مصاحبه بسیار خواندنی و جالب تلویزیون نروژ با مدرن تاکینگ

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
سلام و عرض ارادت خدمت همه دوستداران مدرن تاکینگ

من در این بخش مصاحبه کامل تلویزیون نروژ در سال ۱۹۹۸ با مدرن تاکینگ رو براتون ترجمه کردم و گذاشتم،گفتن چند نکته خالی از لطف نیست.اول اینکه در این مصاحبه شاید مطالبی بخونید که تابحال در مورد مدرن تاکینگ نمیدونستید،پس پیشنهاد میدم تا آخر منو همراهی کنید.دوم اینکه من این مصاحبه رو از روی ویدیوش ترجمه کردم و وقایعی هم که در خلالش رخ میده مثل شوخی های دیتر و... رو هم شرح دادم.و در نهایت سوم اینکه ترجمه،نگارش،تایپ و تصحیح نهایی اینکار واقعا سخت و مشکل بود،بخصوص طرز انگلیسی صحبت کردن دیتر خیلی ناجوره و با لهجه شدید آلمانی حرف میزنه و تپق هم زیاد میزنه واسه همین لطف کنید در انتها نظر یادتون نره.ممنون

قسمت اول

خانم مصاحبه گر با زبان نروژی رو به دوربین:آیا این ۲ آقا رو به یاد میارید؟
توماس و دیتر شروع به خوندن میکنن:you'e my eat you'e my soul I keep it sining eveywee I go
مصاحبه گر:شبکه God kveld Noge با مدرن تاکینگ در پاریس ملاقات کرده
دیتر در حین حرف زدن مصاحبه گر صدای خودشو نازک میکنه و با حالت شوخی میگه:you'e my eat you'e my soul yea...
و توماس میخنده...

مصاحبه گر اول با نروژی بیوگرافی کوتاهی از مدرن تاکینگ بیان میکنه:
نزدیک به ۱۴ سال از زمانیکه آهنگ you'e my eat رتبه یک رو در بیشتر چارتهای موسیقی دنیا از آن خود کرد میگذره.در اون ایام ۶۰ میلیون نسخه از آلبومهای مدرن تاکینگ فروش رفت اما تنها بعد از ۳ سال رابطه اونها با یک پایان بد و خشن روبه رو شد.
این روزها بعد از ۱۱ سال مدرن تاکینگ برگشته و این بازگشت اونهارو حتی از گذشته هم بزرگتر نشان داده.در نروژ اونها بیش از ۹۰ هزار نسخه از آلبوم خودشونو فروختن و درحال نزدیک شدن به گرفتن جایزه پلاتین هستند.

در اینجا مصاحبه گر از دیتر و توماس این سوالو مطرح میکنه:
مدرن تاکینگ در دهه ۸۰ بسیار بسیار محبوب بود،خب یه مقدار برامون از تاریخچه مدرن تاکینگ بگید.
توماس:در دهه ۸۰؟
مصاحبه گر:بله...وقتی اولین بار همدیگرو ملاقات کردین...وقتی تصمیم گرفتین...
دیتر میپره وسط حرف مصاحبه گر:خب میدونید،ماجرا خیلی ساده بود،من بعنوان یک تهیه کننده و آهنگساز فعالیت میکردم و یک روز شرکت ضبطی که با اون کار میکردم بهم گفت:میخوای یه خواننده جدید داشته باشی؟اسمش توماس آندرس هست
(توماس درینجا بخودش اشاره میکنه و میگه من بودم)
دیتر ادامه میده:و ما باهم چندتا آهنگ منتشر کردیم که البته اولش به زبان آلمانی بود اما من بحد کافی ازین موضوع رضایت نداشتم،در سال ۱۹۸۴ من برای تعطیلات به مایورکا رفتم و وقتی برگشتم به نهایت رسیده بودم،میدونید منظورم چیه؟ آره،یه شب آهنگ you'e my eat رو نوشتم و توماس اونروز در استودیو بود و من بهش گفتم لطفا برام یه آهنگ به زبان انگلیسی بخون.آره و بعد توماس you'e my eat رو خوند و من واقعا راضی شده بودم و مابقی مطالب همونیه که قبلا راجع بهش گفته شده و بود و میدونید

