بیوگرافی توماس آندرس ، موفقترین خواننده آلمانی

نسترن

عضو جدید
Jun 13, 2009
62
4
12
38
كرج
خیلی ممنون آقا محمد همونطور که دوستان گفتن حسابی کامل و دقیق بود thanks

...........................................................................

دوستان عزیز به قدری اشتباه رایج تلفظی تو زبان ما هست که دیگه نوبت به این چیزا نمیرسه. فکر کنم هر کسی هر طوری که راحته می تونه اسم توماس رو تلفظ کنه khande

MT 4 Ever

♫❤ THOMAS ❤♫
عضو کادر مدیریت
Jun 6, 2009
852
1,438
105
Mountain of Eldorado
www.iran4moderntalking.ir
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
واقعا عالی بود آقا محمد :Gh.aalb: چیزی که برای من جلب توجه کرد عکس مادر پدر و خواهر و پرادر توماس بود تا به حال ندیده بودم :Gh.aalb:
فیلم هایی که توماس بازیکرده رو دیدم خیلی حرفه ای نیست ولی برای توماس تجربه خوبی به حساب میاد :Tho.mas: واقعا جامع و کامل بود :Tho.mas:
تلفظ تامس اندرز به نظرمم دقیق تره ولی ما همون توماس اندرس خودمون رو میگیم khande

cheri cheri lady

مدیر سابق
Jun 30, 2009
595
126
51
38
on Earth!
راستش من هیچ خبر نداشتم که توماس اسمش تو کتاب رکوردهای گینس به خاطر آهنگ Just dream ثبت شده !

خیلی واسم جالب بود :Gh.aalb:

بد نیست این رو هم بگم که توماس یک بار دیگه هم اسمش رو تو این کتاب به ثبت رسونده !

اون هم به خاطر تبحر فوق العادش تو زدن تخم مرغ !!!

ماجرا از این قراره که سال 2002 توماس و دیتر ( :Gh.aalb: modern talking :Gh.aalb: ) به برنامه رکوردهای گینس که هر چند وقت یک بار از شبکه ARD Daserste

پخش می شه دعوت شدن تا با هم یه رقابت تخم مرغ زنی داشته باشن و در صورت شکستن رکورد اسمشون رو تو گینس ثبت کنن....

توماس و دیتر بعد از اجرای آهنگ Juliet از آلبوم victory برای این ماراتون آماده می شن!

دو تا کاسه بزرگ رو بهشون می دن که تو هر کدومشون 3 تا سفیده تخم مرغ وجود داره

کاری که توماس و دیتر باید انجام بدن اینه که با سرعت هر چه بیشتر و بیشتر این تخم مرغ ها رو جوری با هم زن دستی هم بزنن که وقتی برشون می گردونن اصلا نریزن و

محکم و استوار به ته ظرف بچسبن :khaste:

رقابت نفس گیر شروع می شه و توماس سریع ظرف رو تو بغلش می گیره و مث فشفشه شروع می کنه به زدن تخم مرغ....

از اون طرف دیتر مث سوسولا :khaste: شروع به زدن تخم مرغ می کنه ( با دور آهسته )

و سرانجام بعد از گذشت 58 ثانیه !!!!! توماس همزن رو کنار می زاره و سریع ظرف رو بر می گردونه رو سرش و همه با کمال تعجب می بینن که تخم مرغ ها نمی ریزه !

و توماس موفق می شه که رکورد تخم مرغ زنی رو تو دنیا بشکونه و اسمش رو تو گینس به ثبت برسونه ! :Tho.mas:

وحالا بعد از پایان ماجرا دیتر هم باید ظرفش رو بالای سرش برگردونه چون از اول قرار همین بود حالا چه سفت شده باشه چه نشده باشه !

آقا هر چی این مجری و برگزار کننده های برنامه سعی کردن نتونستن دیتر رو مجاب به این کار کنن! تا اینکه توماس ظرف خودش رو برمی گردونه بالا سر دیتر و دیتر هم که

احساس می کنه نباید کم بیاره فوری ظرفش رو برمی گردونه رو سرش و نتیجه اینکه تمام سر وکلش تخم مرغی می شه قیافش رو باید

می دیدین خیلی با مزه شده بود Poz khand

بعدش دیتر می ره لباساشو عوض می کنه و نشان افتخار تخم مرغ زنی khande به توماس اهدا می شه shadi

[r]
[/r]
[r]
[/r]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

منعم

مدیر سابق
Jul 17, 2009
343
106
51
36
تهران
اول محمد تشکر میکنم به خاطر این بیوگرافی که میدونم حداقل یک هفته و البته بیشتر، نوشتنش برات وقت برد. واقعا خسته نباشی!
البته از زمان سال 98 تا 2003 میتونستی بیشتر، از توماس و شرایط مدرن تاکینگ صحبت کنی. ویا درباره آلبوم 2006 و ارکستری که به همراه داشت و واکنش های مختلف به اون آلبوم یا اینکه آهنگاش کاورهای کدوم خواننده ها بودند؟

ولی سرجمع خوب و مفید بود.

