Love از illegal تا mystery

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
230
181
42
29
تهران
www.google.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
يكي از راه هاي روانكاوي افراد،روانكاوي آثار آن هاست.طبق نظريه ي مرحوم فرويد،هرآنچه در ناخودآگاه هركس مي گذرد،خود را در روياها،لطيفه ها،لغزش هاي كلامي و آثار هنري نشان
مي دهد.

بي شك مي توان با مطالعه ي سير آثار ديتر هم به ناخودآگاه او راه يافت.سير آهنگهاي مدرن در دور اول به سمت غمگين شدن بود و واقعا گروه به يك استراحت براي تغيير مشي فكري خود نياز داشت و خوشبختانه عدو(نورا)هم سبب خير شد.

مي توان فهميد كه غم ديتر پس از يك نسل به شادي تبديل شد؛بدين صورت كه L.O.V.E love is illegal در سال ١٩٨٧ شد L.O.VE love is a mystery در سال ٢٠٠٣!

آب در كوزه و ما ...
عمريست كه طرفدار مدرن هستم؛ولي نمي دانم چه حكمتي داشت كه تا يك ماه پيش حتي يك بار هم mystery را نشنيده بودم!!!باورم نميشد!وقتي بار اول شنيدم برايم بسيار طراوت داشت و شادي و پايكوبي افراد پشت صحنه مرا بياد آداب سماع متصوفه انداخت.

يكي از ويژگي هاي بارز آلبوم universe اميد بخشي ترانه هاي آن بود و مدرن خداحافظي بسيار ماندگاري داشت.محتواي ترانه هاي
Super star
TV makes the superstar
Life is too short
وblack bird
به قدري به قول عصب شناسان SSRI است كه فرد درشرف خودكشي را به مانيا مي رساند! يعني همان اتفاقي كه براي امير سر بيابان گذاشته ي ساماني افتاد. روزي كه شنيد

بوي جوي موليان آيد همي
:Modern.Talking:

ما هم مي توانيم خودمان براي خود شادي بيافرينيم.
پايان شب سيه سفيد است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MT 4 Ever

♫❤ THOMAS ❤♫
عضو کادر مدیریت
Jun 6, 2009
852
1,438
105
Mountain of Eldorado
www.iran4moderntalking.ir
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
براووووووووو

دقت عمل عاالی بود..

منم به این قضیه فکر کرده بودم منتها نه از باب love ! بلکه از باب try !!

منظورم اینه که در دهه هشتاد مضمون اهنگها به این شکل بود: you can win if you want . Dont give up . که ادم احساس میکنه سراینده اشعار دوران سختی رو میگذرونه و مدام به خودش امیدواری میده "پایان شب سیه سپید است"

و وقتی به البومهای دهه نود به بعد میرسیم اولا ریتم شاد اهگها و دوما اشعاری به نام : Fly to the moon . Love is forever را میبینیم.. که نشانگره گذشت دوران سخت و طاقت فرساست..

البته منظور من بطور مطلق نیست!! یعنی در تمام آلبومها و اشعار اشعار با مضمون های مختلف هست..ولی فکر کنم این جنبه غلبه داره..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
230
181
42
29
تهران
www.google.com
طرفدار