کتاب خاطرات مدرنی

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
بله قطعا همینطوره.
درسته سی سی کچ و مدرن تاکینگ از یه خانوادن ولی باید اینم بگیم که طرفداران جفتشونم از یه خانوادن.
کارولین و دیتر که تو دنیا یدونه هستن.من عاشق جفتشونم.البته توماسم خوبه اونم دوست دارم.در مجموع فقط c.c.catch و modern talking.

NORA

تازه وارد
May 21, 2014
3
0
0
راستش منم اولین بار اهنگdont take away my heart رو شنیدم خیلی بچه بودم از اون موقع به بعد ما از این دوتا کله پوک خوشم اومد تا چند وقت بعد که یه دی وی دی ازشون گیر اوردم فول البومشون بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
230
181
42
29
تهران
www.google.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
آواز دهل شنيدن از دور خوش است

چندي پيش اومدم خانه ديدم از تو اتاق خواهرم صداي don't take away my heart
مياد!

احساس كردم اگه يكي ديگه در حال گوش دادن مدرن تاكينگ باشه و ما از دور صداشو بشنويم
لذت بخش تره تا اين كه خودمون گوش بديم.

راستي من دنبال كار معادل سازي اشعار مدرن تاكينگ در فارسي هستم؛ به زودي خبرشو ميدم. مشكل هزينه ي چاپ هم به احتمال زياد تا اون موقع حل مي شه.

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
مامانم مثلا طرفدار مدرن بود!الان میگی د پچ مد،میگه ها؟
میگی جورج مایکل:بذار گوش بدم!!
آبا:آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی مامان!!
میگی بلو سیستم:عوضش نکننننننننننننننننننننننننن!
بعد از اون طرف وقتی میگی بریتنی اسپیرز:این آهنگش قشنگه!!پریا،عسلم(به حق چیزای نشنیده!)بذار دیگه!!!!!!!!
خواهرم که بحثش جداس!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Salar_mtlover

عضو خودمونی
Aug 8, 2010
473
430
51
35
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1987-Romantic warriors
یه بار با یه دوستم با ماشین رفته بودیم بیرون ، گفت بذار یه آهنگ قشنگ بذارم
منم گفتم بذار بینیم حالا چی میخواد باشه ، دیدم از مدرن گذاشت ، آغا یک خوشحال شدم ،گفتم پسر دمت گرم !!! خیلی فاز داد.
طوری شده تو خونه ، دوست و آشنا دیگه همه میدونن ما عاشق مدرنیم !!! :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
اینم خاطره ی کامل من:

حدود 5 سال پیش که کلاس سوم ابتدایی بودم،موقع مشق نوشتن حوصله م سر رفت.رفتم یکی از کاستای مامانمو برداتم و گذاشتم بخونه.اون کاست مال مدرن تاکینگ و آهنگ شری لیدی بود و منم خبر نداشتم.هی بیشتر برش می گردوندم عقب تا دوباره بشنومش بدون اینکه بدونم توماس کیه،دیتر کیه،یا اصن مدرن تاکینگ چی هست!مامانم که می دید از درس و مشق افتادم نوارو قایم کرد و منم چون بچه بودم،زود یادم رفت.

4 سال گذشت و من 12 سالم شد.یه شب که داشتم کانالا رو عقب جل میکردم،چشمم افتاد به کانالAAA که داشت عکس توماس و دیترو نشون میداد که روش نوشته بود:Modern Talking,130000000 Million Albums Sold. مامانم یهو پرید رو من که عوضش نکککککککککککککککککککککنن!!منم ترسیدم گذاشتم همونجا.بعد دیدم که توماس داره صحبت میکنه.اون مصاحبه ی کینگ رکوردز با توماس و امید بود به مناسبت آهنگشون.مامانم گفت:این توماس اتدرسه؟؟؟!چه قدر پیییییییییییر شدههههههههههه!!!
یهو شری لیدی تصویری پخش شد.بعد YMH,YMS.بر عکس بقیه که میشنیدن یا ما ها،یا ما سو،من میشنیدمYour my heart,Your my soul و هی میگفتم یعنی چی.تازشم این یه سر نخه.

