✔ متفرقه معرفی آهنگ های خواننده ها و گروههای مختلف

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
23
من اراکی ام ولی دانشگاهم تهرانه
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
23
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
راستش اون سایتی که من ازش اهنگ میگرفتم دیگه باز نمیشه اهنگایی که میزنمو خودتون باید ببینید!×:|
اهنگ sad but true متالیکا که دست بر قضا خودمم خوندمش خخخ

آخرین ویرایش:

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
23
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
نمیدونم اشکال داره که از اپارات کنسرت میزرام از متالیکا یا نه اگه داشت محمد جان حذفش کن دیگه:دی
این آهنگ شاهکاره

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
خداییش این تاپیک خیلی خوبه ، البته اگه دوستان همکاری بکنند.
من آهنگ Take on me از گروه نروژی A-ha رو پیشنهاد میدم.
واقعا آهنگ قشنگیه ، علاوه بر اون بسیارهم آهنگ بزرگیه فقط کافیه یه نگاهی به رتبه ی این آهنگ در چارت های موسیقی بندازید خواهید دید که این آهنگ در اکثر چارت ها رتبه ی یک - دو و سه رو آورده.

این آهنگ در سال 1984 رکورد شده اما سال 1985 منتشر شد
ژانر آهنگ Synthpop هستش
نویسندگان این آهنگ Magne Furuholmen, Morten Harket, paul Waaktaar هستند.
خواننده ی این آهنگ هم Morten Harket هستش.
آهنگ رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

در زیبا بودن این آهنگ شکی نیست، ولی وقتی با یه آهنگی مثل Cheri Cheri Lady یا Youre my heart Youre my soul مقایسش میکنم میبینم خیلی کمتر از این آهنگهاست از لحظ ساختار(نه فقط این آهنگ بلکه خیلی از آهنگهای اروپایی و آمریکایی که بیخودی رتبه گرفتن)، بعد موندم چرا آهنگهای mt فقط باید تو اروپا"!!!!! ولی یه همچین آهنگهای بره تو چارت آمریکا و رتبه هم کسب کنه
البته در مورد آهنگهای مدرن نظرم رو گفتم نه مقایسه ی خواننده های دیگه باهم

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
در زیبا بودن این آهنگ شکی نیست، ولی وقتی با یه آهنگی مثل Cheri Cheri Lady یا Youre my heart Youre my soul مقایسش میکنم میبینم خیلی کمتر از این آهنگهاست از لحظ ساختار(نه فقط این آهنگ بلکه خیلی از آهنگهای اروپایی و آمریکایی که بیخودی رتبه گرفتن)، بعد موندم چرا آهنگهای mt فقط باید تو اروپا"!!!!! ولی یه همچین آهنگهای بره تو چارت آمریکا و رتبه هم کسب کنه
البته در مورد آهنگهای مدرن نظرم رو گفتم نه مقایسه ی خواننده های دیگه باهم
خب موسیقی چیزیه که به سلیقه افراد بستگی داره ، ما نمیتونیم بگیم که چون از فلان آهنگ خیلی خوشمون میاد قطعا همه از اون خوششون میاد ، نه اصلا این طور نیست
ممکنه یه آهنگ از نظر من شاهکار باشه و از شنیدنش لذت ببرم وهرچقدر گوش بدم هم سیر نشم ، اما همون آهنگ از نظر شما یه آهنگ خیلی معمولی و سادست و زیاد خوشتون هم نیاد ازش ، کاملا طبیعیه
منم فقط نظر خودمو گفتم ، اگه دقت کنید میبینید اول نوشتم که فلان آهنگ رو از فلان گروه پیشنهاد میدم که خیلی زیباست ، بعدشم در اینکه آهنگ بسیار بزرگیه هیچ شکی نیست چون دیگه اینو من نمیگم خودتون یکمی تحقیق کنید متوجه میشید
البته منم با نظر شما کاملا موافقم ، به نظر بنده هم این آهنگ با آهنگ های مدرن نظیر شری شری لیدی و ... قابل قیاس نیست و در سطح پایین تری قرار میگیره ، به نظر منم حق مدرن خیلی بیشتر از اینها بوده و حرف شمارم کاملا قبول دارم

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
خب موسیقی چیزیه که به سلیقه افراد بستگی داره ، ما نمیتونیم بگیم که چون از فلان آهنگ خیلی خوشمون میاد قطعا همه از اون خوششون میاد ، نه اصلا این طور نیست
ممکنه یه آهنگ از نظر من شاهکار باشه و از شنیدنش لذت ببرم وهرچقدر گوش بدم هم سیر نشم ، اما همون آهنگ از نظر شما یه آهنگ خیلی معمولی و سادست و زیاد خوشتون هم نیاد ازش ، کاملا طبیعیه
منم فقط نظر خودمو گفتم ، اگه دقت کنید میبینید اول نوشتم که فلان آهنگ رو از فلان گروه پیشنهاد میدم که خیلی زیباست ، بعدشم در اینکه آهنگ بسیار بزرگیه هیچ شکی نیست چون دیگه اینو من نمیگم خودتون یکمی تحقیق کنید متوجه میشید
البته منم با نظر شما کاملا موافقم ، به نظر بنده هم این آهنگ با آهنگ های مدرن نظیر شری شری لیدی و ... قابل قیاس نیست و در سطح پایین تری قرار میگیره ، به نظر منم حق مدرن خیلی بیشتر از اینها بوده و حرف شمارم کاملا قبول دارم
نه، من نخواستم سلیقتونو زیر سوال ببرم، سوء تفاهم نشه
منظورم نوع انتخاب این آهنگهاست و همچنین ساختار این آهنگها که تو این آهنگ یه ریتم تکراری از اول شروع میشه و تا آخر ادامه داره، یعنی به اونصورت قوی نیست، ولی یه آهنگی مثل ymh yms ریتمش چندین بار عوض میشه و مطمئنم ساختارش خیلی بهتر از همچین آهنگهاییه

لایک ها: c.c.catch

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
این مبحث برای معرفی خواننده ها و برخی ترانه هاشونه .

جایی برای دانلود آهنگ نیست !

- لطفا به جای قرار دادن لینک های دانلود که سبب مسدود شدن سایت میشه خواننده و یا ترانه مورد نظرتون رو معرفی کنید .
- قرار دادن هر نوع موسیقی و ترانه که در سایت Aparat موجوده هیچ مشکلی نداره و قابل تایید هست .
- در صورت تکرار دانلود ها مجبور به حذف کل مبحث و یا ارسالتون میشم .

لایک ها: Charlin