گروه آریان

mori

عضو جدید
Dec 13, 2010
24
1
12
سلام به همه ی مدرنی های عزیز...
یکی از گروه هایی که در اوج تاریکی هنری در ایران ظهور کرد گروه اریان بود...
من شخصا به این گروه علاقه ی زیادی دارم چون شباهت های زیادی با مدرن خودمون داره...
گروه اریان دو خواننده داره(یکی با صدای زیر یکی هم بم)مثل مدرن خودمون(البته دیتر تقریبا دو حنجرست)
اریان گروه کر داره که شامل سه خانمه و این صدا در مدرن بیشتر خلاقیت دیتر هستش
در گروه اریان متنها بسیار ساده و دلنشین هستن و بیشتر با مضمون عشق...
اهنگ سازی ترانه ها هم که واقعا عالی و زیباست و حتی میتونه بی سابقه باشه در ایران
فکر کنم اکثر مدرنیها این گروه رو دوست داشته باشن
خیلی دوست داشتم بدونم شما هم با من هم عقیده اید یا نه؟

GOOD MUSIC NEVER DIE

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MRS.robota2

عضو جدید
Aug 15, 2011
184
55
32
تهران
در گذشته گوش میکردم اما الان خبری خاصی ازشون ندارم.در کل گروهی خوبی بودن و من هم از بعضی اهنگاشون لذت میبردم ولی نه به اندازه مادرن تالکینگ.

Feb 2, 2012
98
3
12
28
منم گروه آريان رو دوست دارم. قشنگ ميخونن. چنين خواننده هايي تو ايران كم پيدا ميشه. آهنگ نوري تا ابديت رو كه با كريس دي برگ خوندن رو هم خيلي دوست دارم. يكيم آهنگ گل آفتابگردونشونو دوست دارم

Snape

عضو جدید
Dec 16, 2011
21
1
12
29
Matrix
خوندن با Chris De Burgh واقعاً افتخار بزرگيه كه نصيب هركسي نميشه، ميتونن تا آخر عمر به اين موضوع افتخار كنن

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
تنها وجه شبه [r=#ff0080]مدرن تاکینگ [/r]با گروه آیان اینه که هیچ وجه شباهتی ندارن :Cheshmak:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mori

عضو جدید
Dec 13, 2010
24
1
12
Iran 4 Modern Talking گفت:
تنها وجه شبه [r=#ff0080]مدرن تاکینگ [/r]با گروه آیان اینه که هیچ وجه شباهتی ندارن :Cheshmak:
خوب این هم یه نظره دیگه،ولی یکم سختگیرانست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Gary

عضو جدید
Iran 4 Modern Talking گفت:
Poz khand :smiles34: :smiles34: :smiles34: Poz khand Poz khand Poz khand Poz khand Poz khand Poz khand ...
باور کنید داشتم روده بر میشدم...(حالا نه به این شدت)

ولی خوب راستش منم نمیدونم چه وجه شباهتی دارند این دو تا گروه با هم فقط به قول اون یکی مدیر سایت که بنده اخرم اسمش رو نفهمیدم خواستم اعلام حضور کنم...Poz khand Poz khand

میدونم تو جوابم می خواین بگید تو چی هستی که اعلام حضورت چی باشه...(خودم قبول دارم):smiles34: :smiles34: Poz khand Poz khand Poz khand

ولی خوب انصافا گروه اریان گروه خوبی بود...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb 2, 2012
98
3
12
28
Snape گفت:
خوندن با Chris De Burgh واقعاً افتخار بزرگيه كه نصيب هركسي نميشه، ميتونن تا آخر عمر به اين موضوع افتخار كنن
دقيقا همونطوره. من گروه آريان رو همون موقع بخاطر اين كارشون تحسين كردم.

Gary

عضو جدید
fan of modern talking گفت:
Snape گفت:
دقيقا همونطوره. من گروه آريان رو همون موقع بخاطر اين كارشون تحسين كردم.
ببخشید اقای Chrice De Burgh مگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