هی فکرم بی تر و بیش تر مشغول میشد و هی تو اینترنت دنبال مدرن بودم که بالاخره اسم دیتر و همین طور یه عکس ازش پیدا کردم که قلبم ریخت.دیتر تو اون عکس انگار 80 سالش بود ولی بعدا فهمیدم دیتر اون قدرا پیر نشون نمیده.نمیدونستم چرا توماس و دیتر با هم نمیخونن تا اینکه فهمیدم توماس و دیتر 10 ساله با هم قهرن.دلم عجیب گرفت.یه شب یه سی دی پیدا کردم که روش با خط خرچنگ قورباغه نوشته بودن مدرن تاکینگ.طی تحقیقات بیشتر فهمیدم توماس یه زن ایکبیری به اسم نورا داشته.به خاطر نورا مدرن از هم پاشیده و این جا همون جاییه که باید توش عضو بشم!!!و دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و از همشون ممنونم.دمشون گرم!!

الان هر وقت میگن مدرن تاکینگ،بی اختیار لبخند میزنم.نمیدونم چرا.شما چی فکر میکنین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
لایک ها: mahdit

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
منم وقتی اسم مدرن تاکینگ میاد بی اختیار لبخند میزنم.واقعا این ۲ مرد با زندگی ما چه کردند؟! خیلی خاطره زیبایی بود.

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
مرسی لطف داری.آخرای اسفند،اون قدر جار زده بودم من مدرن تاکینگو دوس دارم،بچه میگفتن آدرس خونه ی توماس و دیترو بده بریم عید دیدنی!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
همون جور که گفته بودم،من خیلی تو مدر3 از مرن میگفتم و بچه میگفتن من دیوونه م!!!
پارسال،توی آبان که از دست بچه های دور و برم خسته شده بودم،جامو عوض کردم.ولی همچنان به کارم ادامه میدادم.تا اینکه بغل دستیم گفت بابای منم مدرنو خیلی دوس داره منم عاشق شعر Brother Louie هستم.کلی خوشحال شدم و این(وا3 چند ماه)ما رو به هم نزدیک کرد.چند هفته بعد،اومد گفت پریا اون مدرن تاکینگی که تو میگی،اینه؟و این کتابو از تو کیفش درآورد:

"اشعار مدرن تاکینگ"

منم سریع کتابو از دستش قاپیدم و گفتم وای ماماااااااااااان!!آره!!همینه!!!پریدم بغلش و کتابو ازش قرض رفتم.منم چه قدر دهن لق بودم،اومدم گفتم منم از مدرن تاکینگ سی دی دارم.(همون سی دیه که گفتمروش با خط خرچنگ قورباغه نوشته بودن Modern Talking) چشمتون روز بد نبینه.سی دی رو دادم بهش.1 ماه گذشت.2 ماه گدشت.5 ماه گذشت.6 ماه گذشت و شد اردیبهشت.منیکه فکر میکردم با دادن اون سی دی بهش بیشتر دوس میشم باهاش،ولی نشدم و دیگه جوری شده بود که اگه از بغلش رد میشدم فقط نگاهم میکرد و هیچی به هیچی.میذاشت میرفت.همش بهش میگفتم سی دی رو بیاره و لی نمیورد تا اینکه امتحانامون شروع شد...

<p>روز روز 17 خرداد که آخرین امتحانمون بود،من همش گفتم سی یدمو بیار ولی(......) محل نداد و گذاشت رفت.تقریبا نزدیک 8 ماهه که سی دی من دستشه و منم دارم سر به بیابون میذارم.یکی دو هفته ی دیگه مدر3 شروع میشه و من نمیفهمم که باید با این دختره ی .......چی کار کنم.بازم به راهنمایی شما احتیاج دارم. جون من کممممممممممک!!!
:smiles13:
:smiles51:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
آه این کتاب
فکر کنم چاپش متوقف شده.واقعا حیف
یک جمله معروف هست که میگه اگر کتاب قرض دادی،دستت رو هم بده! این جمله در مورد سی دی های مدرن تاکینگ هم صدق میکنه.نباید به هیچکس سی دی مدرن تاکینگ قرض داد
بنظرم ولش کن و از همین سایت خودمون دوباره کلیپ هاشونو دانلود کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:
لایک ها: Iran 4 Modern Talking