صفحه ی طرفدارن توماس اندرس در اینستا گرم

لیونل

AS.back2thefuture
عضو جدید
Sep 20, 2013
79
142
34
تهران
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
به جای ایجاد صفحات متعدد در هر شبکه ی اجتماعی فرقی نمی کنه کجا باشه ::: همه ی صفحه ها یکی بشن بهتره .. چرا ؟؟؟ چون هم سلیقه ها مختلف میشه ! هم لایکها و کامنتها بالا میره و هم یه پرستیژ بهتری در اذهان عمومی مخصوصا اگر خارجی صفحه رو دید داره .... هماهنگی و اتحاد هم بالا میره ولی متاسفانه هر کس میره یه صفحه با نامی که خودش دوست داره میزنه ... من هم چند وقت پیش یکی در اینستا زدم ولی به تذکر و گوشزد یکی از دوستان پاکش کردم ایشونم همین حرفو میزدن.

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
بله دوستان می تونن از # Hashtag استفاده کنند برای هر چه بیشتر دیدنشون
حتی مواردی دیده شده که به خاطر داغ بودن Hashtag سوء استفاده شده و پست های نامربوط درونش قرار گرفته
به هرحال گذشته ها گذشته

لایک ها: Charlin and c.c.catch

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
دوست عزیزم لیونل کاملا درست میگی و حق با شماست
من مدت ها میش این ایده رو داده بودم که یه پیج بزنیم بصورت مشترک چندین نفری مدیریتش کنیم با همدیگه ، اما متاسفانه به جز دو نفر بقیه اساتید نظرشون با نظر من فرق داشت و منم دیگه پیگیر نشدم

دوستان من خیلی وقت پیش اون اوایل که اینستاگرام مد شده بود اولین پیج سی سی کچ رو زده بودم ، خوب به یاد دارم که اونموقع هیچ پیجی نداشت و فقط برای من بود ، اتفاقا خیلی هم بازدید داشت ، البته یه دو سه تا پیج مدرن تاکینگ بود اونموقع ولی خب از سی سی هیچی نبود:khaste: البته بنا به دلایل و مشکلاتی که داشتم نتونستم ادامه بدمش :smiles15:

گذشت تا اینکه حدود یک سال پیش ، یا شایدم بیشتر ، مجددا پیج دیگه ای ساختم که مثل قبلی خیلی پربازدید هم بود ، برای دفعه دوم علاوه بر من یه بنده خدای دیگه ای هم یه پیج برای سی سی زده بود ، فکر کنم روس بود ، پس میشه نتیجه گرفت بازم من پیشگام بود :smiles52: اما متاسفانه اینبار هم بخاطر یه مشکل خودم ادامه ندادم ، مشکلم این بود که نمیتونستم عکس هامو با کیفیت اصلی بذارم ، و باید خیلی روش تغییرات ایجاد میکردم و این باعث میشد کیفیت عکسا به شدت بیاد پایین ، چون خیلی روی کیفیت حساس هستم به این نتیجه رسیدم که دیگه ادامه ندم ، چون واقعا بد بود:barare:

اما پس از گذشت یک سال و دیروز تصمیم گرفتم پیج سوم خودم رو بسازم و آرشیو بسیار کامل و غنی و توپی رو ازعکسای سی سی کچ اونم با کیفیت بسیار عالی رو برای سایر کاربران به اشتراک بذارم تا لذت ببرند ، حالا علاوه بر من چندین و چند نفر دیگه هم هستن که دارن همین کارو میکنن اما بهتون اطمینان میدم هیچکسی مشابه عکسای منو در اینستاگرام نخواهد گذاشت :khaste:
چون وقتی برای بقیه رو داشتم گذری چک میکردم ، دیدم که خیلی از عکسای قدیمیه خودم رو با همون کیفیت کپی کرده بودن و گذاشته بودن:smiles17: خلاصه خیلی جالب بود ، حتی اطلاعات کامنتش رو هم دقیقا کپی زده بودن ، دمشون گرم:khaste:

اگه دوست داشتین میتونید از پیج من بازدید کنید ، فعلا دارم عکسای خیلی قدیمی رو میذارم یکمی کیفیتشون پایینه که البته طبیعی هست ، در ادامه کیفیتا هم بالا و بالاتر میره:smiles52:
اسم پیج من
c.c.catch.official.iran

خیلی علاقه دارم یه همچین پیجی رو برای دیترم بسازم و کلی عکس توپ بریزم داخلش اما واقعا حال و حوصله ندارم ، همینم به زور میذارم ، اگه کسی مایله یه اکانت مشترک بسازید منم همکاری میکنم

در ضمن میخوام توی معرفی سایت هم ، سایت خودمون رو بذارم اگه ایرادی نداره:smiles43:

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
اینستا به دلیل مسائل کراپ کردن عکس خیلی رو اعصابه :smiles62:
اگه این طور نبود عالی میشد البته هستند برنامه هایی مثل Instasize :smiles52:
که باهاشون میشه کل عکس رو در اینستا قرار داد ولی مسئله اینه حاشیه می اندازه :smiles31:

