حرکت جالب یکی از طرفدارن توماس در کنسرت

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
تو گشت و گذار عکس جالبی دیدم که یک از طرفدارن توماس گذاشته بود و نظرمو جلب کرد .

در کنسرت اورنبورگ 2013 یکی از طرفداران توماس پارچه نوشته THOMAS ANDERS در دست داشت و گفته بود میخواد در وسط برنامه اون رو به توماس بده .

:smiles15:

:smiles43:

در وسط کنسرت :smiles8:

و بالاخره موفق شد :smiles52:

:Tho.mas:

آخرین ویرایش:
لایک ها: MT 4 Ever

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
30
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
توماس اندرس!! چه خواننده خوبی!!! خواانده ای که حتی نمیتونه تو چارت المان وارد شه. حتی نتونسته جوایز کشور خودش نظیر بامبی را کسب کنه. البته مدرن تاکینگ هم تو این جوایز مالی نبود! بیست تا جایزه داغون و...من نمیدونم چطوری به اینا میگن موفق ترین گروه پاپ دو نفره تاریخ!!!!
بهتره موسیقی را بگذاری کنار و بیشتر از این خودتو خراب نکنی

cry for help

عضو جدید
Sep 6, 2012
19
5
10
24
البرت وسکر گفت:
توماس اندرس!! چه خواننده خوبی!!! خواانده ای که حتی نمیتونه تو چارت المان وارد شه. حتی نتونسته جوایز کشور خودش نظیر بامبی را کسب کنه. البته مدرن تاکینگ هم تو این جوایز مالی نبود! بیست تا جایزه داغون و...من نمیدونم چطوری به اینا میگن موفق ترین گروه پاپ دو نفره تاریخ!!!!
آقای محترم "توسط مدیریت ویرایش شد"
توماس اندرز مضخرف ترین آدم دنیا در عرصه موزیک...درست؟
فکر نمی کنم به شما ارتباطی داشته باشه که افرادی همین آدم مضخرف رو دوست داشته باشن و با آهنگاش زندگی کنند.آیا ربطی داره؟
بهتره سعی کنیم به سلیقه و اعتقادات همدیگه احترام بذاریم.مطمئن باش خیلی از عقاید تو هم برای من نوعی مسخره و احمقانه است.
تو که فکر میکنی توماس خواننده بی ارزشیه پس بهتره نه وقت خودتو تو یکی از فوروم طرفداراش تلف کنی،نه با این پست های مضخرفت تاپیک های این فوروم رو پر کنی
بهتره با یه خداحافظی هم مارو هم خودتو خوشحال کنی

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
30
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
cry for help گفت:
البرت وسکر گفت:
آقای محترم "توسط مدیریت ویرایش شد"
فکر نمی کنم به شما ارتباطی داشته باشه که افرادی همین آدم مضخرف رو دوست داشته باشن و با آهنگاش زندگی کنند.آیا ربطی داره؟
بهتره سعی کنیم به سلیقه و اعتقادات همدیگه احترام بذاریم.مطمئن باش خیلی از عقاید تو هم برای من نوعی مسخره و احمقانه است.
تو که فکر میکنی توماس خواننده بی ارزشیه پس بهتره نه وقت خودتو تو یکی از فوروم طرفداراش تلف کنی،نه با این پست های مضخرفت تاپیک های این فوروم رو پر کنی
اخه ..."توسط مدیریت ویرایش شد" تازه من فهمیدم طرفداران مدرن تاکینگ چقدر به استثنای بعضی ها متعصب هستند!

cosmicgirl

عضو جدید
Jul 12, 2013
49
7
17
20
تبریز
البرت وسکر گفت:
cry for help گفت:
البرت وسکر گفت:
آقای محترم [r=#bf0000][font=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]"توسط مدیریت ویرایش شد"[/font][/r]
اخه [r=#bf0000][font=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]"توسط مدیریت ویرایش شد"[/font][/r].تازه من فهمیدم طرفداران مدرن تاکینگ چقدر به استثنای بعضی ها متعصب هستند!
تو دانشجو نیستی فقط اسمت پانشجوه اگه واقعا بودی می فهمیدی بزرگی به عقل نه به سن با عرذ پوزش همونطوری که گفته شد خودخواه تشریف دارین راستی کدوم دانشگاه میری???:khaste:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
بی ادبی نکنید و به هم احترام بزارید .

مدرن تاکینگ سرشار از محبت بود !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cosmicgirl

عضو جدید
Jul 12, 2013
49
7
17
20
تبریز
آخه وقتی طرف نمیدونه احترام چیه چه احترامی???
بابا الاغ هم داشتیم تو سایت!!!!
آقا/خانم دانشجو تو که اولا اینقدر فاز منفی نمیزدی
باس اشیه به ترکی یعنی برو گمشو از اینجا بیرون نظراتتم چاپ کن بفرست به توماس اگه راس میگی???

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
223
175
42
25
تهران
www.google.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
اگه چارت ملاکه پس حتما گانگام استایل بهترین آهنگ دنیاست!!!ای بسا زمان حافظ کسانی که از وی معروف تر بودن؛امااو ماندگارشد خودش هم می دانست(هرگزنمیرد آنکه دلش زنده شدبه عشق/ثبت است برجریده ی عالم دوام ما)دیتر نیز همین حرف رادر سال2006به صورت پیام مخفی زد.

لایک ها: Iran 4 Modern Talking

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
البرت وسکر گفت:
تو که دوباره شروع کردی دکتر!!!

بعدشم تو فقط یه بار دیگه از توماس بد بگو تا "توسط مدیریت ویرایش شد " ؟؟!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
لایک ها: mahdit