Good Karma به چه معنایی می باشد؟

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,197
3,824
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
Re: Gook Karma به چه معنایی می باشد؟

نه این آلبوم منتشر نخواهد شد ...

فقط آهنگ اصلی این آلبوم با نام Good karma ریلیز شد. از اینجا دانلودش کنید
واقعا هم زیبا خونده شده ...

ولی در عوض منتظر آلبوم جدید توماس با نام Strong باشید که در اوایل 2010 منتشر میشه . اطلاعات بیشتر هم اینجاست :

....................

فرهنگ غرب با ایران فرق داره . خب اونجا اگر تصاویری زشت و ناپسند از کسی ببینی تعجب آور نیست. شاید برای ما که در اینجا مخاطبش هستیم بحث بر انگیز باشه. کمی بی بند و باری در غرب جزوی از زندگی شده و اصلا تعجب نکن! البته بیش از حد این موضوع قطعا دور از فرهنگ و اداب غربی هستش.

و اما این موضوع درباره اعضای [r=#ff0080]مدرن تاکینگ [/r]کاملا متفاوت است. چرا مدرن تاکینگ در ایران محبوب شد؟ خب در کلیپ هایی که منتشر کردن صحنه زشتی درش نیست. حالا شاید شما قسمتی از رقص رو جزو زشت ها به حساب بیاورید.

خوشبختانه چه توماس چه دیتر هیچ وقت دنبال حرکات دور از اخلاق نبودند. توماس انسان خجالتی بوده . شما میتونی در ویدیو هاش ببینی. صحنه بدی درش بوده؟ مطمئنا نمونه ای نمی تونید بیارید ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Dec 15, 2009
62
2
12

صد در صد با شما موافقم . و خوشحالم که باور های من توسط شخص دیگه ای تایید شد ... من خودم به این یقین رسیده بودم فقط می خواستم کسی دیگه به این باورها مهر اطمینان رو بزنه که شما زدین ... بله تا به حال کاری خلاف شئونات اخلاقی ازش ندیدم ولی با خودم گفتم انسانه دیگه ولی خدا رو شکر درست فکر می کردم . نه از دید من رقص و مدل لباس های شرکت کننده در کلیپ مهم نیست . منظورم خودش بود که جوابمو گرفتم ... thanks

بابت آهنگ good karma هم بله شنیدم آهنگ قشنگیه . تصویریشو هم که شما تو قسمت ویدیو ها گذاشتین دارم ولی حیف که بقیه آهنگا این طوری شده ... :smiles13:

Queen

کاربر افتخاری
Sep 23, 2009
73
12
17
کرج
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe

gentle man of music از بابت توماس خیالت تخت تخت khande جرات کار خطا نداره چون با کلودیا طرفه :Gh.aalb: من چند تا کلیپ از توماس دیدم و همون خوب هستش abnabat

Dec 15, 2009
62
2
12

دوستان ایام سوگواری سالار شهیدان رو به تک تکتون تسلیت می گم و التماس دعا دارم شدید ...
اومدم یه آرزوی مسخره بکنم و برم امیدوارم توماس در شب کریسمس که نمی دونم امشبه یا فردا شب یا ... به مراسم جشن نرسه و یا نمی دونم به نوعی نتونه جشن بگیره ... الانه که همتون بگین چه بدجنس نه می دونین نمی دونم چه جوری بگم ... دلم نمی خواد تو این شبا که همه ی ما عذادار امام حسینیم اون ندونسته خطا کنه ! می دونم مسخرست ولی یه جورایی ... می دونم که نمی دونه این شبا رو ها ولی خب ... دلم می خواست نتونه پایکوبی کنه اون نمی دونه این شبا چه شباییه ولی خب به هر حال دلم می خواست یه جورایی گناه نکنه می دونم گناه نمی کنه ولی نمی دونم چه جوری بیان کنم اونچیزی که تو دلمه ولی خب ... در کل حرف بچه گونه ای بود ولی دلم خواست بگم ببخشید اگه حرف بی معنی بود ...

