یک داستان غم انگیز چینی ...

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
یه داستان چینی هست که میگه

> なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあやバカにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあやバカにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさなたかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛するなたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは

やなたきたなよいさは早見たかあやバカにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤなた名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあやバカにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさ​
واقعا ناراحت کننده بود

من که واقعا اعصابم به هم ریخت...

به خصوص اونجاش که میگه

なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ

واقعا داغون شدم

:khaste:
:barare:

m.t.nazi

عضو جدید
Mar 14, 2013
67
4
12
34
وای چقدر غم انگیز اشکم دراومد اخه چرا داستان غم انگیز میذاری بمیرم واسه خودم why do you cry
برم victory گوش کنم حالم خوب شه

amir anderson

عضو جدید
Dec 26, 2009
18
2
5
سلام.از مدیریت سایت خواهش میکنم همان طور که اجناس چینی در تحریم هستند سایت را آلوده به زبان چینی نکنند.به خصوص مطالب اشک آور. :smiles13:. :smiles25:

MT 4 Ever

♫❤ THOMAS ❤♫
عضو کادر مدیریت
Jun 6, 2009
852
1,434
105
Mountain of Eldorado
www.iran4moderntalking.ir
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
[r=#333333][font=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][highlight=#cdb696]まぁら花や なたまやかあさらやわはさたな[/highlight][/font][/r]

این قسمت منو بیشتر تحت تاثیر قرار داد

:smiles15:

:khaste: :khaste:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m.t.nazi

عضو جدید
Mar 14, 2013
67
4
12
34
اتفاقا منم همینو میخواستم بگم
دقیقا همین قسمت اخی الهی چه غم انگیز

B

banaf6e

Guest
وای از بس که گریه کردم حتی نا نوشتن ندارم چشمم نمیبینه چی دارم تایپ میکنم تو رو خدا دیگه از این داستانا نذارین میترسم چشمامو از دست بدم