معلم آزاری!!!!

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
سرکلاس هر 10 دقیقه یکبار بگید کلاس خسته کنندس.
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

با گلوی خودتان صدا در بیارید.
البته این گزینه مهارت بسیار بالایی می خواد. باید بتونی با گلوت آهنگ بزنی. اگر دو نفر تو کلاس این کارو بکنن نتیجه بهتری می ده، اگر یکی از اونا حرف میزنه اون یکی صدا در بیاره.

از کوچکترین اشتباه معلم نگذرید.
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

اونقد ایراد های بنی اسرائیلی بگیرید تا کلافه بشه.
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

با استفاده از خودکار های فشاری صدای تق تق در آورید.
این یکی از بهترین و راحت ترین روش هاست. روی همه ی معلم ها جواب میده. تضمین شدس.

با پا صدای دویدن اسب در بیارید.
البته این هم یه کمی سخته.... با پا روی میله ی جلویی نیمکت بکوبید!

دفتر یا کتاب هایتان را دیر در بیاورید.
اگه معلم گفت کتاب یا دفتر ها رو میز تا من ببینم. وقتی معلم به سر میز شما رسید تازه شروع کنید به در آوردن دفتر.

انواع تلگراف ها را سر کلاس برای دوستاتون بفرستید.
البته باید مواظب باشید که معلم نتونه ورق ها را پیدا کنه.

بازی کی کجا سر کلاس بازی کنید.
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــرح

سر کلاس جاتون را دم به دقیقه عوض کنید.
بـــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــرح

استفاده از مداد وقتی معلم میگه از خودکار استفاده کنید.
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

گزینه ی قبلی رو با این عوض کنید:

(بسته به سن و سال معلم استفاده از رنگ های تند برای جواب دادن به سوالات امتحان.)

بـــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــرح

مدام از دبیر سال قبلتون در همون درس در مقابل دبیرتون تعریف کنید.
بــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

مدام بگید معلم سال قبل این جوری می گفت.
البته این بیشتر روی معلم های فیزیک و ریاضی جواب میده.

سر کلاس مرتب آه بکشید.
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرح

از روش های معلمتون استفاده نکنید.
این هم بیشتر روی معلم های ریاضی و فیزیک جواب میده . اگر مسئله ای دو تا راه حل داره راه حلی رو که معلم گفته انجام ندید.

وقتی معلم داخل کلاس شد نا منظم جلوش بلند شید.
مثلا 10 نفر بایستن بقیه نشسته باشن اون هایی که ایستادن بشینن و بقیه بلند بشن.

وقتی معلم از کلاس رفت بیرون جیغ و هورا بکشید.
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شرح

سر کلاس نارنگی، خیار و انواع خوراکی های بودار بخورید.

البته باید مواظب باشید که معلم نفهمه که کی داره می خوره و گر نه حسابتون با کرام الکاتبینه.

روی صندلی معلم جوهر ریزید تا لباسش جوهری بشه.
البته این روش یه کم ناجوانمردانس.

با یک کیسه پلاستیک صدای خش خش تولید کنید.
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدون شرح

امیدوارم به هدفتون برسید :smiles34:

آخرین ویرایش:

سمیرا

عضو جدید
Jan 28, 2015
38
81
24
22
اهواز
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
حالا که این پست خوندم فهمیدم که چقدر من بچه مثبتم دوازه ساله دارم درس میخونم و ی ماه دیگه هم درسم تموم میشه دریغ از ی بار اگه من از این کارا کرده باشم
  • :smiles19:

VIBRATION

عضو جدید
Nov 16, 2014
24
63
24
زاهدان
www.bankshadi.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2000-Year of the dragon
ثبت نام كنكور 3 روز ديگست خيلي وقتا بخاطر همين كارا تنبيه شدم ولي حالا كه ميخام برم دانشكا نرفته دلم تنگ شده اين چند روزه باقي مونده رو خدا رحم كنه به معلما ديگه نمره كم كردنم روم تعثير نداره....همين امروز دبير علوم اجتماعي بلند حرف زد سر كلاس هووووو شد دلم براش سوخت ولي مثل هميشه از كلاس كه رفت بيرون اداشو در اوردم .....خدا بخير كنه اين آخر سالي رو