MT 4 Ever

♫❤ THOMAS ❤♫
عضو کادر مدیریت
Jun 6, 2009
852
1,434
105
Mountain of Eldorado
www.iran4moderntalking.ir
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love

gentle man of music گفت:
دوستان ایام سوگواری سالار شهیدان رو به تک تکتون تسلیت می گم و التماس دعا دارم شدید ...
اومدم یه آرزوی مسخره بکنم و برم امیدوارم توماس در شب کریسمس که نمی دونم امشبه یا فردا شب یا ... به مراسم جشن نرسه و یا نمی دونم به نوعی نتونه جشن بگیره ... الانه که همتون بگین چه بدجنس نه می دونین نمی دونم چه جوری بگم ... دلم نمی خواد تو این شبا که همه ی ما عذادار امام حسینیم اون ندونسته خطا کنه ! می دونم مسخرست ولی یه جورایی ... می دونم که نمی دونه این شبا رو ها ولی خب ... دلم می خواست نتونه پایکوبی کنه اون نمی دونه این شبا چه شباییه ولی خب به هر حال دلم می خواست یه جورایی گناه نکنه می دونم گناه نمی کنه ولی نمی دونم چه جوری بیان کنم اونچیزی که تو دلمه ولی خب ... در کل حرف بچه گونه ای بود ولی دلم خواست بگم ببخشید اگه حرف بی معنی بود ...

ما هم تسلیت میگیم این روز هارو :smiles13:

قطعا توماس کار خطایی نمیکنه اینو مطمعنم و از هز بابت خیالت راحت و جمع جمع :Tho.mas:

خب اونا محرم ندارن و بهشت و جهنمشون هم با ما متفاوته .شاید چیزی به اسم این دین ما ندونند ولی چیزهایی را رعایت میکنند که مثل اصول دین ماست :setare:

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
این آلبوم حتما باید منتشر می شد نمی دونم چرا مثل بعضی چیز های مدرن تاکینگ این آلبوم هم به دلایلی نامعلوم منتشر نشد
البته نام آهنگ های اول و آخر این آلبوم مثل آلبوم Souled هستش

آهنگ های اول و آخر آلبوم Good Karma
Karma in
Karma out

آهنگ های اول و آخر آلبوم Souled
Souled in
Souled out

اینم متن کامل آین آهنگ هستش

Good karma, everytime I see, Good Karma, something that happens

I will know what is worse, the fact, that this won´t work
All that I can see, to explain this will work
Really try to ignore it, but I couldn´t keep it up for long
said I really wanted to go for it, wanted to thought it´s been right, not be wrong

your good Karma, everytime I leave you, something bad happens
good karma, Are you just trying to tell me, that I can´t stay
I don´t need to deal with all this drama
You´re the one that makes me feel this way

your good, good karma (ah-ah-ah-aaa-a)
good karma (ah-ah-ah-aaa-a)

I will know, if it´s real, all I know is how I feel
and it´s all so right, I can wait untill you´re by my side
Really try to ignore it, but I couldn´t keep it up for long
said I really wanted to go for it, wanted to thought it´s been right, not be wrong

your good Karma, everytime I leave you, something bad happens
good karma, Are you just trying to tell me, that I can´t stay
I don´t need to deal with all this drama
You´re the one that makes me feel this way

good karma (ah-ah-ah-aaa-a)
your good, good karma (ah-ah-ah-aaa-a)​

آخرین ویرایش:

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,197
3,824
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
شاید سال های بعد آهنگ های منتشر نشده این آلبوم منشر بشه ... کسی چه میدونه مثل خیلی از خواننده ها که حتی بعد مرگشون آلبوم های منتشر نشده اونها منتشر شد .

مثل Nirvana که بعد مرگ خواننده چند سال متوالی آلبوم با صدای این گروه منتشر شد !!

البته خدا توماس رو حفظ کنه و عمری مفید بهش بده :Oaah: