فقط یک کلمه درمورد شخصیت توماس

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
دوباره شروع نکن دیگه!اه! :smiles6:

yassin_car

S.A.Y. Ahmadi
همکار سایت
Feb 27, 2013
223
175
42
25
تهران
www.google.com
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
من این حرف را از جایگاه طرفداری توماس زدم و دلیلش را در یکی از صفحه های تاپیک مقایسه ی مدرن تاکینگ با3030کچ توضیح داده ام که خوشحال می شوم بازخورد دوستان را ببینم*باتشکر

لایک ها: لیونل

Tamanna M.T Lover

عضو خودمونی
Jan 9, 2014
234
69
32
19
Tehran
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
yassin_car گفت:
من این حرف را از جایگاه طرفداری توماس زدم و دلیلش را در یکی از صفحه های تاپیک مقایسه ی مدرن تاکینگ با3030کچ توضیح داده ام که خوشحال می شوم بازخورد دوستان را ببینم*باتشکر
من که اون کلیپارو ندیدم ولی به هر حال نمیشه با یه کلیپ دلیل مشکلات بین دیتر و توماسو قضاوت کرد ...

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
البرت وسکر گفت:
دروغگو و خودبزرگ بین

درود به شرفت آلبرت وسکر عزیز که مثل دیتر عزیز رک و پوست کنده واقعیات را عنوان میکنی،کاملا و صد درصد باهات موافقم دوست عزیزم

Nonakht

عضو جدید
Feb 11, 2014
96
13
17
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
منعم گفت:
استاد ژست جلوی دوربین!

کاملا برعکس دیتر،دیتر همیشه همون چیزی هست جلوی دوربین که توی زندگی واقعیش هم هست و این خیلی جالبه
نکته ظریفی را اشاره کردی.متشکرم

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
آقایون و خانم ها عاجزانه ازتون خواهش میکنم از کسی بد نگید.این اصلا کار خوبی نیست!!!! آخه چرا بعضی از دوستان گلم به بعضی ها توهین میکنن.خواهشا از کسی بد نگید هرکسی یه سری اخلاق خوب داره یه سری هم بد.اصلا توماس آدم خودبین.براچی دیتر خان اینقد یه دنده و لجبازه و اصرار داره که حرف حرف خودش باشه.دیدید هرکسی یه سری خصوصیات خوب داره و یه سری هم بد.لطفا از کسی بد نگید.ممنونم.

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
30
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
Nonakht گفت:
البرت وسکر گفت:
دروغگو و خودبزرگ بین

درود به شرفت آلبرت وسکر عزیز که مثل دیتر عزیز رک و پوست کنده واقعیات را عنوان میکنی،کاملا و صد درصد باهات موافقم دوست عزیزم
خواهش میکنم. برای یک نفر که قرار مثلا دانشجوی دکترا بشود گفتن حقایق بخشی از وجود اوست. اما در رابطه با دوستمون سی سی کچ
توماس همیشه ایرادهای بیخود میگرفت مثلا چرا دیتر به مذهب اهمیت نمیده ، چرا شب کریسمس پیش زنو بچش نبود ، چرا چند تا زن داره ، چرا وقتی یک جایی میریم اون مردم بیشتر اخت میگیره ....... بابا توماس اندرس 22 سال از عمر مدرن تاکینگ را به باد داد. من هیچ وقت نمیتونم توماس اندرس را ببخشم. گروهو تو اوج دهه 80 ول کرد رفت. بعد رفت یک سری البوم ضعیف داد بیرون. کاری که این کرد برای من غیر قابل بخشش هست!!!