مصاحبه گر:اون زمان(دهه ۸۰) چقدر از آهنگاتون فروش رفت؟
توماس به زبان نروژی میگه: ۶۰
و بعد در ادامه به زبان اگلیسی میگه: ۶۰ میلیون
مصاحبه گر زیر لب میگه:رقم بالاییه
دیتر:دیگه نیست...
و با توماس میخندن(منظورش اینه که حالا که برگشتیم رقم بیشتری میفروشیم)

مصاحبه گر:شما تعداد بسیار زیادی هوادار مونث در اون سالها داشتید...
توماس اشاره میکنه به دیتر و میگه: نه نه نه... این هم داشت
توماس:میدونید چیزی که خیلی خنده داره اینه که من طرفداران خیلی زیادی در کشورهای اسکاندیناوی داشتم و وقتی ما میومدیم به اسپانیا و قسمتهای جنوبی اروپا،دیتر اونجاها برای خودش خیلی طرفدار داشت،طرفدار مونث حالا هرچی...
دیتر با تکبر ابرو بالا میندازه و میگه:کجا؟
توماس: چی؟
دیتر:کجا؟
توماس:در اسپانیا در پرتغال،که بخاطر موهای طلایی رنگش هست،چون میدونید انسانها همیشه دنبال کسی که با خودشون متفاوت باشه میگردن
(چون موهای اسپانیایی ها و جنوب اروپا مشکی و قهوه ای رنگه)

مصاحبه کر:آیا مردم هنوز شما رو میشناسن؟
توماس با لبخند:بله،البته که میشناسن
مصاحبه گر:واقعا؟
توماس:خب میدونید این بخشی از زندگیه شماست اکر معروف باشید،هر روز و وتقریبا در هر دقیقه مردمی که شمارو میبینن شما رو میشناسن،به همین دلیل....
دیتر جمله توماس رو قطع میکنه:خب میدونید این موضوع در آلمان بطور کامل فرق میکنه و متفاوته چون برای مثال من،خودمو مثال میزنم و راجع به خودم حرف میزنم،من در ۱۵ سال گذشته بسیار موفق بودم و ۸۷ آهنگ مطرح و مشهور (منظورش آهنگایی که در چارتهای دنیا قرار گرفتن هست) ساختم که در دنیا و آلمان شهرت پیدا کردن.پس این به این معناست که من موفقترین آهنگساز در طول تاریخ آلمان هستم! ما بسیار در آلمان محبوب هستیم اما در بسیاری از کشورها ما حتی بیشتر محبوبیت داریم تا خود آلمان،بطور مثال من به شخصه فکر میکنم در روسیه همه مارو میشناسن

