می دونم که سخته اما با تلقین فراوان می شه. و امکان پذیره!

و کوچه های تنگ نیویورک در زمستان و کسانی که آتش روشن کرده تا گرم شوند (چه در شب و چه در روز) + فیلم اسپایدرمن Spiderman

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
اینا رو نوشیتد که چی بشه دقیقا
من که نفهمیدم
اگه منظورتون اینه که چه تصویری از خواننده ای که چهره اش رو ندیدم مجسم کنم باید بگم من اون اولا که مدرن تاکینگ گوش میدادم مخصوصا آهنگ what did you do it just tonight فکر می کردم دیتر یه زن سیاه پوسته که صداش رو نازک می کنه :smiles34: یا مثلا آهنگ u are n0t Al0ne فکر می کردم که یه گروه 7 یا 8 نفره ان بعد اون اولا که اینترنت گوشی اومده بود هیچ سایتی قیلتر نبود مثل youtube من هم این کلیپ رو رفتم تو یوتیوب سرچ کردم و دیدم بعد 2 هزاریم افتاد موضوع از چه قراره :khejalati:

reza90a

عضو جدید
Aug 23, 2011
14
0
5
منم اون زمانی که مدرن تاکینگ برقرار بود اصلا طرفدار جدیش نبودم. مثل همه گروه ها و خواننده های خارجی دیگه برام عادی بود. ولی از کاراش خوشم میومد
تصویرذهنی که از گروه داشتم خیلی عادی بود. یه جوون به تیپ مایکل جکسون فقید! و یه تعداد خانوم و آقا که مثلا گروه کورس باشن (نمدونستم که HPV چیه)

تا اینکه بعد ها که مدرن هم از هم پاشید، کالکشن سوپر هیتاش بدستم رسید. چون تا اون موقع فقط یه سی دی آلبوم چهارش دستم بود. اونجا بود که به کار درستی مدرن پی بردم
اون موقع بود که کلیپ هاشون رو هم دیدم و فهمیدم حدسم در مورد توماس چندان غلط نبوده. اما کو گروه کورس!؟ اون آقای مو بوره کی بود؟ به این نتیجه رسیدم که بعله 100% صداری کورس متعلق به این باباس! اما هضمش برام سخت بود که ایشون با این یال و کوپالش این چه صداییه که از خودش در میاره...

گذشت و گذشت تا اینکه فهمیدم توی مملکت خودمون هم ملت هنوز طرف دار این باندن! و به لطف متخصصان فروم خودمون پی بردیم که گروه داستان داره و اون مو بوره سلطان موسیقی اروپا جناب دیتر بوهلن کبیر هستن و.... و جریان همخوان ها که سهله به داستان دستیاران پشت پرده مدرن تاکینگ هم آشنا شدیم! بعله یه زمانی فروم خیلی شولوغ بود با اینکه 6 7 سال از جدایی گروه میگذشت ولی هنوز دوستانی بودن که برای تشکیل دوباره چه خودکشی ها که نمیکردن باز یه سری دیگه از دوستان به دوستان اول گوشزد میکردن که نه بیخودی گریه نکنید تشکیل نمیشه باز یه سری دیگه... کلا دوران خوشی بود

rougt et noir

عضو جدید
Aug 12, 2012
19
2
5
مدرن یه چیز دیگه است درسته که با تصوراتم جور نبود اما میشه گفت بهههههتر بود مگه نه :barare:
من فکر میکردم همه کاره ی گروه یه نفره که میخونه میزنه میرقصه عین خدا بیامرز مایکل جون :smiles13:
حداقل مدرن تاکینگ به ادم ضد حال نمیزنه مثل انریکه و ایکان که میگ.و.زن.به رویاهای ادم :smiles51:
مدرن یه دونه ای :Dit.er: :Tho.mas: :Modern.Talking:

reza90a

عضو جدید
Aug 23, 2011
14
0
5
rougt et noir گفت:
مدرن یه چیز دیگه است درسته که با تصوراتم جور نبود اما میشه گفت بهههههتر بود مگه نه :barare:
من فکر میکردم همه کاره ی گروه یه نفره که میخونه میزنه میرقصه عین خدا بیامرز مایکل جون :smiles13:
[r=#ff0000]حداقل مدرن تاکینگ به ادم ضد حال نمیزنه مثل انریکه و ایکان که میگ.و.زن.به رویاهای ادم :smiles51:[/r]
مدرن یه دونه ای :Dit.er: :Tho.mas: :Modern.Talking:
کلا دیتر در زمینه موسیقی اصالت خاصی داره و من شخصا بهش ایمان دارم :Dit.er:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

1111

عضو جدید
Dec 26, 2011
16
0
5
کرج
من اولین اهنگی که از مدرن گوش دادم تصویری بود ولی اگه چهره توماس ودیترو هم ندیده بودم تصور نمیکردم که خواننده زن باشه . به نظر من دیتر و توماس تو موفقیت مدرن یه اندازه نقش داشتن مدرن تکه وهیچ خواننده ای صدای توماس رو نداره:Dit.er: :Tho.mas: