جدیدترین نامه.ی من به توماس اندرس

سلام دوستان عزیزم. دومین روز از سال نوی 1392 شمسی مبارک. انشاالله دنیا و زندگی به کامتون باشه و از زندگی، سلامتی و شادیتون نهایت لذت رو ببرید. درچهار روز گذشته من ایمیلی به توماس عزیزم زدم که فعلا هیچ پاسخی از طرف توماس برای من نیامده و فکر هم نکنم که بیاد. البته شاید بیاد (شاید).

در این نامه همونطور که خودتون می بینید پیشنهادات و انتقاداتی از توماس داشتم که در اصل همه ما طرفدارها از توماس داریم ولی همه این ها رو نمی توانستیم جمع و یکجا به توماس تحویل بدیم که خوب من به نمایندگی از کل دوستان البته با اجازه Iran4Modertalking عزیز تا جائیکه این نظرات مشترک بود رو خدمت توماس عرض کردم. البته انگلیسی من اونقدرها که باید و شاید قوی نیست. اما سعی خودم رو کرد که به بهترین نحو به توماس حرف هام رو بفهمانم.

Hello to Thomas Anders Gentleman of Music. How Are You?

First, you must pardon me for my english structure, Sorry.

thomas anders please sing your songs in american dialect (american english) henceforth to forever.

why don't you sing with famous American singers and songstresses also European. with Nicole Scherzinger, Jennifer Lopez, Pitbull, Ricky Martin, Burno Mars, Shakira, (Cheryl Cole) and etc. Do you know German Songstress Mandy Capristo. I listened to her album "Grace" I think it was excellent!

I have never known and seen previously Russian songstress "Kamaliya" until she sang 2012 - "No Ordinary Love" song with you.

I have few questions. I know you're now reading this letter on your Laptop or Desktop screen. Kamaliya she's an ordinary songstress. but i & all pepole also yourself know that, you aren't an ordinary singer. (1980 to 1985 lost & found, 1985 to 1987 Modern Talking, 1989 to 1997 you in america, 1998 to 2003 Modern Talking, and 2004 to now 2013) so? your discography is full.

your worth is very much than these chicken singers and songstresses. an ordinary russian songstress came and sang a song with you, but you with all these histories i really don't know that you won't or can't have a common perform with international singers and songstresses specially americans (USA). it's nearly 30 years (28) that you're singing song in english language, but you never have a Professional perform with americans (USA). (apart from 90s). even britishers.

many of american pepole don't know you and the Modern Talking. why?
why 80s - 90s - 2000s Modern Talking can't be enter in USA?
also you in 90s in USA couldn't become famous?

you must change your genere of music to day music. now isn't 90s and 2000s. now is age of Laptops, Touch Screen Devices, Tablets, Ipad(s), Ipod(s), MP3 Players, HTC, SAMSUNG Galaxy, ASUS & etc.

You're 32 years singer. you with all your activity couldn't reach universal success and reputation. (I mean all universe + USA. because it's very important.)

But a north korean singer PSY with his famous single "Gangnam Style" could between 15 July to 26 August (within 41 days) be as a bomb, and became famous. WOW! But How?

just go to youtube.com and see yourself the number of views:

also on wikipedia.org :

Also Alexandra Stan with her single: "Stan Mr Saxobeat" song :

Uwe Fahrenkrog Petersen was one of nena bond members. and he could candidate the nena band with "99 Luftballons" song in usa charts. why can't he repeat that succes now again? i think you and fahrenkrog must advertise yourselves and your songs in there (USA) with a extremely powerful sponsor.

Do you know Billboard Hot 100? please refer to:
[r=#bf8000]

And also please refer to these:
[/r]

Please test these geners of music:
Hip Hop, Rock, Electronic, Dance, R&B, Latin, POP Rock, Country, Reggae, Reggeton

i like some of 2006 - Need For Speed Carbon by Electronic Arts (EA). Musics and Songs.
just some of Hip Hop Songs.

And about Gigolo & No More Tears on the Dancefloor. both of them were excellent but aren't enought and can't challenge to international singers and day songs. also their mucic videos weren't good and match, noway! REALLY NOWAY! perhaps if their music video were excellent. those songs could challenge to international singers. (in Charts) I say really.

I and all of your fans want you create new videos for both of them (Gigolo & No More Tears on the Dancefloor) even Why Do You Cry? song. Yes! please trust me, you can.

A britisher singer (I don't remember his name) made a Music video for his single; but his american fans didn't like of its video. he decide to creating a new video for his american fans and also he became success. Please Pay Attention.

i wait for your new 2013 album (Anders | Fahrenkrog). I count seconds, hours, days, weeks, and months for this new album. I hope it be extremely pretty, powerful and professional.

i'm one of your fans and member of http://www.iran4moderntalking.ir named "srednA samohT"

best wishes.