مصاحبه گر:چرا از هم جدا شدید؟
دیتر:ما همیشه کار میکردیم،در اون زمان من ۳۰ سالم بود و توماس ۲۰ سالش بود،این یک تفاوت بزرگه و میدونید من همیشه هدف داشتم و یک نقطه موفقیت برای خودم ترسیم کرده بودم و میگفتم مثلا من میخوام در آمریکا هم موفق و شناخته شده بشم،پس بیا تلاشمونو بیشتر کنیم و بیشتر کار کنیم و کار کنیم و کار کنیم و کار کنیم.... اما توماس میگفت:بیا بریم تعطیلات،بیا بریم تعطیلات،بیا بریم تعطیلات.... ومیدونید وقتی هردوتون قدرتمند و قدر باشیدو یکیتون بگه:نه من اینکارو نمیکنم،نه من اون کارو نمیکنم... و من خب من همیشه خیلی نا امید میشدم و من رویام همیشه این بود که تبدیل بشم به شماره یک موسیقی دنیا و وقتی بدستش آوردم بیشتر میخواستم اما در مقابل توماس میگفت:شماره یک شدیم! راحت بود...
و من میگفتم بیا بیشتر تلاش کنیم،بیشتر کار کنیم و کار کنیم اما توماس در جوابم میکفت: نه بیا بریم تعطیلات....
توماس وسط حرف دیتر میگه:ما رتبه دوم هم داشتیم
دیتر: ها؟
توماس:ما رتبه سوم هم داشتیم
دیتر:بله،چهارم و پنجم و... بله وقتی شروع میکردیم....
توماس حرف دیتر رو قطع میکنه:میدونید چیه؟من اجازه ندارم ظاهرا حرف بزنم و از خودم دفاع کنم،فقط این میتونه حرف بزنه ظاهرا.فقط میخواستم جهت یاداوری گفته باشم...
و بعد میخنده...
در ادامه حرفاش توماس میگه:لازم نیست کسی به این موضوع فکر کنه،ما ۲ آلبوم در یک سال منتشر میکردیم.در یک سال! این به این معناست که...
دیتر اینجا با انگشتاش عدد ۶ رو نشون میده و آروم میگه ۶ تا در ۳ سال.
توماش صحبتشو ادامه میده: ۶تا در ۳ سال! دقیقا...
و بعد دیتر رو مسخره میکنه و میگه:در ضمن دیتر ظاهرا توانایی شمردن هم داره...
دیتر میگه:اما فقط تا ۶ بلدم بشمارم
و جفتشون میخندن
توماس ادامه میده:خب،اون دوران واقعا دوران سختی برای من بود و شکی در اینباره نیست،اما خب وقتی شما ۲۰_۲۱_۲۲ سالتونه و به همه جای دنیا سفر میکنین و این احساس رو داشته باشین که یک کمبود در زندگیتون دارین و همه از جمله کمپانی ضبط و بقیه به شما بگن:تو بزرگترین هستی،تو در صدر دنیا هستی و مشابه این حرفها،درین لحظه شما به این حس دست پیدا میکنین که واقعا به بالاترین حد ممکن و درصدر دنیا رسیدم.و میدونید من فقط میخواستم این موفقیت رو حس کنم،من میخواستم با این موفقیت زندگی کنم که البته این رو هم میگم این ماجرا بخاطر سنم بود.اما الان برگشتیم و ایندفعه خیلی بهتر از قبل عمل خواهیم کرد

مصاحبه گر:اما شایعه اینه که همسرت،نورا دلیل جداییتون شده بود.
توماس:نورا ارتباطی با این موضوع نداره چون اون.... اممم...اون هیچی درباره کار ما نمیدونست،مطلقا هیچی نمیدونست.اون...اون یه مشکل شخصیتی داشت که واقعا مایل بود بدونه تاکجا میتونه پیش بره.به همین دلیل همیشه با مردم بازی میکرد.و بخاطر این مشکل،کمپانی ضبط ازینکه به خواسته هاش جواب رد بدن هراس داشتن چون مدرن تاکینگ یک پروژه موفق بود و اونها نمیخواستن این موضوع باعث از هم پاشیده شدن گروه بشه به هر دلیلی.به همین دلیل نورا همیشه میگفت:این کارو انجام بدیم،اون کارو انجام بدیم.... و میدونید بعضی وقتا یک موضوع خودش باعث باز شدن یک موضوع دیگه میشه،و در انتها واقعا ما(خودش و دیتر) بهترین کارو کردیم که جدا شدیم...و...میدونید...من ازین موضوع درس گرفتم و تجربه کسب کردم اما بزارید با آینده روبه رو بشیم و البته زمان مناسبی برای این حرفها نیست چون اگر من و دیتر جدا نمیشدیم الان برنمیگشتیم که....و شما هیچوقت نمیدونید دلیل اتفاقاتی که براتون میفته چیه...

