ایران و مدرن تاکینگ

MT
 

با اندکی نگرش در آهنگ های گروه موسیقی مدرن تاکینگ به سادگی می توان دریافت مضامین آهنگ های این گروه عاشقانه ، رمانتیک و حول محور عشق قرار دارند .

عشق و عاشقی موضوعی جدا نشدی برای تمام ایرانیان است . از دیرباز داستان های عاشق و معشوق بین مردمان این سرزمین کهن رواج داشته است ، که لیلی و مجنون ، شیرین و خسرو ، منیژه و بیژن و … نمونه های بارز این جریان است.

بدین ترتیب ، طبع عاشقانه ایرانیان بدون تردید اولیل ویژگی بود که سبب شد گروه مدرن تاکینگ بین جوانان ایرانی پذیرفته شود . اگر حتی نگاهی اجمالی و کوتاه به موسیقی های ما بیندازید متوجه خواهید شد سهم بیش از ۹۵ درصدی ترانه های تولیدی در ایران عاشقانه هستند .

سادگی و پرهیز از بی اخلاقی به نحوی در ذات همه ایرانیان است . مدرن تاکینگ نیز گروهی ساده بود که بدون تبلیغات پر زرق و برق و گرفتاری در بی بند و باری و انحطاط اخلاقی در خواننده های غربی و امروزی توانست کار خود را در سبکی متفاوت کلید بزند ، که این خود بی تردید عامل دوم محبوبیت مدرن تاکینگ در ایران بوده است .

و اما مورد سوم ملودیک بودن آهنگ های مدرن تاکینگ بوده است . ترانه های ریتمیک همیشه برای ما ایرانیان خوش آیند است و راحت تر با آنها ارتباط برقرای می کنیم . از این حیث ملودی های به کار رفته در آهنگ های مدرن تاکینگ همگی آهنگین ، ریتمیک و ملودیک هستند که این ها خود عاملی برای پسند مدرن تاکینگ بوده است .

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت طرفداران مدرن تاکینگ محفوظ است. © 2009-2015
طراحی و بومی سازی پوسته توسط اسرا