بیوگرافی توماس آندرس ، موفقترین خواننده آلمانی

mohsen_1363

عضو جدید
Feb 16, 2010
41
5
17
35
بهشهر
مرسی عزیز بیوگرافی کاملی بود
خیلی بیشتر از پیش احساس میکنم به توماس نزدیک شدم

در ضمن عکس ها هم فوق العاده بودن تاحالا جایی ندیده بودم خیلی زیبابود.

از این جمله شم خیلی خوشم اومد بی ضرر ترین مواد مخدر جهان موسقی است

ای کاش همه ادما با موسقی نشه میکردن به جای مواد مخدر

Dec 15, 2009
62
2
12
یه چیزی که ممکنه براتون جالب باشه ... زمانی که نورا و توماس به آمریکا می رن نورا با مردی دوست می شه در حالی که همسر توماس بوده توماس به آلمان بر می گرده و در خواست طلاق می کنه و این طوریه که از هم جذا می شن ... کلودیا و توماس هم توی یک رستوران در حالی که کلودیا با دوستانش می ره اونجا با هم آشنا می شن البته کلودیا توماسو می شناخته و از طرفداراش بوده جلو می ره و باب آشناییت رو باز می کنه ... با وجود اینکه اطرافیانش در مورد توماس شایعه سازی زیاد می کردند ولی به این چیزا توجه نمی کنه و چون توماس هم بهش علاقه مند می شه با هم ازدواج می کنن . در ضمن قرار بود عروسی توماس و کلودیا همراه با عروسی دیتر و یکی از دوست دختراش باشه که توماس می گه برنامه ی اون معلوم نیست و دست به کار می شه ... به این می گن یه مرد نجیب و خانواده دوست ....

germany

عضو جدید
Feb 11, 2010
10
2
5
34
tehran
:saalam: اقا محمد بیوگرافی را خوندم خیلی حال کردم بیوگرافی زیبایی بود چیزایی که از توماس نمیدونستم به اطلاعاتم اضافه شد تا میتونی تو سایتت تایپیک بزن فقط از گروه مدر تاکینگ طریف کن چون هرچی از این گروه نوشته بشه بازم به نظر من کم نیاز به معرفی بیشتری دارن براشون ارزوی سربلندی در تمامی مراحل زندگیشون دارم Gooool
loti

cheri cheri lady

مدیر سابق
Jun 30, 2009
591
121
51
34
on Earth!
gentle man of music گفت:
یه سوال ؟ چرا توماس اسمشو از برند به توماس و فامیلیشسم همین طور ، تغیر داد ؟

دوست خوبم زمانی که توماس 16 یا 17 ساله بود مدیر برنامه هاش بهش می گه که :

پسر تو یه روزی معروف خواهی شد و نام برند ویدونگ اسم سختی هستش و به راحتی در ذهن نمی مونه ! تو باید یه اسمی برای خودت انتخاب کنی که تا ابد در ذهن همه باقی بمونه !

و توماس هم چون از اسم توماس خوشش میومد :khaste: این اسم رو انتخاب کرد ! :Tho.mas:

این کار رو اکثر خواننده های دنیا انجام می دن ! اکثرا خواننده ها نام هنری دارن abnabat

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,197
3,824
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
gentle man of music گفت:
یه سوال ؟ چرا توماس اسمشو از برند به توماس و فامیلیشسم همین طور ، تغیر داد ؟
برند فکر کرد که نامش خوب بر سر زبان نمی ماند و به فکر این افتاد که نام " [r=#004080]متفاوتی[/r] " برای خود انتخاب کند .همین شد که نام Thomas Anders – توماس آندرس را برای خود انتحاب کرد. [r=#004080]Anders[/r] به زبان آلمانی یعنی متفاوت.

:smiles15:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cheri cheri lady

مدیر سابق
Jun 30, 2009
591
121
51
34
on Earth!
این هم دو تا عکس دیگه از مراسم تخم مرغ زنی که قبلا براتون تعریف کرده بودم :khaste:

[r]

[/r]

آخرین ویرایش توسط مدیر: