فقط یک کلمه درمورد شخصیت توماس

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
البرت وسکر گفت:
Nonakht گفت:
البرت وسکر گفت:
دروغگو و خودبزرگ بین

درود به شرفت آلبرت وسکر عزیز که مثل دیتر عزیز رک و پوست کنده واقعیات را عنوان میکنی،کاملا و صد درصد باهات موافقم دوست عزیزم
خواهش میکنم. برای یک نفر که قرار مثلا دانشجوی دکترا بشود گفتن حقایق بخشی از وجود اوست. اما در رابطه با دوستمون سی سی کچ
توماس همیشه ایرادهای بیخود میگرفت مثلا چرا دیتر به مذهب اهمیت نمیده ، چرا شب کریسمس پیش زنو بچش نبود ، چرا چند تا زن داره ، چرا وقتی یک جایی میریم اون مردم بیشتر اخت میگیره ....... بابا توماس اندرس 22 سال از عمر مدرن تاکینگ را به باد داد. من هیچ وقت نمیتونم توماس اندرس را ببخشم. گروهو تو اوج دهه 80 ول کرد رفت. بعد رفت یک سری البوم ضعیف داد بیرون. کاری که این کرد برای من غیر قابل بخشش هست!!!

البرت کاملا درست میگه،مدرن تاکینگ یه گروه درپیتی نبود که توی عروسی آهنگای شیشو هشتی بزنن و سر موارد بی مورد باهم دعوا کنن،مدرن تاکینگ یک گروه با شهرت جهانی بود،وقتی عظمت کار بالا میره بالطبع دست اندر کاران گروه هم باید بزرگ بشن و حرفه ای عمل کنن نه اینکه یکیشون پای زنشو بکشونه تو گروه و توی تمامی تصمیمات فضولی کنه.اینکه دیتر به مذهب اهمیت نمیداده و پیش زن و بچش نمیرفته و .... هیچ ارتباطی به مسایل گروه نداره و برمیگرده به زندگی خصوصی دیتر.پاپ تیتان هیچوقت مسایل حرفه و خانوادشو باهم ادغام نکرد.به این میگن یک آدم حرفه ای و کار بلد ،نه اینکه زنت بیاد توی گوشت بخونه با دیتر کار نکن و تو هم قبول کنی،این رفتار کاملا کودکانه هست و قابل درک نیست.کنسرتی از دیتر در لهستان دیدم،در کنسرت مجری از دیتر میپرسه چرا مدرن تاکینگ رو تعطیل کردید؟ دیتر در پاسخ میگه چون یه دختر کوچولو بود به نام نورا که دوست نداشت من با توماس روی صحنه باشم...
فکر میکنم این حرف دیتر گویای خیلی مطالبه...

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
منم قبول دارم این حرفارو ولی خب شماهم دیگه بنده خدا توماسو بستید به باد انتقاد.دیتر بوهلن مرد بزرگیست و در این هیچ شکی نیست.

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
باید انتقاد بشه،ما عصبانی هستیم
موسیقی متاسفانه سالهاست وفات کرده،شما موسیقی دهه هفتاد و هشتاد و حتی نود رو با الان مقایسه کنید،بزرگان موسیقی یا مردن،یا بازنشست شدن یا مثل قدیم نیستن دیگه.
کار ما شده اینکه هرسال منتظر بشیم ملت آلمان تصمیم بگیرن که کی برنده dsds بشه تا بعد دیتر براش یه آلبوم بسازه ما هم گوش کنیم و حسرت بخوریم،که البته در بسیاری موارد فقط بخاطر موسیقی زیبای دیتر گوش میدیم نه صدای خواننده! یا توماس،بره با امید بخونه که خودمونو گول نزنیم،واقعا آهنگ بدی بود،چون بعضی المان ها درین آهنگ بود مثل حضور توماس و... بعضیا بنظرشون خوب میومد درحالیکه اگر بخوایم با یه دونه از کارای مدرن مقایسه کنیم کاملا تفاوت رو متوجه میشید.
الان دنیای موسیقی بخاطر بعضی بداخلاقی ها تبدیل شده به جولانگاه اشخاصی مثل سلنا گمز و جاستین بیبر یا تیلور سوییفت،که این میتونست اینطور نباشه

لایک ها: لیونل

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
حرفاتون خیلی قشنگه ولی خب ما چطور باید انتظار داشته باشیم خواننده های امروزی بیان و سبک دهه هشتاد بخونن.دنیای موسیقی متحول شده.به نظر منم دهه هشتاد میلادی اوج دوران موسیقی بود.یعنی کارای یورودیسکو و رومانتیک و یوروپاپ و یورودنس وایتالو دیسکو و چه میدونم از این قبیل سبکا که دیگه الان هیچکس اون سبکارو نمیخونه مثل گذشته.شما میگید که ما الان باید بیایم بگیم چرا توماس اونطوری بوده 30 سال پیش.چه میدونم چرا دیتر و کارولین اختلاف داشتن ویا چرا دیگه توماس و دیتر رغبتی به هم ندارن یاحالا هرچیز دیگه ای.مثلا اگه ما ازشون انتقاد کنیم دیتر و توماس میان ومیگن ما به افتخار شما هواداران گلمون یه آلبوم میخونیم.اگه افرادی از اون سبکای دهه هشتاد خوششون میومد مجبورن فقط همون آهنگای قدیمی رو گوش کنن.البته اینم بگما جاستین وسلنا و تیلور و چه میدونم ریحانا و ....الان خیلی طرفدار دارن.ملت امروز دوست دارن آهنگای پاپ و متال و کانتری گوش کنن.

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
19
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
young wolf گفت:
البرت وسکر گفت:
Nonakht گفت:
البرت وسکر گفت:
دروغگو و خودبزرگ بین

درود به شرفت آلبرت وسکر عزیز که مثل دیتر عزیز رک و پوست کنده واقعیات را عنوان میکنی،کاملا و صد درصد باهات موافقم دوست عزیزم
خواهش میکنم. برای یک نفر که قرار مثلا دانشجوی دکترا بشود گفتن حقایق بخشی از وجود اوست. اما در رابطه با دوستمون سی سی کچ
توماس همیشه ایرادهای بیخود میگرفت مثلا چرا دیتر به مذهب اهمیت نمیده ، چرا شب کریسمس پیش زنو بچش نبود ، چرا چند تا زن داره ، چرا وقتی یک جایی میریم اون مردم بیشتر اخت میگیره ....... بابا توماس اندرس 22 سال از عمر مدرن تاکینگ را به باد داد. من هیچ وقت نمیتونم توماس اندرس را ببخشم. گروهو تو اوج دهه 80 ول کرد رفت. بعد رفت یک سری البوم ضعیف داد بیرون. کاری که این کرد برای من غیر قابل بخشش هست!!!

البرت کاملا درست میگه،مدرن تاکینگ یه گروه درپیتی نبود که توی عروسی آهنگای شیشو هشتی بزنن و سر موارد بی مورد باهم دعوا کنن،مدرن تاکینگ یک گروه با شهرت جهانی بود،وقتی عظمت کار بالا میره بالطبع دست اندر کاران گروه هم باید بزرگ بشن و حرفه ای عمل کنن نه اینکه یکیشون پای زنشو بکشونه تو گروه و توی تمامی تصمیمات فضولی کنه.اینکه دیتر به مذهب اهمیت نمیداده و پیش زن و بچش نمیرفته و .... هیچ ارتباطی به مسایل گروه نداره و برمیگرده به زندگی خصوصی دیتر.پاپ تیتان هیچوقت مسایل حرفه و خانوادشو باهم ادغام نکرد.به این میگن یک آدم حرفه ای و کار بلد ،نه اینکه زنت بیاد توی گوشت بخونه با دیتر کار نکن و تو هم قبول کنی،این رفتار کاملا کودکانه هست و قابل درک نیست.کنسرتی از دیتر در لهستان دیدم،در کنسرت مجری از دیتر میپرسه چرا مدرن تاکینگ رو تعطیل کردید؟ دیتر در پاسخ میگه چون یه دختر کوچولو بود به نام نورا که دوست نداشت من با توماس روی صحنه باشم...
خود توماس که میگه نورا اصلا ربطی به این قضیه نداره ... یعنی خالی میبنده ؟

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
من نگفتم موزیسین ها بیان یورودیسکو بسازن یا مشابه.من صرفا شمارو به دقت در تفاوت موسیقیها دعوت کردم،گروه ایگلز هتل کالیفرنیا رو با اون مهارت میسازه،یا get over it ،حالا برید گروههای مشابه امروزی رو ببینید.یا مثلا گروه guns n roses آلبوم آخرشون بنام Chinese democracy رو با آلبومای قدیم مقایسه کنید.من حرفم اینه که موسیقی چیپ و بی ارزش داره میشه.من ساده نیستم که باور کنم با گفتن این حرفا مدرن برمیگرده،خیر اما باید حقایق گفته بشه

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
Tamanna M.T Lover گفت:
young wolf گفت:
البرت وسکر گفت:
Nonakht گفت:
البرت وسکر گفت:
دروغگو و خودبزرگ بین

خود توماس که میگه نورا اصلا ربطی به این قضیه نداره ... یعنی خالی میبنده ؟

بله خالی میبنده،توماس متاسفانه بنده نورا بود،البته کمی هم تنبل بود

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
19
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
از اون گردنبده که همیشه به گردنش آویزون بود مشخص بود

نورا ارزش اون همه ارزش قائل شدنو نداشت

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
<p>بچه ها حرف همتون درسته ولی گفتن یه کلمه درباره ی شخصیت توماس نگفتن هزار کلمه انتقاد به توماس!!</p>

لایک ها: لیونل