قسمت دوم

دیتر: اتفاقات عجیبی افتاده،میدونید من ۱۱ سال از دست دادم این وسط و حالا که ۷ ماهه دوباره به هم برگشتیم این احساسو پیدا کردم که اگر ما از هم جدا نشده بودیم در این سالهایی که باهم نبودیم و هدر رفت...میدونید منظورم چیه؟ این حس رو دارم که چی میشد اگر باهم مونده بودیم و تا الان یعنی به مدت ۱۵ سال باهم بودیم؟ این خیلی برام حس عجیبیه...

مصاحبه گر:بعد از ۱۱ سال چرا تصمیم گرفتید مدرن تاکینگ رو دوباره تشکیل بدین؟
دیتر: میدونید خیلی ساده بود ماجرا،چون من ۴ سال پیش واقعا خیلی کنجکاو بودم که توماس داره چکار میکنه و بهش زنگ زدم و باهاش صحبت کردم و گفتم سلام توماس چطوری .... و واقعا حس خوبی بود وقتی داشتیم باهم صحبت میکردیم....
سکانس عوض میشه و در راهرو استودیو فیلم برداری توماس رو به دوربین میگه:بیاین بریم پیش دیتر،اون داره دخترا رو دید میزنه...

بعد سرو کله دیتر پیدا میشه که از شیطنت برگشته بود و با توماس تبادل نظری درباره یه نفر که تو تصویر نشون نمیده میکنه.
دیتر ادامه میده:و در ۸ ماه پیش در بزرگترین برنامه تلویزیونی اروپا بنام (دوتن داس) که بیش از ۲۰ میلیون بیننده داره،اونجا از ما خواستن:میشه آهنگای قدیمیتونو دوباره بسازید؟ و بعد ما این رو بعنوان یه شانس خوب در نظر گرفتیم که تعدادی از آهنگهامونو ریمیکس کنیم چون زمانه و سلیقه ها عوض شده و آهنگها هم به پیروی از اونها تغییر کردن.به همین دلیل ما تغییرات رو انجام دادیم روی آهنگها و در نهایت جواب بسیار رضایتبخشی گرفتیم و راضی بودیم.و من اینکارو کردم چون مردم از من خواسته بودن که آهنگای قدیمی رو دوباره بسازم و گرنه من عادت دارم همیشه آهنگهای جدید بسازم نه اینکه آهنگی رو ریمیکس کنم اما اونها از من خواهش کردن که لطفا با آهنگای قدیمیتون شروع کنید و من گفتم باشه من ریمیکس آهنگهای قبل رو میسازم و من ۴ تا آهنگ جدید هم در آلبوم قرار دادم و بقیه هم که ریمیکسهای قبلی هست و گفتم خیلی خب،بزارید ببینیم چی میشه.و میدونید هیچکس مجاب نمیشد که ما دوباره میتونیم موفق بشیم.اما من.... میخوام خیلی صادقانه بگم،اما من من معتقد بودم که ما برگشتمون با موفقیت همراه میشه ولی خب آره،قبول دارم که هیچوقت انتظار چنین موفقیت بزرگی رو با این بازگشت نداشتم چون خب میدونید ما خیلی از دفعه قبل بهتر و حرفه ای تر هستیم.۳ یا ۴ برابر بهتر از مدرن تاکینگ دهه۸۰ هستیم و من فکر میکنم ما واقعا تصمیم درستی گرفتیم که برگشتیم چون میدونید بازگشتمون براستی یک برگشت خیلی بزرگ و موفق بود و ما بوسیله مدرن تاکینگ این برگشت رو بزرگتر و باشکوه تر هم خواهیم کرد چون در این زمونه همه هنرمندان دهه ۸۰ میخواد برگرده به صحنه...میدونین چی میگم؟

مصاحبه گر:برگردیم به دهه ۸۰ ،الان نظرتون راجع به قیافه های خودتون در اون زمان چیه؟
توماس:همه عوض شدن و همه در دهه ۸۰ متفاوت با الانشون بودن و اگه تا الان تغییری نکردین واقعا یه مشکلی دارین...
توماس و مصاحبه گر میخندن...
مصاحبه گر:اما همه که تصویرشون روی نوارهای ویدیویی نبوده...
توماس:نه...نه... میدونین خب خوش بحال اونها
و بعد دوباره جفتشون میخندن