لایک ها: Charlin

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
به جای ایجاد صفحات متعدد در هر شبکه ی اجتماعی فرقی نمی کنه کجا باشه ::: همه ی صفحه ها یکی بشن بهتره .. چرا ؟؟؟ چون هم سلیقه ها مختلف میشه ! هم لایکها و کامنتها بالا میره و هم یه پرستیژ بهتری در اذهان عمومی مخصوصا اگر خارجی صفحه رو دید داره .... هماهنگی و اتحاد هم بالا میره ولی متاسفانه هر کس میره یه صفحه با نامی که خودش دوست داره میزنه ... من هم چند وقت پیش یکی در اینستا زدم ولی به تذکر و گوشزد یکی از دوستان پاکش کردم ایشونم همین حرفو میزدن.
حرفتون درسته و من قبول دارم
اما همونجور که جناب سی سی کچ گفتن،دوستان داوطلب نشدن.حالا هر کسی به دلایل خودش.
مشکل من لایک و کامنت نبوده و نیست.
میدونم خارجی ها با ایرانی ها خیلی خیلی خیلی فرق دارن اما به دلیل مسئله ای که چند ماه پیش برای من اتفاق افتاد،دیگه خیلی حوصله ی پیج مشترک رو نداشتم....حدودا چند ماه پیش،من دومین ادمین یکی از صفحات روس و پربازدید اینستاگرام شدم.گفتم کارمو با یه پست از توماس شروع کنم :khande: اما مثل اینکه حضرت آقا طرفدار دیتر بوده و از توماس بدش میومده :smiles40: منم که خبر نداشتم.بعد گذاشتن پست،که اتفاقا حدود 1000 و خورده ای لایک خورده بود،اومد دایرکت من و هر چی از دهنش دراومد گفت که هیچی،پسوردشم عوض کرد!:smiles15:
عکسی هم که گذاشتم،آواتار من هست.
بعدا توی اکانتی که زدم،همین عکسو گذاشتم و تگش کردم :smiles34: و بعدا که اومد توی کامنتا چرت و پرت گفت،دوستان گرامی فنلاندی ریختن سرش :smiles55::smiles50: خیلی راحت بهش فهموندم تا تو باشی با من درنیفتی :smiles7:

تا اینکه همین چند هفته پیش،با Capitan @Capitan یه پیج مشترک زدیم.:khande:

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
23
من اراکی ام ولی دانشگاهم تهرانه
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
میدونم خارجی ها با ایرانی ها خیلی خیلی خیلی فرق دارن اما به دلیل مسئله ای که چند ماه پیش برای من اتفاق افتاد،دیگه خیلی حوصله ی پیج مشترک رو نداشتم....حدودا چند ماه پیش،من دومین ادمین یکی از صفحات روس و پربازدید اینستاگرام شدم.گفتم کارمو با یه پست از توماس شروع کنم :khande: اما مثل اینکه حضرت آقا طرفدار دیتر بوده و از توماس بدش میومده :smiles40: منم که خبر نداشتم.بعد گذاشتن پست،که اتفاقا حدود 1000 و خورده ای لایک خورده بود،اومد دایرکت من و هر چی از دهنش دراومد گفت که هیچی،پسوردشم عوض کرد!:smiles15:
بعدا توی اکانتی که زدم،همین عکسو گذاشتم و تگش کردم :smiles34: و بعدا که اومد توی کامنتا چرت و پرت گفت،دوستان گرامی فنلاندی ریختن سرش :smiles55::smiles50: خیلی راحت بهش فهموندم تا تو باشی با من درنیفتی :smiles7:

تا اینکه همین چند هفته پیش،با Capitan @Capitan یه پیج مشترک زدیم.:khande:
بله دیگه پیج مدرن تاکینگ و متالیکا فقط دوستان خواهشا یه نگاهی بهش بندازن داره خاک میخوره:دی

لایک ها: c.c.catch

لیونل

AS.back2thefuture
عضو جدید
Sep 20, 2013
79
142
34
تهران
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
من مدت ها میش این ایده رو داده بودم که یه پیج بزنیم بصورت مشترک چندین نفری مدیریتش کنیم با همدیگه ، اما متاسفانه به جز دو نفر بقیه اساتید نظرشون با نظر من فرق داشت و منم دیگه پیگیر نشدم

دوستان من خیلی وقت پیش اون اوایل که اینستاگرام مد شده بود اولین پیج سی سی کچ رو زده بودم ، خوب به یاد دارم که اونموقع هیچ پیجی نداشت و فقط برای من بود ، اتفاقا خیلی هم بازدید داشت ، البته یه دو سه تا پیج مدرن تاکینگ بود اونموقع ولی خب از سی سی هیچی نبود:khaste: البته بنا به دلایل و مشکلاتی که داشتم نتونستم ادامه بدمش :smiles15:

