گزارش عملکرد بازدیدی سایت در 4 ماه اول

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,184
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone

به طور دقیق 8 ماه از تشکیل این سایت میگذرد. اما به خاطر مشکلات فنی عمر سایت تا به الان حدود 4 ماه مفید گزارش شده.

- طبق آمار سایت وبگذر پر بازدید ترین صفحات سایت در روز 6 آبان 1388 با 760 بازدید اعلام شده.

شکل زیر نشان دهنده آمار اعلام شده است

و حالا این بازدید کننده ها از چه کشور هایی بوده اند ؟

- لازم به ذکره با تلاشها و فعالیت هایی که خود بنده در سایت های طرفداران خارجی گروه داشته ام روزانه به صورت میانگین 25 درصد بازدیدکنندگان سایت از کشور های خارجی بوده اند. ( حدود 24.94 درصد )

اکثر بازدیدکنندگان به ترتیب از کشور های برزیل ، لهستان ، روسیه ، آمریکا و کشور آلمان بوده است. که این خود افتخاری برای طرفداران ایرانی به حساب می آید.

در شکل 9 موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان را مشاهده می کنید
[/r]​

همچنین طبق آمار سایت جهانی Alexa.com پیشترفت سایت روند رشد [r=#ff0000]70 درصدی[/r] داشته است .

از تمام بازدیدکنندگان محترم سایت ایران برای مدرن تاکینگ نهایت تشکر دارم و امیدوارم قدم کوچکی برای زنده نگه داشتن این گروه کرده باشم.

محمد - 19 بهمن ماه 1388

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نسترن

عضو جدید
Jun 13, 2009
62
4
12
33
كرج
واقعا مایه افتخاره که ما اینهمه بازدید کننده از کشورهای دیگه داریم. eyval
آقا محمد از شما هم کمال تشکر رو دارم . ارایه این آمار واقعا کار جالب و نویی بود. این خبر های خوب و آمار جالب رو مدیون شما و پشتکار مثال زدنی تون هستیم . من چون تا حدودی در جریان روند تاسیس این سایت بودم میدونم که چقدر به خاطرش زحمت کشیدین. واقعا ممنون Gol baraye gol

cheri cheri lady

مدیر سابق
Jun 30, 2009
591
121
51
33
on Earth!
این آمار خیلی جالب و حیرت آوره !

راستش رو بخواین فکرش رو هم نمی کردم که این این سایت تازه تاسیس چنین آماری از بازدیدکنندگان خارج از کشور داشته باشه
eyval

آقا محمد شما با تاسیس این سایت کار بزرگ و ارزشمندی رو انجام دادین . امیدوارم که در ادامه راه هم موفق باشین Gol baraye gol

همین جا دوباره حمایت خودم رو از این سایت اعلام می کنم و قول می دم که از هیچ تلاشی فروگذار نکنم. loti

[r=#ff0000] زنده باد مدرن تاکینگ[/r] :Modern.Talking:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul 17, 2009
180
31
25
27
In Shaire
ممنون محمد جان واقعا سایت بسیار زیبا و عالی درست کردین. بحثا به قول خودت واقعا حرفه ایه.
بازم ممنون.

منعم

مدیر سابق
Jul 17, 2009
343
106
51
31
تهران
واسه همه ی ما شرکت و عضویت در همچین سایت بین المللی ای، یک افتخار بزرگ به حساب میاد...

محمد جان از زحمات بی دریغت ممنونم، واقعا زمان و تمرکز میذاری.

Vahid

کاربر افتخاری
Jul 25, 2009
26
0
12
سلام محمد جان
آقا بهت تبریک میگم فکر نمیکردم سایت جهانی باشه بی شک می تونم بگم کارت تو ایران تکه (دمت گرم)shadi

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,184
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
thanks

این دید و بازدید رو باید مدیون طرفدارانی مثل شما بود. شماها هستید که یاد و خاطره این گروه رو زنده نگه میدارید. انشا ال... سایت روند بهتری رو طی خواهد کرد . :Modern.Talking:

germany

عضو جدید
Feb 11, 2010
10
2
5
34
tehran
منم به نوبه خودم به اقا محمد که خودشم خوب منو میشناسه تبریک میگم که سایت پرمحتوا اموزنده از همه نضر جالبی داره با ارزوی موفقیت برای ایشون که زحماته فراوانی برای زنده نگه داشتن ستارگان بزرگ المانی مودرن تاکینگ در سایتشون انجام دادن

mohammad you have good time

all the best for you