مصاحبه گر از توماس میپرسه:تو موهات رو کوتاه کردی،دیگه رژ لب و خط دور چشم نمیزنی.آیا ازین موضوع که در دهه ۸۰ اینکارارو میکردی خجالت میکشی الان؟ یا بهش افتخار میکنی
توماس:در دهه ۸۰ این چیزا مد و رایج بود و خیلی از مردم...امممم...خب میدونین نه رژ لب نمیزدن...
و میخنده
در ادامه میگه:اما من یادمه بار اول در ویدیوی you'e my eat من با یک موی بلند و رژ لب صورتی ظاهر شدم و چیزایی شبیه اینا.و این ریخت و قیافه برای مردم عجیب بود اما این چیزی بود که مردم از مدرن تاکینگ میشناختن.ترکیب همین قیافه،آهنگ،ملودی زیبا،این چیز جدیدی برای مردم بحساب میومد.اوایل بسیاری از مردم آلمان فکر میکردن مدرن تاکینگ یه گروه و محصول ایتالیایی هست چون میدونید عکس روی جلد آهنگمون یک کفش ورزشی بود و اینکارارو ایتالیایی ها اون زمان انجام میدادن
دیتر حرف توماس رو ادامه میده و میگه:و مردم وقتی برای اولین بار مارو دیدن،فکر میکردن ما ۲ تا همجنسگرا هستیم.اما من کاملا میتونم به شما اطمینان بدم که ما همجنسگرا نیستیم،لااقل از جانب خودم کاملا به این موضوع واقفم
توماس:منم کاملا از خودم اطمینان دارم که همجنسگرا نیستم
دیتر بلند میخنده.... و میگه:پس هر دختری میتونه،در واقع همه دخترا میتونن به ما برسن و با ما باشن اگه بخوان
توماس:آره،برامون عکساتونو بفرستین
و میخنده

مصاحبه گر:یک روزنامه سویدی نوشته که شما باید به دادگاه فراخوانده بشید چون آهنگ جدیدتون بنام we take te cance بسیار شبیه آهنگ گروه Euope بنام te final countdown هست.
دیتر شروع به خوندن آهنگ we take te cance میکنه و توماس هم همراهیش میکنه...
دیتر سپس ادامه میده:توی final countdown نمیگه te winne takes it all?
و بعد با توماس میخندن
دیتر:Abba هم خیلی خوبه،من از Abba خوشم میاد
توماس:آره
(Euope یک گروه موسیقی معروف راک سویدی هست که توسط Joey Tempest راه اندازی شد و معروفترین آهنگشون هم همین آهنگ te final countdown هست و گروه Abba هم به نقل منتقدان بزرگترین و موفقترین گروه پاپ دنیا هست که اونها هم سویدی بودن )

دیتر در حالیکه سیگار میکشه میگه:اونها(منظورش گروه Euope هست)پول دارن اما من بیشتر پول دارم و ما بتونیم بمدت ۵۰۰ سال بریم دادگاه و من کاملا اطمینان دارم که من در این دادگاه برنده میشم چون ملودی و اینترو کاملا باهم متفاوتن،یک ذره این احساس ایجاد میشه که آهنگ من شبیه te final countdown هست چون من از همون افکت صدا استفاده کردم در ساخت آهنگم و اول آهنگ صدای هیاهو واری داره و شما میتونید از افکت های صدای مشابه دیگران استفاده کنید و این ممنوع نیست.و ملودی متفاوته،بله کمی شبیه هم هست و من مشکلی ندارم که....اممم...اصلا ببینید اگر دزدی هست پس با این حساب همه آهنگای دنیا دزدیه. نویسنده و آهنگساز te final countdown کیه؟ جویی.اگر پول میخوای مشکلی نیس به من زنگ بزن ما برای شام میریم بیرون(توماس اینجا میخنده که دیتر جویی تمپست رو مسخره میکنه) من دعوتت میکنم به شام و حتی میتونی چندتا از دوست دخترهای منو هم داشته باشی.(اینجا توماس از تحقیر شدن جویی لذت میبره و از خنده روده بر میشه) آره مشکلی نیست واقعا.اگر پولی چیزی میخوای بگو مشکلی نیست.

