صفحه ی طرفدارن توماس اندرس در اینستا گرم

مرتضي قانع

تازه وارد
Sep 5, 2012
6
0
5
29
اراك
ایجاداولین صفحه ی طرفداران توماس اندرس در اینستاگرم
دوستان عزیز، من این صفحه رو چند ماه پیش راه اندازی کردم که البته با مشکلاتی همراه بود که الان حل شده،امیدوارم دوستانی که در اینستا هستند،از این صفحه بازدید کنند و مورد پسندشان واقع بشود.یکی از دوستان روس هم اولین صفحه ی طرفداران مدرن تالکینگ رو ساخته اند که بسیار زیبا و قشنگ هست.در هر حال امیدوارم که از این صفحات لذت ببرید.

نام صفحه ی منthomasandersfans

و دیگری که توسط دوست روسی ساخته شده mtfanclub

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
24
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
آ بله ... بعد اگه یه خنگی مث من آیدیشم گم کرده باشه باید چیکار کنه ؟؟ :smiles34:

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
Tammana جان چرا به خودت سخت میگیری بیخیال اون قبلی شو.
یدونه جدید بساز.خیلی ساده.
منم همون مشکل تورو داشتم.یکی جدید ساختم.الان فکر کنم یه چهارتایی دارم که سه تاشونو یادم رفته چی بوده.

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
24
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
بله موافقم یه جدید میسازم ... چون ایمیل اون قبلیه هم یادم رفته khande

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
مرتضی جان صفحتونو دیدم.خیلی خوب بودش.ولی اکثرا توماس بود خیلی کم دیتر پیدا میشد.ولی درمجموع خوب بودش ممنونم.
از شما و دوستانی که عضو اینستاگرام هستند میخام که صفحه ی منم یه ملاقاتی بکنند.میتونه صفحه ی جالبی باشه.حدود 150 تا عکس گذاشتم از سی سی کچ با دیتر بوهلن.از دهه هفتاد گرفته تا امسال.
حالا هنوز کامل نشده.از عکس های سی سی کچ اگه بقیشونم تبدیل کنم یه چیزی حدود 1000تا میشه.قصد دارم عکس های کنسرتاشم بذارم.که با اینا جمعا میشه حدود 2000تا.اگه عمری باشه به یاری پروردگار تا قبل از عید تمومش میکنم.حتما دیدن بکنید چون آرشیو کاملی هستش.وهر جایی نمیتونید نظیر اون عکسارو ببینید.اینم اسم page منه cccatch1986iran
امیدوارم براتون جالب باشه و لذت ببرید...

لایک ها: mahdit

Modern catch

عضو جدید
Feb 12, 2014
71
3
12
2000 تا عکس از سی سی کچ!!!!! یا علی!!!!!!!
2000 تا خیلیه از کجا آوردین این همه؟
من بخاطر دیدن این عکساهم که شده الان یه اینستاگرام میریزم.خداکنه بشه ویدیو هم گذاشت اونوقت منم 2000 تا ویدیو از سی سی کچ میذارم که دیگه آرشیو سی سی کچ فول فول بشه.

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
268
245
42
30
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
ایجاداولین صفحه ی طرفداران توماس اندرس در اینستاگرم
دوستان عزیز، من این صفحه رو چند ماه پیش راه اندازی کردم که البته با مشکلاتی همراه بود که الان حل شده،امیدوارم دوستانی که در اینستا هستند،از این صفحه بازدید کنند و مورد پسندشان واقع بشود.یکی از دوستان روس هم اولین صفحه ی طرفداران مدرن تالکینگ رو ساخته اند که بسیار زیبا و قشنگ هست.در هر حال امیدوارم که از این صفحات لذت ببرید.

نام صفحه ی منthomasandersfans

و دیگری که توسط دوست روسی ساخته شده mtfanclub
مرتضی جان صفحتونو دیدم.خیلی خوب بودش.ولی اکثرا توماس بود خیلی کم دیتر پیدا میشد.ولی درمجموع خوب بودش ممنونم.
از شما و دوستانی که عضو اینستاگرام هستند میخام که صفحه ی منم یه ملاقاتی بکنند.میتونه صفحه ی جالبی باشه.حدود 150 تا عکس گذاشتم از سی سی کچ با دیتر بوهلن.از دهه هفتاد گرفته تا امسال.
حالا هنوز کامل نشده.از عکس های سی سی کچ اگه بقیشونم تبدیل کنم یه چیزی حدود 1000تا میشه.قصد دارم عکس های کنسرتاشم بذارم.که با اینا جمعا میشه حدود 2000تا.اگه عمری باشه به یاری پروردگار تا قبل از عید تمومش میکنم.حتما دیدن بکنید چون آرشیو کاملی هستش.وهر جایی نمیتونید نظیر اون عکسارو ببینید.اینم اسم page منه cccatch1986iran
امیدوارم براتون جالب باشه و لذت ببرید...
دوستان همگی گل کاشتید لذت بردم
خوب شد اینستا ی ما هم از مدرن و توامس و دیتر و به خصوص C C Catch بی نصیب نموند

لایک ها: c.c.catch

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
تمنا نه به تو که همه چی یادت رفته،نه به من که سه تا پیجو میچرخونم!:khaste:

دیگه همه تبلیفاتونو کردین منم یه کم بتبلیغم!:barare:

مدرن تاکینگ :

mt_lyrics

توماس :

music_dance_ta

مدرن تاکینگ و متالیکا (که البته تازه تاسیسم هست و خیلی وقت نشده توش پست بذاریم) :

modern_tallica

چه قد فعالم من خدا حفظم کنه :smiles76:

لایک ها: Capitan and c.c.catch
شروع کننده موضوع موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Iran 4 Modern Talking بحث و گفتگو در باره توماس آندرس 18