راستی من اون جریان تخم مرغ بهم زنی و رکورد توماس رو میدونستم ولی نمیدونستم دیتر هم توی اون مسابقه بود و این 2تا عکس زیبا رو هم ندیده بودم! مرسی خانم شری لیدی، مثل همیشه کارت بیسته.

reza bohlen

عضو جدید
Sep 10, 2009
83
7
17
اول از اقا محمد خودمون تشکر میکنم که همیشه کارش درسته و بعد از خانوم شری شری لیدی که این گزارش جالب رو واسمون گذاشت واقعا جالب و خوندنی بود مرسی

راستی تا حالا در کتاب گینس اسمی از این همه افتخارات دیتر برده شده ؟؟؟؟

cheri cheri lady

مدیر سابق
Jun 30, 2009
595
126
51
38
on Earth!
خواهش می کنم دوستای خوبم اصلا قابلتون رو نداشت :barare:

اگه شد ویدئو ی این برنامه رو براتون آپلود می کنم abnabat

دیدنش جالب تره :khaste:

reza bohlen

عضو جدید
Sep 10, 2009
83
7
17
مشتاقانه منتظر دیدن این ویدیو هستیم..

ولی اینو کسی جواب نداد که ایا تا حالا در کتاب گینس اسمی از این همه افتخارات دیتر برده شده ؟؟؟؟

Queen

کاربر افتخاری
Sep 23, 2009
73
12
17
کرج
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
ممنون محمد جان shadi
خیلی حال کردم هم در مورد زندگی شخصیش وهم در مورد فعالیتهای کاریش جامع و کامل بود :Gh.aalb:

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,229
3,887
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
قابل شمارو نداشت... Gooool
من هم از دیتر و هم از گروه مدرن تاکینگ بیوگرافی در همین حد گذاشتم! می تونید ببینید. -
در ضمن تمامی بیوگرافی از نظر محتوا و عکس دائما در حال به روز شدن هست... هر رویداد مهمی سال به سال به بیوگرافی ها اضافه میشه...

reza bohlen گفت:
ولی اینو کسی جواب نداد که ایا تا حالا در کتاب گینس اسمی از این همه افتخارات دیتر برده شده ؟؟؟؟
آقا رضا دیتر زندگی سراسر رکورد داشته مخصوصا مدرن تاکینگ که درباره این موضوع در قسمت بدون پست "جایزه و افتخارات [r=#ff0080]مدرن تاکینگ[/r]" بحث خواهیم کرد. بهترین جایزه ای که دیتر تا به حال کسب کرده [r=#ff0000]People's Artist of the USSR[/r] در سال 1989 است که به وی داده شده. بوهلن تنها خوانده خارجی غیر روسیه ای بوده که در کشور روسیه هم اجازه کنسرت داشته و هم اجازه پخش آثارش رو داده بودن. این قضیه طوری شده که به نام [r=#000080]هر CD در خانه یک روسی مشهوره![/r] یعنی دیگه کمتر خانواده روسیه ای بوده که آهنگی از بلو سیستم و مدرن نداشته باشه. ( منظور از روسیه : کشور های جماهیر شوروی سابق ، لهستان ، مجارستان ، ازبکستان ، روسیه ، قزاقستان و تمامی کشور های مشترک المنافع است )

البته در سال 1998 بعد از 11 سال در مجارستان کنسرتی داشتند که بیش از 300.000 نفر شرکت کردند که گفته شده در کتاب گینس درج شده.

این هم اضافه می کنم که خواننده هایی مثل Queen و Ledzeplin و ...کنسرت هایی داشتند که بیش از نیم میلیون نفر حضور داشتند ... ولی برای یک خواننده پاپ مثل [r=#ff0080]مدرن تاکینگ[/r] افتخاری بس بیشتر است ... :Modern.Talking:

آخرین ویرایش توسط مدیر: