• ۱۲
  شهریور
  ۱۳۹۷
 • نوشته شده توسط
 • نوشته در
  توماس آندرس
 • گفت و گو
  دیدگاه‌ها برای توماس آندرس، داور مسابقات موسیقی X Factor بسته هستند
 • برچسب ها
  , ,

توماس آندرس، داور مسابقات موسیقی X Factor


X Factor برنامه است که در آن به استعدادیابی در زمینه موسیقی پرداخته می شود. خوانندگانی که علاقه به موسیقی پاپ دارند در آن شرکت و با هنر نمایی کسب امتیاز می کنند. فصل اول این برنامه برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ به روی آنتن رفت که از شبکه های VOX و RTL نمایش داده شد. چهارمین فصل این مسابقه هم اکنون از ۲۷ آگوست ۲۰۱۸ در Sky قابل مشاهده است.

توماس آندرس امسال به عنوان یکی از هیت داوران جلوی تلویزیو می رود. Paul Wurdig ( خواننده رپ ) ، Iggy Uriarte (خواننده پاپ) ، Jennifer Rostock (خواننده راک) در کنار توماس مشغول به داوری شرکت کنندگان خواهند بود.

از نکات مهم این رویداد در کنار انتخاب توماس آندرس به عنوان یکی از داوران، حضور Paul Hartmut Wurdig است که یک ایرانی تبار به شمار می رود. وی در مصاحبه با رادیو bigFM این موضوع راعلام کرده بود. پاول که به نام مستعار Sido شناخته شده است هم اکنون در برلین زندگی می کند و مشغول خوانندگی در سبک رپ است.

تیزر برنامه X Faxtor 2018

شاید توماس و دیتر از ۲۰۰۳ در کنار یکدیگر نباشند اما حالا توماس آندرس هم مانند دیتر بوهلن در جای دیگری به داوری در برنامه استعداد یابی مشغول است. البته دیتر بوهلن سال ها است که در برنامه Deutschland sucht den Superstar (DSDS) به داوری می پردازد. این برنامه میلیون ها بیننده دارد و یکی از پرمخاطب ترین ها در نوع خود است.

“اطلاعات بیشتر در انجمن”

 

 

8
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت طرفداران مدرن تاکینگ محفوظ است. © 2009-2015
طراحی و بومی سازی پوسته توسط اسرا