توماس آندرس – دیتر بوهلن : سکوت یخی در مسکو

[​IMG]


توماس و دیتر محبوب ترین خواننده دونفره دنیا و شماره یک روسیه هنوز بعد از ۶ سال جدایی به اندازه یک ارتش بزرگ در روسیه برای خود طرفدار دارند.

توماس برای ضبط ۲ ویدیو جدید از آلبوم ۲۰۱۰ Strong خود به کشور روسیه رفته و این در حالی است که در همان روز دیتر بعد از ۳ سال نیز برای اجرای کنسرت در ورزشگاه المپیک مسکو وارد روسیه شده . هر دو فقط در شرایطی که چند کیلومتر بایکدیگر فاصله داشتند مشغول اجرا بودند.

با این اتفاقات و ورود توماس و دیتر در یک منطقه روسیه موج خاصی برای طرفداران مخصوصا روسیه ای ها ایجاد کرده است. خیلی از طرفدارها فکر میکردند حداقل این دو با یکدیگر دیدار خواهند کرد …

بنا به گزارش منبع خبری DPA روسیه ، بدون در نظر گرفتن همکاری سابقشان آنها هرگز با هم ملاقات نمی کنند، و بنا به گفته یکی از مدیران توماس آن ها هیچ وقت تحت هیچ شرایطی نمی توانند یا یکدیگر دیدار کنند.

 

منیع خبری DPA افزود : بعد از جدایی در سال ۲۰۰۳ تا الان آن ها حتی یک کلمه با یکدیگر صحبت نداشته اند. پس حالا که توماس و دیتر در روسیه هستند ملاقات این دو غیر ممکن است. افرادی که فکر ملاقات این دو را در روسیه می کنند صرفا یاد و خاطرات گذشته افتاده اند.

بعد از این نقل و قول های خبری سکوت یخی در مسکو برای فن ها به وجود امد …

روز های پایانی ماه نوامبر برای طرفداران روسی روز های خیلی خاصی بود …

2
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت طرفداران مدرن تاکینگ محفوظ است. © 2009-2015
طراحی و بومی سازی پوسته توسط اسرا