قسمت سوم و پایانی

مصاحبه گر از دیتر میپرسه:آیا این موضوع که بعضی از ترانه های شما در کمتر از ۵ دقیقه نوشته میشن درسته؟
دیتر:مسلما نه...چون من بخوبی به یاد دارم وقتیکه داشتم ترانه Bote Louie رو منوشتم،و ترانه چطوریه؟میگه bote Louie Louie louie ...که خب میدونید،ولی همین ترانه به ظاهر ساده رو من ۳هفته برای نوشتنش وقت گذاشتم،بدون هیچ استراحتی.من ملودی رو داشتم اما واژه ها و کلمات روی ملودی سوار نمیشدن و اگر من از متن دیگه ای استفاده میکردم مثلا بجای اینکه میگفتم bote Louie Louie Louie میگفتم bote can you ea my eatbeat یه اشتباه رخ میداد و با ملودی سازگار نبود.و تنها واژه ای که میتونستم استفاده کنم همین bote Louie Louie Louie بود و بعضی مواقع از عصبانیت دیوانه میشدم ومیگفتم این ترانه صحیحی برای آهنگم نیست و بعدش مغزم...(دیتر اینجا اشاره به سرش میکنه و با دهانش صدا در میاره)
آره خب بعضی از ترانه هارو مثل you'e my eat رو در عرض ۱۰ دقیقه نوشتم اما بقیه ترانه ها اینطوری نبودن.مثلا Cei Cei lady که باید بگم این آهنگ بسیار بسیار ساده هست ولی نوشتن ترانه براش خیلی سخت بود.... و گروه ace of base همیشه دارن دنبال یه ترانه خوب برای آهنگاشون میگردن ولی هیچوقت پیدا نمیکنن(دیتر و توماس ازین موضوع میخندن)
مصاحبه گر:خب پس شما....
دیتر حرفشو قطع میکنه: آخه این شد ترانه؟ all tat se wants is anote baby(اشاره میکنه به یکی از آهنگای گروه Ace of Base)
اول اینکه انگلیسی غلطی داره،دوم که(دوباره اشاره به سرش میکنه و با دهانش صدا درمیاره) و سوم هم...چه میدونم...
توماس میخنده

مصاحبه گر:از بین همه آهنگهای مدرن تاکینگ کدومش رو بیشتر از همه دوست دارین؟
دیتر در حالیکه دود سیگار از دهانش خارج میشه همزمان با توماس میگه:you'e my eat you'e my soul
دیتر ادامه میده:همه چیزو عوض کرد.... قبل از you'e my eat جفتمون ابله و فقیر بودیم اما الان فقط ابله هستیم
توماس و دیتر هردو میخندن

