مقایسه فعالیتهای دیتر و توماس از ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۷

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
34
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
چیکار میکرده توماس اندرس!! راستی البوم سال 1991 توماس دیفرنت با التون جان هست. نشون میده چقدر تفاوت بین دیتر و التون جان هست!!!

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
گرگ جوان این چه کاری بود کردی؟؟؟؟؟ چرا این مقایسه را گذاشتی؟؟؟؟ میخوای ما از خنده بمیریم؟؟؟ همینطور میخوندم و به خفت و خواری اندرس قهقهه میزدم،و به دیتر جان آفرین میگفتم.اندرس بیچاره در واقع در اون سالها فقط راه میرفته و اکسیژن هوا،این عنصر با ارزشو وارد ریه میکرده و راست راست راه میرفته!!! واقعا ننگ آور بود.خجالت آور بود.

این بونی تایلر که اسمشو گفتی معلومه کارش درسته که انقدر موفقیت آورده.باید اینو هم دانلود کنم.ممنون گرگ نازنین

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
Tamanna M.T Lover گفت:
مرسی خیلی خوب بود ... خیلی حیفه که توماس بعضی سالا فعالیت نکرد و با بعضی آهنگا و آلبوماش رتبه نیاورد :(

حیف؟؟؟حیف modern talking بود که رفت،بهتر که بعضی سالها فعالیت نکرد،بیشتر از این خودشو خفت و ذلیل نکرد.در ضمن تو چطور به دو سه تا مقام۷۰-۸۰ میگی رتبه؟ اینکه رتبه نیست.اصولا زیر 50 دیگه بریز دور.خجالت هم نمیکشید با آهنگهای دیتر جان میرفته زرتو زرت کنسرت میداده.واقعا که!!!

cheri

عضو جدید
Feb 19, 2014
85
1
12
شما چارتا یعنی البرت وسکر nonakht young wolf c c catch خوب دارید واسه خودتون جولان میدین.چرا همش از دیتر تعریف میکنید
اخه این یارو تعریف داره؟ فقط بلده اهنگ بسازه

cheri

عضو جدید
Feb 19, 2014
85
1
12
البرت وسکر گفت:
چیکار میکرده توماس اندرس!! راستی البوم سال 1991 توماس دیفرنت با التون جان هست. نشون میده چقدر تفاوت بین دیتر و التون جان هست!!!

اقای وسکر که ظاهرا resident evil دوست دارید،جهت اطلاعتون توماس هیچوقت با التون جان کار نکرد،بلکه با Gus dudgeon در البوم different کار کرد که تهیه کننده التون جان بود.قبل از حرف زدن از صحت و سقم حرفاتون اطمینان داشته باشید

cheri

عضو جدید
Feb 19, 2014
85
1
12
این دیتر جونتون اخه صدا داره؟ از مامانش قهر کرده اومده خواننده شده.با اون صدای خش دار کتو کلفتش.ادم گوش درد میگیره

cheri

عضو جدید
Feb 19, 2014
85
1
12
تو که اسمت young wolf هست بهت میگن گرگ جوان،این دیتر جونت در مقابل بزرگان موسیقی هیچی هم نیست،با چارتا اعداد ارقام ساختگی نمیخاد ببریش بالا.دیتر فلان کرد دیتر بیصار کرد.دیتر هیچی نیست جلوی اشخاصی مثل پل مک کارتنی و التون جان و جان لنون و...

خودت هم خوب به این موضوع واقف هستی،ولی داری خودتو گول میزنی

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
Cheriجان.من دوست ندارم از توماس بد بگم.ولی خب حقیقت تلخه دیگه.
دیتر یه انسان همه فن حریفه.از همه چی سردرمیاره واقعا لیاقتش خیلی بالاتر از این حرفاست.حالا من از شما یه سوال دارم خب توماسم مگه جز خوندن کاری بلده.
چرا آخه ما باید چشم هامونو رو حقایق ببندیم.باید قبول کرد که دیتر هزاربرابر موفق تر از توماس بودش.یه موقع فکر نکنید من از توماس بدم میاد دارم اینارو میگما نه.من اتفاقا توماسو خیلی دوست دارم.واقعا صداش عالیه.
توماس آندرس بدون دیتر بوهلن به کجا رسیدش؟؟؟؟ قطعا هیچ جا.یه مثال خیلی قشنگ زدم که یکم اگه توش تفکر کنید واستون کافی خواهد بود.10 سال فعالیت توماس یه طرف دوتا دونه آهنگ soul survivor و Are you man enough یه طرف.
تازه خیلی به توماس ارفاق کردما وگرنه که یدونه soul survivor خودش به تنهایی از پس 10 سال فعالیت توماس برمیاد.حالا من امیدوارم که توماسم مثل دیتر تو زندگیش موفق باشه.

cheri

عضو جدید
Feb 19, 2014
85
1
12
من از همه بچه های سایت میخام برید اهنگ save me از blue system گوش کنن.صدای دیتر جون در این اهنگ اصلا بیداد میکنه.انگار اگزوز خاور میمونه صداش

شروع کننده موضوع موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
c.c.catch بحث و گفتگو در باره گروه مدرن تاکینگ 193