Good Luck​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
30
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
سلام دوست خوب. من نامتونا خوندم. خوبه. به خصوص اونجایی که در رابطه با عدم شناخته شدن مدرن تاکینگ در امریکا از توماس سوال پرسیدید.برای من که موسیقی غربو حرفه ای میدونم یکسوال و دغدغه همیشگی تو ذهنم هست که چرا موفقترین و پرفروش ترین گروه پاپ دو نفره تمام دوران نتونسته تو چارت امریکا ظاهر شه. شما تو متنتون در مورد اهنگ اون هنرمند کره ای صحبت کردید که در سرتاسر جهان معرو.ف شد و در کمال تعجب حتی نامزد دریافت جایزه امریکن موزیک اواردز شد!! ما میدونیم که مدرن تاکینگ تکرار نشدنیه ولی مدرن تاکینگ با مطرح نشدن در امریکا عملا بخش مهمی از جوایز موسیقی را از دست داد.یک بخشی از موسیقی رقابت و امار و ارقامه. اگه یک طرفدار مایکل جکسون(به شخصه مایکل جکسون را اصلی ترین رقیب مدرن میدونم)از من بپرسه که مدرن کدوم جایزه موسیقی را دریافت کرده من هیچ حرفی برای گفتن ندارم.چون در هر صورت الان چارت امریکا و جوایزی که امریکایی هستن مثل گرمی مهم ترین چارت و جوایز هستن و از اون بدتر اینکه خواننده های درجه شصتمم بردن ولی مدرن حتی یک بار هم نامزد نشده. در هر صورت شناخته نشدن مدرن در دنیای موسیقی امریکا برای همیشه یک نقطه ضعف بزرگ برای مدرن تاکینگ افسانه ای است.
:smiles51:

m.t.nazi

عضو جدید
Mar 14, 2013
67
4
12
34
دوست گرامی
با اینکه با نظرشما والبرت موافق هستم اما بهتر اینجور نظرات عمومی ازطریق مدیر سایت مطرح بشه

نامه شما خیلی تندومنتقدانه ااست والبته محترمانه نیست پرونده مدرن درسال2003 بسته شد تا با افتخارات وخاطرات خوب همیشه ماندگار بمونه توماس ودیترهم علاقه ای به کالبدشکافی حواشی مدرن ندارند بهتره بجای گیرکردن درگذشته بیشتر هنرمندان عزیزمون درامروز حمایت کنیم و مدرن معروف ومحبوب نگه داریم چون هیچوقت این اهنگهای پرمعنی وبااحساس تکرارنمیشه

زنده باد مدرن تاکینگ

MRS.robota2

عضو جدید
Aug 15, 2011
184
55
32
تهران
m.t.nazi گفت:
دوست گرامی
با اینکه با نظرشما والبرت موافق هستم اما بهتر اینجور نظرات عمومی ازطریق مدیر سایت مطرح بشه

نامه شما خیلی تندومنتقدانه ااست والبته محترمانه نیست پرونده مدرن درسال2003 بسته شد تا با افتخارات وخاطرات خوب همیشه ماندگار بمونه توماس ودیترهم علاقه ای به کالبدشکافی حواشی مدرن ندارند بهتره بجای گیرکردن درگذشته بیشتر هنرمندان عزیزمون درامروز حمایت کنیم و مدرن معروف ومحبوب نگه داریم چون هیچوقت این اهنگهای پرمعنی وبااحساس تکرارنمیشه

زنده باد مدرن تاکینگ
نظر خوبی دارید
البته من درباره اخرین قسمتش کمی نظرم متفاوت است.شما میگی اهنگ های مادرن تالکینگ تکرار نمیشوند درست.ولی هر سال که مادرن تالکینگ در گذشته البوم جدیدی بیرون میداد قابل مشاهده بود که کار جدید و متفاوت است.پس به نظر من با برگشتن مادرن تالکینگ در اینده ای نزدیک انشاا... اهنگ های تکرار نشدنی اضافه میشند.نه اینکه همون تکرار نشدنی ها تکرار بشند.دیتر از چیزای تکراری خوشش نمیاد و توماس هم در فعالیت های جدیدش همیشه موفق بوده پس نگرانی وجود نداره! ما میتونیم مادرن تالکینگ رو نگه داریم ولی میتونیم اهنگ های جدیدشون هم نگه داریم.کاری نداره که.البته این فقط درباره اهنگ هاشون صدق میکنه.خودشون رو هیچ وقت نمیتونیم نگه داریم :Cheshmak:
...

m.t.nazi

عضو جدید
Mar 14, 2013
67
4
12
34
دوست عزیز
اول امضاتوعوض کن یعنی چه مشتی ملودی قدیمی

واسه هزاربار( مدرن تاریخ مصرف نداره همچنین صدای توماس جان)

غیرتی شدم

ای بابا

r.thomasanders

عضو جدید
Oct 5, 2013
11
2
5
واقعا همینه اگه به اهنگای امریکایی نگاه کنی خیلی کم میشه یه اهنگ به یاد اورد که ریتم خوب به یاد موندنی داشته باشه یا ویدیو جالبی داشته باشه وخیلی معمولا سکسی هتن ویدیو هاشون وبیشت دل ادم رو میزنن شما فقطبه البوم امریکن نگاه کنید کودوم اهنگ امریکای ساز به اندازهی last exit broklin dh یا we can the race تو یه تاریخ امریکا میتونه اهمریکا رو به این قشنگی تشیق کنه ........÷س به این نتیجه میرسیم که خواننده های امریکایی وهمچنیین مایکل جکسون رقاص هیچوقت نمیتونه جای درن تالکینگو بگیره با اون حرکتهای زشتش که این اخرا ازش سر زد با اون وضع لباس ÷وشیدن زشتش که الگوی دی بود واسه ی جونا