دین به دنیا فروشان خرند / یوسف فروشند تا چه خرند.

srednA samohT

عضو جدید
Aug 15, 2011
56
30
17
61
Germany - Rhineland-Palatinate - Koblenz -Münsterm
www.thomas-anders.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
2001-American
سلام دوستان. صبح بخیر!
[][/]از اونجایی که تخصص و ماهیت این وبسایت در زمینه موسیقی هست، لذا من خواستم مطالبی رو پست کنم که با این اصل مطابقت نداره و ممکنه باعث ناخشنودی بسیاری از دوستان عزیز از جمله مدیریت محترم وبسایت جناب Ian 4 Moden Talking عزیز بشه. از اینرو بنده ترجیح دادم به جای پست تاپیک هایی که از لحاظ حرفه به این وبسایت مربوط نمی شه رو فقط لینک این موضوعات رو که در وبسایت های دیگه هست بگذارم (که البته موضوعات این تاپیک ها به همه انسان ها مربوط می شه)

اکثر این تاپیک ها مربوط به آداب و قوانین اسلامی هست که امیدوارم بخوانید و پند بگیرید که چه بسا عمر کوتاه است! خواهش می کنم اگر حوصله تان به سبب اینکه این مکان وبسایت موسیقی (مدرن تاکینگ، دیتر بوهلن و توماس اندرس) است قد نمی دهد، هیچ اشکالی نداره. می توانید بعدآ به این پست بیایید و لینک های مربوطه رو بخوانید. فقط خواهش می کنم که بخوانید. هیچ اجباری نیست. فقط بنده از سر دلسوزی، وظیفه و وجدان تأکید می کنم و می گم: خواهش می کنم حتمآ بخوانید. ولاغیر.

در ضمن بنده هیچ گونه ارتباطی با این وبسایت ها و تخصص اونها ندارم و فقط به خاطر سرچ در وبسایت گوگل به این نتایج رسیدم.

لینک اول و دوم و سوم مربوط به گناهان کبیره (لواط و قوم لوط) می باشد:

[ul=ttp://dastan-qoan.pesianblog.i/tag/%D9%82%D9%88%D9%85_%D9%84%D9%88%D8%B7]ttp://dastan-qoan.pesianblog.i/tag/%D9%82%D9%88%D9%85_%D9%84%D9%88%D8%B7[/ul]

[ul=ttp://www.laskoanazam.blogfa.com/post/65]ttp://www.laskoanazam.blogfa.com/post/65[/ul]

[ul=ttp://mysavio.i/loot.tml]ttp://mysavio.i/loot.tml[/ul]

لینک چهارم و پنجم و ششم مربوط به گناهان کبیره می باشند:

[ul=ttp://www.poseman.og/sowaticle.aspx?id=77]ttp://www.poseman.og/sowaticle.aspx?id=77[/ul]

[ul=ttp://www.najmol-oda.blogfa.com/]ttp://www.najmol-oda.blogfa.com/[/ul]

[ul=ttp://islamquest.net/fa/acive/question/fa12550]ttp://islamquest.net/fa/acive/question/fa12550[/ul]

لینک هفتم: شبهه - پس از ورود به بهشت و جهنم، آخر کار انسان کجاست؟

[ul=ttp://www.x-sobe.com/sobe/4407.tml]ttp://www.x-sobe.com/sobe/4407.tml[/ul]

لینک هشتم: 5 ماجرای باور نکردنی از غسالخانه بهشت زهرا 15+

[ul=ttp://www.bultannews.com/fa/news/106438/5]ttp://www.bultannews.com/fa/news/106438/5[/ul]

لینک نهم: کشف یک گور دسته جمعی از رزمندگان ایرانی + تصاویر 15+

[ul=ttp://www.bultannews.com/fa/news/191914/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D9%85%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1]ttp://www.bultannews.com/fa/news/191914/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D9%85%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1[/ul]

لینک دهم: چرا خداوند جهنم، بهشت و فرشتگان را از دید انسان‌ها مخفی نگه داشت؟

[ul=ttp://islamquest.net/fa/acive/question/en22172]ttp://islamquest.net/fa/acive/question/en22172[/ul]

لینک یازدهم: سریع الاستجابة ترین دعا جهت رسیدن به حاجت کدام است؟

[ul=ttp://islamquest.net/fa/acive/question/fa1087]ttp://islamquest.net/fa/acive/question/fa1087[/ul]

شاید این لینک چندان بی ربط هم نباشه (دانلود آلبوم موسیقی مذهبی) صرفآ از لینک اول جهت خواندن مقاله درباره این آلبوم استفاده کنید. برای دانلود این آلبوم به لینک دوم بروید. هرچند که تو همین لینک اول هم لینک های دانلود هست!

