• ۰۶
  آبان
  ۱۳۹۳
 • نوشته شده توسط
 • نوشته در
  توماس آندرس
 • گفت و گو
  دیدگاه‌ها برای کلودیا آندرس شرکت تولید غذای حیوانات خانگی را افتتاح کرد بسته هستند
 • برچسب ها
  , ,

کلودیا آندرس شرکت تولید غذای حیوانات خانگی را افتتاح کرد

[IMG]

همه چیز برای سگها در دهکده Urbar : خانم آندرس آن را متفاوت خواهد  کرد..!!
شهر Urbar در راینلند-فالتز کشور آلمان با حدود ۱۰۰۰ نفر جمعیت ، در اینجا بود که “کلودیا هس – Claudia Hess” همسر توماس آندرس تصمیم گرفت رویاهای خودش را به واقعیت تبدیل کند . آن چیزی نبود جر ایجاد شرکتی برای تولید غذای حیوانات خانگی به نام “Home & Dogs – خانه و سگها” .
بنیانگذار این شرکت یعنی کلودیا هس هم اکنون در حال تلاش برای رسیدن به یکی از ارزوهایش است و تنها در مدت کوتاهی توانست اثبات کند که چیزی بیش از همسر و همدم یک خواننده معروف پاپ “توماس آندرس” در کوبلنز است!
این دقیقا همان دلیلیست که همسر ۴۲ ساله و مادر یک پسر ۱۲ ساله برای علاقه خود به کارش با بک لبخند زیبا میگوید: “زندگی من چارچوب منظم خودش را دارد و همین باعث میشود تا از زندگی ام لذت ببرم”
[​IMG]
بعد از بدوش کشیدن مشکلات وسختی های  ۱۸ سال کار در تجارت خارجی – حمایت پشت پرده از همسر خواننده خود به عنوان یک منشی دو زبانه- مهارت در برنامه ریزی- رسانه ها – دنیای مجازی و جامعه ، الان وقت آن رسیده که او به دنبال رویاهایش برود.
کلودیا : “توماس بسیار سرگرم کارش است و چون من نمیتوانم در خانه بیکار بنشینم پس یک کسب و کار جدید که فوق العاده به آن علاقه دارم راه اندازی کردم.”
[​IMG]
سگ گران قیمت توماس آندرس
کلودیا در اواخر سال ۲۰۱۳ بود که این پروژه را شروع کرد و به دنبال برسی مواد تشکیل دهنده غذای سگ ها بود.
او به این نتیجه رسید که اغلب تبلیغ کنندگان غذای حیوانات خانگی مردم را فریب میدهند ، چرا که این غذاها از فضولات دیگر حیوانات ساخته میشد. در شرکت Home & Dogs تمام غذاها از گوشت های تازه و بسته بندی شده تولید میگردد.
گزارش تصویری از افتتاحیه شرکت Home & Dogs با حضور توماس آندرس :

منبع:
 • www.rhein-zeitung.de
 • www.home-and-dogs.com
5
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت طرفداران مدرن تاکینگ محفوظ است. © 2009-2015
طراحی و بومی سازی پوسته توسط اسرا