کتاب خاطرات مدرنی

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
جابجایی یک رکورد مدرنی !

> چند وقت پیش از ایستگاه مترو 45 متری گلشهر کرج به سمت تهران میرفتم . سوار قطار شدم و یه جای دنج پیدا کردم و فورا نشستم .
هدفون موبایلو زدم به گوش و دنبال یه آهنگ خوب گشتم که تا تهران بشنوم تا زمان زود بگذره .
هرچی گوشیو گشتم یه دونه آهنگ غیر Cheri Cheri Lady بیشتر توش نبود :smiles34:

خلاصه تا خود تهران که حدود 10 ایستگاه هست و حدود 50 دقیقه طول میکشه یک ضرب آهنگ Cheri Cheri Lady رو روی تکرار گذاشتم و گوش دادم .


جمعا حدود 12 بار پشت سر هم این آهنگ رو از تو هدفون گوشش دادم :smiles34: .

قبلا شده بود که چند ساعت هم آهنگ مدرن تاکینگ گوش کنم اما یک آهنگ انقدر پشت سر هم تکرار نکرده بودم . مغزم وقتی پیاده میشدم تا 5 دقیقه همه صداهارو شری شری لیدی میشنید :khaste:
تجربه جالبی بود :smiles34:
 

Fatima.mohammadi

تازه وارد
Mar 26, 2017
1
2
0
24
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
حدودا 20 سال پيش پدرم نوار هاي مدرن تاكينگ رو ميذاشت و منم اونموقع 3يا4 سال بيشتر نداشتم . ولي هميشه موزيكش توي ذهن من بود . تا اينكه چند وقت پيش به طور اتفاقي توي يكي از شبكه هاي ماهواره اي، گوشم به اهنگ brother louei خورد كه فقط 15 ثانيه ي اخرش مونده بود.... اونجا بود كه با اين گروه آشنا شدم و تمام خاطرات بچگيم برام مرور شد..... من عاشق تمام موزيكاي اين گروهم . مخصوصا آهنگ cheri cheri lady. اميدوارم كه اين گروه دوباره تشكيل و به كار قشننگش ادامه بده..:Gooool::smiles68::smiles68::Modern.Talking:
 

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone

... بالاخره بعد از یک هفته سخت و بعد از دو روز حضور در منطقه رزمی و نظامی پایان هفته رسید و قرار شد بیام خونه. با هر داستانی که شد با یک روز تاخیر برگه مرخصی رو گرفتم و خودمو به خونه رسوندم...

خیلی زود هفته جدید با هزاران ماجرای نو در دلش فرا رسید. یکی از اون ماجراها این بود که قرار شد در همون روز اول هفته یعنی یک شنبه دوباره مرخصی بگیرم و بیام خونه! البته مراحلش کلی ترفند و پلتیک داشت که از حوصله همتون خارجه ...

از شانس من همین یکشنبه روز نوبت بازدید از آشپزخانه تیپ بود که باید توسط خودم انجام می شد و تا دوشنبه هم ادامه داشت. با هزار بدبختی یکی از افسر هارو راضی کردم به جای من این کارو انجام بده. برای تعویض میبایست فرم های مربوطه رو میبردم و کلی امضا از این و اون می گرفتم.

همون اول صبح اومدم اقدام کنم که دیدم از بد شانسی مراسم صبحگاه و ورزش هست. یعنی همه در میدان صبحگاهی جمع میشن و نمیشه بری دنبال امضا...

لباس عوض کردمو با بد عنقی تمام و با فکر اینکه نکنه برای جمع آوری امضاها دیر بشه و شیرینی پیچوندن یکشنبه پادگان به دوشنبه ختم بشه با لباسی ورزشی حاضر شدم. هرچند مرخصی رو روز بعد هم میگرفتم اما یک روز هم یک روزه دیگه!

دور میدان با کلی سرباز درجه دار و کادری می دویدم. وسط های دور دوم بودم که فرمانده تکرار میکرد: جلو و سمت راست کسی خالی نباشه ها. این زمزمه ها در گوشم تکرار می شد تا اینکه آهنگی که در وسط میدان صبح گاهی پخش می شد تغییر کرد و تمام این ماجرا و فکر خیال هارو اسید شویی کرد و تمامش کرد و رفت پی کارش!

با کمال تعجب، بهد و حیرت وسط میدان صبح گاه آهنگ You Can Win If You Want مدرن تاکینگ پخش شد! البته نسخه بدون کلام. آخه رسمه برای دادن نیرو و روحیه به سربازان در وسط میدان از بلند گوها آهنگ پخش می کنند.
یاللعجب، آخه کی فکرشو میکرد که در این بهبهه مدرن تاکینگ خودشو به وسط پادگان هم رسونده باشه ؟

همه در حال دویدم و پایان دور دوم بودن، در این بین صداهایی میشنیدم مبنی بر اینکه برخی ها از این آهنگ خوششون اومده. یکی از اون وسطا
داشت به بغل دستیش میگفت مایکل جکسونه! بلند داد زدم گفتم مدرن تاکینگه آقا مدرن تاکـــــــینگ !

پخش این اهنگ انقدر روحیه داد که اصلا نفهمیدم صبح گاه و گرفتن امضاها چجوری تمام شد. ماه عسل این ماجراها و به یومن نیرویی که با پخش این آهنگ گرفتم این شد که با رکورد شکنی ای بی سابقه 9 روز مرخصی بدون دلیل گرفتم تا برگ زرینی به افتخارات مدرنی من ثبت بشه ...
:smiles72:


خدایا شکرت

ستواندوم، م یادگاری - ارشد مرکز هدایت آتش توپخانه ، تیپ 216 زرهی
یک شنبه - 9 تیر ماه 1397​
 
آخرین ویرایش:
لایک ها: mahdit

amirdvb

تازه وارد
Jun 12, 2017
2
1
0
38
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
2000-Year of the dragon
سلام منم تمام زندگیمو دنبال دهه 80 بودم خیلی کلیپ ودی وی دی باکیفیت جمع کردم فقط با رویای مدرن تاکینگ زندگی کردم
 
لایک ها: Iran 4 Modern Talking