[ul=ttp://ianvocals.blogfa.com/post-1373.aspx]ttp://ianvocals.blogfa.com/post-1373.aspx[/ul]

[ul=ttp://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=8420]ttp://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=8420[/ul]

[ul=ttp://images.cdbaby.name//a/alizade_lage.jpg]ttp://images.cdbaby.name//a/alizade_lage.jpg[/ul]

انشاالله خدا به خاطر دستای بریده علمدار کربلا حضرت ابوالفضل و سیدالشهدا، ثارالله اباعبداله امام حسین (ع) و حضرت زینب و طفلای معصوم امام حسین (ع) و به حق پنج تن و به حق دوازده معصوم و به حق محمد و آل محمد (ص) و 124 هزار پیغمبر و عظمتش و زمین و آسمان ها و کوه ها و آتشفشان ها و رعدوبرق های فوق العاده سنگین و آب های بی کران دریاها به وسعت آب دریای فیلم تایتانیک همه ما ها رو ببخشه و اگر توبه داریم توبه ی ما رو قبول کنه. یا فاطمه زهرا دستم به دامانت. یا خانم فاطمه زهرا (س). یا حضرت علی اکبر (ع) یا امام جواد (ع) یا امام علی (ع) یا حضرت موسی بن جعفر یا حضرت مهدی ادرکنی (ع) یا خانم فاطمه زهرا همه گناهکاران رو مورد شفاعت و بخشش خودتون نزد خدا قرار بدهید علی الخصوص گناهکاران کبیره ای و توبه ای رو. تو رو خدا دستاتون رو بگیرید بالا و بلند بگید آمین یا خانم بی بی فاطمه زهرا دستم به دامانت تو رو به حق حضرت محسن (ع) ات تو رو به حق سر و خون نا به حق ریخته شده حسین ات و قمر بنی هاشمت حضرت ابالفضل العباس شفاعت کامل ما رو پیش خدا کن.

اول خدا - وسط خدا - آخر خدا

زنده باد سعدی می گوید: دین به دنیا فروشان خرند / یوسف فروشند تا چه خرند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
عزیز اصلا چیز بدی نبود خیلیم خوبه.چقدر خوب میشد که ما دنیای باقیمونو بخاطر این دنیای فانی خراب نمیکردیم.یه جمله ی خیلی قشنگ دیدم که واقعا خوشم اومد((( خدایا تا پاکمون نکردی خاکمون نکن )))
ولی کارت یه ایراد داشت باید اینو توی مباحث و موضوعات مختلف میذاشتی.حالا چرا توی دیتر بوهلن گذاشتی من سر در نمیارم.

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
230
181
42
30
تهران
www.google.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
بنده کرم اینجور بحثارو دارم؛اما کش دار کردن موضوع و برخی مته به خشخاش گذاشتن ها هم اثر فرسایشی دارد و هم ممکن است برخی قوانین سایت زیرپا گذاشته شوند*به قول علامه فیض کاشانی(صاحب200جلدکتاب)در کتاب کلمات مکنونه"گفت وگو ها و مباحث کلامی و ژرف اندیشیدن در فتواهایی که به وسیله ی نظراشخاص بدست می آید این ها جزو شناخت و کنکاو در یک چیز نیست،بلکه از مواردی است که منجر به سختی دل می شود و انسان را از خدا دورمی سازد و به تحقیق چنین مباحثاتی به قدر ضرورت برای پاسخ دادن به شبهات معاندین جایز شمرده شده است"

srednA samohT

عضو جدید
Aug 15, 2011
56
30
17
61
Germany - Rhineland-Palatinate - Koblenz -Münsterm
www.thomas-anders.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
2001-American
c.c.catch گفت:
عزیز اصلا چیز بدی نبود خیلیم خوبه.چقدر خوب میشد که ما دنیای باقیمونو بخاطر این دنیای فانی خراب نمیکردیم.یه جمله ی خیلی قشنگ دیدم که واقعا خوشم اومد((( خدایا تا پاکمون نکردی خاکمون نکن )))
ولی کارت یه ایراد داشت باید اینو توی مباحث و موضوعات مختلف میذاشتی.حالا چرا توی دیتر بوهلن گذاشتی من سر در نمیارم.

سلام. حق با شماست به خدای احد و واحد قصد ارسال تو قسمت دیتر بوهلن رو نداشتم. وقتی که متن شما رو خوندم تازه متوجه شده که تو بد قسمتی تاپیک رو ارسال کردم. ببخشید. طرف صبح نمی دونم سرعت اینترنت پایین بود یا ترافیک سایت بالا بود، اولش پیش نمایش ارسال پیام رو می زدم صفحه ناقص لود می شد و دکمه ارسال نمی آمد. دوباره هی ایجاد تاپیک جدید رو می زدم و پیش نمایش و دوباره به مشکل می خوردم. متاسفانه این صفحه "مباحث عمومی در مورد موضوعات مختلف" رو هم بسته بودم. اومدم که این صفحه رو باز کنم که گویا صفحه "بحث و گفتگو در باره دیتر بوهلن پروژه هایش" رو باز و اقدام به ایجاد پست جدید کردم. واقعآ از این موضوع بی اطلاع بودم. لطفآ منو ببخشید. اگه امکانش هست از مدیریت سایت تقاضا می کنم منو ببخشند و در صورت امکان این تاپیک رو به قسمت مربوطه یعنی "مباحث عمومی در مورد موضوعات مختلف" انتقال بدهند. تشکر.

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
230
181
42
30
تهران
www.google.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
شرمنده دوست عزیز من امروز دقیق تر خوندمش خیلی خوب بود؛در تکمیل عرایض شما مطالعه ی ترجمه ی کتاب الحقایق فی محاسن الاخلاق از فیض کاشانی را به همه ی دوستان توصیه می کنم.