سمیرا

عضو جدید
Jan 28, 2015
38
81
24
22
اهواز
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
ثبت نام كنكور 3 روز ديگست خيلي وقتا بخاطر همين كارا تنبيه شدم ولي حالا كه ميخام برم دانشكا نرفته دلم تنگ شده اين چند روزه باقي مونده رو خدا رحم كنه به معلما ديگه نمره كم كردنم روم تعثير نداره....همين امروز دبير علوم اجتماعي بلند حرف زد سر كلاس هووووو شد دلم براش سوخت ولي مثل هميشه از كلاس كه رفت بيرون اداشو در اوردم .....خدا بخير كنه اين آخر سالي رو
منم خیلی دلم برای مدرسه تنگ میشه
ماهم سال دوم دبیرستان ی دبیر ریاضی داشتیم که واقعا بدجور اذیتش کردیم البته هیچکدوم از اون کارا نکرده بودیم ولی بیچاره سال آخر تدریسش بود حالا همه هم کلاسی هام به خاطر ایم مسله عذاب وجدان دارن
منم واسه کنکورم خیلی نگرانم اما دارم همه تلاشم میکنم تا امسال رشته دلخواهم قبول شم ایشالا شما هم قبول میشین

لایک ها: Charlin and c.c.catch

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
من این روشا رو خیلی دوس دارم:

وقتی معلم داخل کلاس شد نا منظم جلوش بلند شید.(آی قیافه ی دبیر ریاضی اند خنده س...)

بسته به سن و سال معلم استفاده از رنگ های تند برای جواب دادن به سوالات امتحان!(مثلا سبز فسفری برای دبیر قرآن یا زرد اکلیلی برای دبیر علوم که به زور جلوی پاشو میبینه!)

وقتی معلم از کلاس رفت بیرون جیغ و هورا بکشید.(اینم خیلی جواب میداد ولی باید باید یکی میرفت ببینه ناظم تو دفترش هست یا نه!آخه کلاس ما دقیقا بغل دفتر بود)

این که همش فعل گذشته استفاده میکنم،واسه اینه که امسال بعد و از ظهری میشیم و از چهار تا ناحیه ی دیگه دانش آموز منتقل میشه مدرسه ی ما و این یعنی کل کادر مدرسه استعفا دادن و میرن یه جای دیگه!معلوم نیست اونایی که میان بالای سرمون،اصن آدم هستن یا نه!خدا عاقبت ما رو به خیر کنه...

Zir Ab Zan

عضو جدید
Jun 6, 2011
22
37
17
29
تهران
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
اخ گفتیااا.خدا از سر تقصیراتم بگذر فقط همینو میتونم بگم :smiles34:
ولی بازم از تعریف واژه ی معلم عاجزم...ب خاطر اینه ک میتونه ی پل واسه پیشرفت و اوج گرفتن انسان باشه و کارشون قداست زیادی داره
در عوض اونایی ک باید ب فکر فرهنگیان عزیز باشن، نیستن و مدام ب طرق مختلف باعث ازارشون میشن.:smiles12:

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
اخ گفتیااا.خدا از سر تقصیراتم بگذر فقط همینو میتونم بگم :smiles34:
ولی بازم از تعریف واژه ی معلم عاجزم...ب خاطر اینه ک میتونه ی پل واسه پیشرفت و اوج گرفتن انسان باشه و کارشون قداست زیادی داره
در عوض اونایی ک باید ب فکر فرهنگیان عزیز باشن، نیستن و مدام ب طرق مختلف باعث ازارشون میشن.:smiles12:
بله.درست میگین.
شاید بعضی وقتا اذیتشون کردم...ولی از ته قلبم دوستشون داشتم و دارم...
ولی حیف که همشون دارن میرن...:smiles84:

لایک ها: Zir Ab Zan

Salar_mtlover

عضو خودمونی
Aug 8, 2010
458
408
51
30
ارومیه
goo.gl
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1987-Romantic warriors
درسته شاید هممون این مسیر رو طی کرده باشیم.

شاید هممون خواستیم کلاس درس رو بهم بزنیم.

ولی نباید از حدیث حضرت علی (ع) هم غافل شد :

((هرکس به من کلمه ای بیاموزد ، مرا بنده خود ساخته است))

دوستان واقعا معلمان زحمت زیادی میکشن و میشه گفتن تقریبا
جز پاک ترین افراد جامعه محسوب میشن .

موفق باشید ./