مصاحبه گر:عنوان آلبوم جدیدتون Back fo good هست،اما آیا برای همیشه برگشتید؟
(توضیح:back fo good به معنای بازگشت برای همیشه هست)
دیتر:اتفاقا اینم دزدیه اما گری بارلو به من زنگ نزد! (و دوباره توماس و دیتر میخندن)
(منظور دیتر اینه که نام آلبومشون با اسم آهنگ معروف آقای Gay Balow به نام back fo good یکی هست اما بخاطر این موضوع بهش تهمت دزدی نزدن مثل ماجرای آهنگ we take te cance و گروه Euope )
دیتر ادامه میده:این یک...این یک...اممم...وقتی ما شنیدیم...
و بعد اینجا از توماس به آلمانی معادل انگلیسی یه واژه رو میپرسه که توماس هم بلد نبود
دیتر جملشو به ناچار یه جور دیگه شروع میکنه:کمپانی ضبط آهنگها به ما گفت خیلی خوب میشه اگر اسم آلبوم رو همین بزاریم چون دقیقا همون چیزی رو بیان میکنه که هدف ما هست.و من گفتم این عنوان یه آهنگ هست و ما نمیتونیم ازش استفاده کنیم و کمپانی ضبط گفت چرا که نه،مشکلی نداره.حالا من امیدوارم Gay اسم آلبوم بعدیشو you'e my eat you'e my soul انتخاب کنه،اونوقت بی حساب میشیم.
(دیتر میخنده)
سپس آقایی به نام fode ougen از کمپانی BMG Noge به توماس و دیتر میگه:خب به نمایندگی از کمپانی BMG Noge من مفتخرم که به شما این 2 جایزه پلاتین رو تقدیم کنم بخاطر فروش بالا در نروژ.
دیتر و توماس میخندن و خوشحال میشن
توماس به نماینده BMG میگه:میخوامت! خیلی ممنون
دیتر:دوستش دارم مرسی
سپس دیتر رو به دوربین میگه:و همینطور از همه طرفداران نروژیمون تشکر میکنم که بدست آوردن این جوایز رو برای ما محقق کردن.من واقعا بهش افتخار میکنم و من بهتون قول میدم که ما برای آلبوم بعدی تمام تلاشمونو انجام بدیم و این جایزه یه جای مخصوص در استودیوی من خواهد داشت،بطوریکه من هروقت در حال آهنگسازی هستم چشمم به این جایزه بیفته و به خودم بگم من باید به فکر طرفدارای خودم در نروژ باشم و بهترین کارو براشون ارایه کنم.بهتون قول میدم این جایزه یک جای بسیار خوب در استودیوی من خواهد داشت.
توماس:و من هم امیدوارم که ما به زودی به کشور شما بیایم و براتون کنسرت اجرا کنیم،خب....ممنون بخاطر این جایزه و امیدوارم زودتر ببینمتون.خداحافظ
دیتر رو به توماس:خداحافظی میکنی؟چرا خداحافظی میکنی من هنوز حرفم تموم نشده!
توماس:اوه...معذرت میخوام
دیتر من فنلاندی نیستم من آلمانیم
و هردو میخندن
(منظور دیتر این بود:I'm not finnis -i'm Geman که کلمه finis به معنای تمام شدن هست و واژه دیگری هست به نامfinnis که به معنای فنلاندی هست و دقیقا طرز بیانش مثل finis هست)

پایان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
لایک ها: Iran 4 Modern Talking

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
بسیار عالی بود.زحمت کشیدید.
درسته مدرن تاکینگ در کشور های اسکاندیناوی مثل دانمارک وفنلاند وسوید ونروژ خیلی طرفدار داشت ولی نمیدونستم که بیشتر توماس رو قبول دارن.اما به خوبی میدونستم توی جنوب غربی اروپا مثل اسپانیا و پرتغال دیتر و حتی گروه هایی که باهاشون کار کرده خیلی محبوبن.ولی خب استدلال توماسم خیلی عجیبه!!! به خاطر موهاش!!!!
اما در قسمت آخر به نظر بنده نورا دخیل هست وتوماس داره بیخودی میگه.به وضوح مشخصه.
درکل دیتر شخصیت باحال وشوخی داره.آدم گاهی اوقات واقعا مجذوب کاراش میشه اما گاهی هم آدمو واقعا عصبانی میکنه.ولی توماس شخصیت منزوی تری داره.انگار آروم تره.
من یه همچین مصاحبه ای رو تا به حال ندیده بودم.دستت درد نکنه خیلی خوب بود.از ترجمت خیلی راضیم واقعا کارتون عالی بود.

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
خواهش میکنم
مرسی

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
مر30.
خیلی باحال بود.معلوم شد دیتر تحت هر شرایطی یه دونه دوست دختر ذخیره داشته(I'm just kidding)
اگه شوخی هاشون یه ذره دیگه هم ادامه پیدا میکرد،هم دیگه رو میکشتن!!

