مقایسه فعالیتهای دیتر و توماس از ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۷

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
البرت وسکر گفت:
c.c.catch گفت:
البرت وسکر گفت:
نفهمیدم این دختر خانم طرفدار مدرن تاکینگ و میپه دیتر دزده!!!!سه تا اهنگ شبیه به یک سه تا اهنگ دیگه بود بعد جوگیر شده بود.
نه بهزاد جان من که فکر نمیکنم طرفدار مدرن تاکینگ بوده.یا باید یکی از طرفداران افراطی توماس بوده باشه یا پل مک کارتنی چون خیلی سنگشو به سینه میزد.
اره ولی نابودش کردیم. :Dit.er:

بچه ها طی اخرین اخباری که از اون یاوه گو Cheri بهم رسیده بعد از خفتی که کشید در بستر بیماری افتاده و داره با مرگ دستو پنجه نرم میکنه،ضربه مهلک و نهایی وقتی بهش وارد که فهمید مک کارتنی اعتیاد داره.از اون زمان رفته تو کما :smiles34:

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
شاهین داداش میخوامت.واقعا حرفای خوشگلی میزنی.آره بنده خدا یه مشت اطلاعات پوچ تو چنته داشت و اومده بود مثلا استاد دیتر رو خراب کنه و منزلتش رو پایین بیاره که درپایان با نا امیدی و گفتن کلمه ی ((( باشه )))به کرات رفت.بیچاره نمیدونست که خواننده ی مورد علاقش یه هرویینیه درجه یکه.خیلی شوکه شد!!!!! امیدوارم هرچه زودتر روحیشو بدست بیاره دوباره.

منعم

مدیر سابق
Jul 17, 2009
343
106
51
36
تهران
پست بسیار مفیدی بود و نشون میده که نقش تهیه کننده و آهنگساز موفق همیشه بیشتر از خواننده موفق هستش

لایک ها: MT 4 Ever

yalda

تازه وارد
Feb 18, 2012
2
1
0
خجالت بکشید همتون عجب سایتی شده فکر نکنم دیگه بخوام به اینجا سر بزنم تمام مدت اینارو میخوندم ناراحت بودم با همتونم هر کدومتون طرف دیتر یا توماسو گرفتینو افتادین به جون هم چقدر بدم اومد سایت طرفدارایه مدرن تاکینگه؟شما طرفدار هیچی نیستین

لایک ها: MT 4 Ever

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
وقتی میان میگن دیتر دزد بوده یا به یکی از دوستان بدون هیچ دلیلی صفت تبهکار تعلق میگیره ماهیچی نگیم؟ساکت بشینیم و حرف نزنیم تا یک وقت حضرتعالی که بعد از قرنی به سایت تشریف اوردید و مطالبو خوندید به تریش قباتون برنخوره؟ ما باید ناراحت بشیم که به دوستمون و به دیتر صفات ناپسندی تعلق گرفت.اون شخص طرفدار مدرن نبود نه ما.ایشون میاد از سر تا ته دیتر را بدون دلیل زیر سوال میبره و آن هم با چه طرز بیانی!!! اگر شما در مورد این نکات سکوت میکنید پس باید بگویم شما طرفدار مدرن نیستید.ما در مورد کسانی که اهنگهای Juliet و we take the chance مدرن تاکینگ را دزدی میخوانند رحم و مروت نشان نمیدیم.اگر شما این موضوع برایتان بی اهمیت است پس شما طرفدار مدرن نیستید نه ما.تازه ما خیلی خوب برخورد کردیم و مثل اون شخص یاوه گویی نمیکردیم.شما که طرفدار مدرن نیستید پس اومدن یا نیامدنتون به سایت در اینده اهمیتی ندارد.هرچند همین الان هم زیاد سر نمیزنید.انقدر هم به زخم های کهنه نیشتر نزنید و خاطره ان روز منحوس که شخصی شبیه شما که طرفدار مدرن نبود به دیتر تهمت ناروا زد را زنده نکنید.والسلام

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
قطعا همینطوره.یعنی شما انتظار داشتی که بیان بگن دیتر یه دزده.ماهم هیچی نگیم.نه دیگه نشد.
حرف زورو نمیشه قبول کرد.پس باید جواب اون فرد داده میشد و دوستان خیلی خوب این کارو کردن.حتی خود اون شخص هم متوجه اشتباهش شد که همینم خودش کلیه.
حالا شما میگید ما طرفداران مدرن نیستیم!!!! وقتی اون فرد میاد میگه آهنگ های مدرن تاکینگ دزدیه طرفداراش باید سکوت پیشه کنن؟؟؟ قطعا خیر.پس کسانی که سکوت میکنن طرفدار مدرن نیستن نه اون سه تا دوستمون که جانانه از مدرن دفاع کردن.

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
بعلاوه اینکه این شخص به ظرافت داشت کل مدرن تاکینگ را زیر سوال میبرد.هم دیتر هم توماس.وقتی میگه دو اهنگ دزدیه،من از شما میپرسم چه کسی we take the chance را خوانده؟البته توماس اندرس.این یعنی توماس هم دزد بوده که رفته روی یک اهنگ دزدی که دیتر ساخته خونده.اینکه اشعار مدرن را مسخره میکرد این اشعار را چه کسی میخواند؟البته توماس اندرس.این یعنی توماس یک خواننده بی بنیه بوده که اشعار مسخره میخوانده.و ما جلوی تمامی اینها ایستادیم و از مدرن دفاع کردیم.اگر من بعنوان یک منتقد توماس صدای او را مسخره کنم به مدرن هم توهین کردم چون خواننده اصلی مدرن توماسه،اما من هیچوقت صدای توماسو نه تنها انتقاد نکردم بلکه همه جا هم گفتم صدای بسیار زیبایی دارد.وقتی ان شخص اهنگساز مدرن و دو تا از اهنگهای مدرن را دزد و دزدی میخواند در واقع کل مدرن را زیر سوال برده.انوقت شما جوان خام بی تجربه فقط مسایل سطحی را دیدید.فکر کردید بحث سر دیتر یا توماس بود؟خیر بحث سر مدرن تاکینگ و امثال پل مک کارتنی بود دوست ساده من. انچه جوان در اینه نمیبیند پیر در خشت خام میبیند
شما که هنوز از قصد ان یاوه گوی مهاجم سر در نیاوردید لطفا با کامنت های خود تنش جدید ایجاد نکنید، تو مو میبینیو ما پیچش مو

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
34
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
yalda گفت:
خجالت بکشید همتون عجب سایتی شده فکر نکنم دیگه بخوام به اینجا سر بزنم تمام مدت اینارو میخوندم ناراحت بودم با همتونم هر کدومتون طرف دیتر یا توماسو گرفتینو افتادین به جون هم چقدر بدم اومد سایت طرفدارایه مدرن تاکینگه؟شما طرفدار هیچی نیستین
اینطوری نگو فلبم ضعیفه!! شما از تعداد پستات مشخصه که هیچ وقت سر نمیزدید! سال 2012 ثبت نام کردی هنوز عضو جدید هستی. تعیین تکلیف نکن :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Dit.er: :Modern.Talking:

شروع کننده موضوع موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
c.c.catch بحث و گفتگو در باره گروه مدرن تاکینگ 193