گذشت تا اینکه حدود یک سال پیش ، یا شایدم بیشتر ، مجددا پیج دیگه ای ساختم که مثل قبلی خیلی پربازدید هم بود ، برای دفعه دوم علاوه بر من یه بنده خدای دیگه ای هم یه پیج برای سی سی زده بود ، فکر کنم روس بود ، پس میشه نتیجه گرفت بازم من پیشگام بود :smiles52: اما متاسفانه اینبار هم بخاطر یه مشکل خودم ادامه ندادم ، مشکلم این بود که نمیتونستم عکس هامو با کیفیت اصلی بذارم ، و باید خیلی روش تغییرات ایجاد میکردم و این باعث میشد کیفیت عکسا به شدت بیاد پایین ، چون خیلی روی کیفیت حساس هستم به این نتیجه رسیدم که دیگه ادامه ندم ، چون واقعا بد بود:barare:

اما پس از گذشت یک سال و دیروز تصمیم گرفتم پیج سوم خودم رو بسازم و آرشیو بسیار کامل و غنی و توپی رو ازعکسای سی سی کچ اونم با کیفیت بسیار عالی رو برای سایر کاربران به اشتراک بذارم تا لذت ببرند ، حالا علاوه بر من چندین و چند نفر دیگه هم هستن که دارن همین کارو میکنن اما بهتون اطمینان میدم هیچکسی مشابه عکسای منو در اینستاگرام نخواهد گذاشت :khaste:
چون وقتی برای بقیه رو داشتم گذری چک میکردم ، دیدم که خیلی از عکسای قدیمیه خودم رو با همون کیفیت کپی کرده بودن و گذاشته بودن:smiles17: خلاصه خیلی جالب بود ، حتی اطلاعات کامنتش رو هم دقیقا کپی زده بودن ، دمشون گرم:khaste:

اگه دوست داشتین میتونید از پیج من بازدید کنید ، فعلا دارم عکسای خیلی قدیمی رو میذارم یکمی کیفیتشون پایینه که البته طبیعی هست ، در ادامه کیفیتا هم بالا و بالاتر میره:smiles52:
اسم پیج من
c.c.catch.official.iran

خیلی علاقه دارم یه همچین پیجی رو برای دیترم بسازم و کلی عکس توپ بریزم داخلش اما واقعا حال و حوصله ندارم ، همینم به زور میذارم ، اگه کسی مایله یه اکانت مشترک بسازید منم همکاری میکنم

در ضمن میخوام توی معرفی سایت هم ، سایت خودمون رو بذارم اگه ایرادی نداره:smiles43:

اسم پیج من
c.c.catch.official.iran

هر کسی هر جا هست در هر شبکه ای از هر طریقی پرچمو بالا نگه میداره ... ... من خودم تنها صفحه ای که شخصا زدم توی فیس بوکه "the school culture modern talking" یا همان "مکتبی به نام مدرن تاکینگ"The cult named modern talking و بارها از منابع همین سایت خودمون (البته با ذکر منبع) استفاده کردم و پیجی که زدم طراحی عکس پس زمینه برای مدرنه و هر عکسی که میزارم بدون نوشته و تگ هست خلاصه پیج متفاوتیه و همه جور سلیقه ای هم توش هست ... من خودم فن توماس هستم ولی هم از دیتر و کارولین و گروه سیستمز این بلو هم عکس میگذارم و شاید باورتون نشه در عرض 1 هفته سه چاهار برابر صفحه لایک خورد و پسندیده شد ... لایک مهم نیست ولی همینکه همه سلیقه ای توش هست دید هر شخصی عوض میشه.

لیونل

AS.back2thefuture
عضو جدید
Sep 20, 2013
79
142
34
تهران
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone

تا اینکه همین چند هفته پیش،با Capitan یه پیج مشترک زدیم.:khande:

دوست عزیز شارلین شما هم خسته نباشین ولی کار سختی نیست اونجوری هر موقع شما نیستین و سرتون شلوغه و یا کار شخصی دارین دوستتون جاتونو پر می کنه و این غلتکه از کار نمی افته البته نظر منه و نظر هر کسی هم قابل احترامه و ستایش... علاقه مند بودن به مدرن تاکینگ عشقی هستش در درون همه ی ما که با هیچی عوض نمی شه و من خودم وقتی سیستمو روشن می کنم میام نت اولین جایی که میام اینجاست و بارها خودم عکسهای همین سایتو البته با اجازه ی مدیران share کردم نه اینکه بخام همه جا جار بزنم بگم این عکسه جدیده اول من پخشش کردم :smiles53::smiles53::smiles53::smiles53:... خوشحال میشم یه سری فیس بوک هم بزنین و اون صفحه رو نگاهکی بندازین :smiles8::smiles23::smiles23::smiles23::smiles23: همیشه مدرنی بمونین ... ببخشین زیاد از حد حرف زدم

شروع کننده موضوع موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Iran 4 Modern Talking بحث و گفتگو در باره توماس آندرس 18