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
خیلی خوب بود.چیزای جالبتری نسبت به قسمت اول داشت.دیتر کاملا درست میگه.تقریبا همون سال1998خواننده هایی از دهه هشتاد آهنگ های تاپ خودشونو ریمیکس کردن ولی خب به جز مدرن تاکینگ و سی سی کچ وبد بویز بلو بقیه به موفقیت نرسیدن.حالا برای چیشو دیگه من نمیدونم.درباره قیافشون باید بگم من همون قیافه دهه هشتادشونو بیشتر دوست دارم.تریپ مد کلاسیک.مخصوصا دیتر بوهلن.درباره همجنسگرایی هم خب حرفش خیلی زیاد بود.حتی همین الان.ولی خب اینطورنبود.درباره گروه Europe هم باید بگمزیاد نمیشناسمش و اون آهنگشونم گوش ندادم.ولی در کل گروه جالبی نیستش.اماAbba بهتره.خیلیم پرطرفداره فک کنم گروهشونم از دو جفت زن و شوهر تشکیل شده بود.ولی خب بیشتر واسه دهه هفتاد بودن دیگه رقیبشونم کهBoney mبود.ولی خب اصلا منطقی نیست بگیم بزرگترین گروه پاپ.یعنی آبا بزرگترین گروه پاپ دنیا!!!!
راستی حالا به دادگاه فراخوان شدن.یادمه واسه گروه انگیما هم همچین دردسری درست شد و آخرشم هویتشون فاش شد.اما مشکلی واسشون پیش نیومد فقط یکم ساندرا و شوهرش مایکل کرتو ضایع شدن.

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
قیافه های دهه هشتادشون خیلی بامزه بود
منم از Europe زیاد خوشم نمیاد ولی برای علاقمندان به موسیقی راک این گروه یه اسطوره هست
گروه Abba چهار نفر بودن دو تا مرد و دو تازن که معروفترینشون که بیشتر آهنگارو هم خودش ساخته بود بنی آندرسون بود.واقعا اسطوره بودن.
ما طرفدارای مدرن تاکینگهمه جا پز میدیم که مدرن بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه از آلبوماش فروش رفته اما گروه آبا بیش از ۳۸۰ میلیون فروش داشته و در آمریکا هم بسیار محبوب و شناخته شده بودن

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
بله درسته دوتا زن و شوهر بودن.گروه آبا خیلی گروه با سابقه ای بودش آخه.مدرن تاکینگ چند سال کار کرد؟ 1984تا1987 و بعدشم که1998تا2003 حالا میگیم 10 سال.ولی آبا فک کنم از اواخر دهه شصت کار میکرده اگه اشتباه نکنم باید 30 سالی باشه.بعدشم زمانشون یکی نبوده.آبا خیلی قدیمی تره.مال زمان بونی ام بودش توی چارت ها هم همیشه با این گروه رقابت داشت.آهنگ the winner takes it all از آبا خیلی بزرگه واقعا هم زیاد جایزه گرفته این گروه آبا خیلی گنده بود ولی نه تا اون حد که بگیم بزرگترین گروه پاپ دنیا.دوتا آهنگ بزرگه دیگه هم داشتن به نام هایmoney money money و Fernando.ولی در مجموع مدرن خیلی بهتره البته آباهم خوبه.

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
البته که مدرن بهتره،آدم با موسیقی این دو مرد واقعا آرامش پیدا میکنه

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
اتفاقا منم ABBA رو دوس دارم.همین طور EUROPE رو.
فقط بیچاره توماس اینجا یه کمی مظلوم بود...الهی بمیرم.

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
آره بنده خدا خیلی مظلوم بود،حالا در ادامه مصاحبه که مظلومترم میشه،دیتر میشه متکلم وحده،توی قسمت سوم مصاحبه که به زودی میزارمش