• رویای ایرانیان به حقیقت تبدیل شد !

دسترسی به بیش از 3000 دقیقه ویدیوی مرتبط با مدرن تاکینگ ، توماس آندرس و دیتر بوهلن

✔ بیش از 12 عنوان ویدیو شامل:

اجراهای تلویزیونی و زنده ، کنسرت ، ویدیوهای میکس شده و مصاحبه در دسته بندی های جداگانه

✔ قابلیت دریافت ویدیو ها با حداقل 3 کیفیت متفاوت

» بیش از یک میلیون و دویست هزار بازدید «

ورود به شبکه ویدیویی انحصاری طرفداران مدرن تاکینگ

علت مسدود شدن سایت چی بود؟

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,171
3,792
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
mahdit گفت:
همون طور که خودتونم گفتید سایت شما به خاطر اون مطلب توهین امیز "فی...لتر" شده بود نه به دلیل فایل ها تون البته اون دانلود ها هیزمی بود برا یزرگ تر کردن آتشمثلا کلمه "فی...لتر" چرا این شکلی شده اخه این کلمه که مشکلی نداره در ضمن شما برو به وب سایت های دوست های من سر بزن انقدر بدتر ویدیو های مدرن برای دانلود گذاشتن که نگو ... تازه اونا اصلا "فی...لتر" نشدن
چیزی که تو فیلترینگ برا "فی...لتر" کردن حرف اول رو میزنه مطالب سیاسی در در جه دوم هم جنس گرایی و فیلم های مبتذل و در در جه سوم موزیک و ویدیو مطمئن باشید شما اگه اون مطلب تو فرومتون پخش نمیشد اصلا به هچنین رو زی بر نمی خوردیم و اصلا تاپیکی به این نام وجود نداشت به نظرم الان یه سال گذشته دیگه باید تحریم ها و ترس ها و خلاصه همه چیز رو گذاشت البته می تونید برای نوشت کلماتی از قبیل در دانلود ویدیو از کلماتی مثل دریافت استفاده کنید یا مثل کامه "فی...لتر" اون ها رو به دو قسمت در بیارید یا مثل S.e.x.y s.e.x.y lover
متوجه ام که چی میگید دوست من ، منتها هدف من دور زدن فیلترینگ و قانون نیست ، این چیزهایی که شما میفرمایید نمونه بارز فرار کردن با شیوه های مختلف هستش .

این سایت توی وزارت ارشاد ثبت شده و دامنه IR رو یدک میکشه ، پس خیلی نمیشه با این چیزها دور زدش . دیر یا زود بازبینی دوباره میشه .

فعلا دنبال راهی هستم که بشه قانونی تر آهنگ گذاشت تا بچه ها بتونن استفاده کنند و دانلود بنمایند !

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,171
3,792
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
mahdit گفت:
مدیر محترم سایت میشه بفرمایید دلیل این چند روز قطعی و پاک شدن بعضی پست ها چی بود
سلام

دوستان عزیز و همچینین شما کاربر فعال

متاسفانه به دلیل تغییر پنل سرور از سوی شرکت هاستینگ گویا برخی از پست ها پاک شدند که واقعا عمدی در کار نبوده .

خود من الان متوجه این موضوع شدم .

اگر کمکی از بنده برای پست هاتون برمیاد لطفا پیام بدید .

از همگی دوستان برای این 2-3 روز قطعی سایت پوزش میخوام

Gooool

سلام من جا داره واقعا همینجا از شما عذر بخوام. قبول دارم که تند رفتم اما اینجوری نتیجه نوشتن های هم من و هم سایر دوستان و هم خود شما ضایع می شه. آخه تایپ متن، آپلود عکس و ... همه این ها مخصوصآ اگر متون طولانی باشند زمان طولانی هم می بره همچنین ویرایش متن. به خدا آدم نا امید می شه. امیدوارم که دیگه این مشکلات هیچ وقت تو سایت نباشه. همچنین از Mahdit عزیز بابت اطلاع رسانی زودتر و به موقع متشکرم.

mnmono

عضو جدید
Jan 22, 2015
40
46
17
39
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
به به سلام بر محمد یادگاری عزیز قهرمان مدرن تاکینگ ایران . پ بیخود نیست انقدر خم و چم وزارت ارشاد فول شدی و سه سوت سایت منو ردیف میکنی چیزایی که مربوط به وزارت ارشاد هست . خخ تازه یادم اومد بهم میگفتی تا حالا که پات به وزرات ارشاد باز نشده منظورت چی بود معلومه حسابی پوستت را کنده بودن سر سایت خودت .:barare:

Salar_mtlover

عضو خودمونی
Aug 8, 2010
458
407
51
30
ارومیه
goo.gl
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1987-Romantic warriors
با سلام خدمت همه خصوصا مدیر عزیز آقا محمد.

ناراحت شدم بابت FLTR شدن سایت و البته خوشحال بابت درست شدنش .

انشاالله این سایت همیشه پابرجا بمونه.

تا زمانیکه نفس در جان دارم این سایت یکی از اون Top10 های من هست که همیشه باید بهش سر بزنم

حالا دیر یا زود. :Modern.Talking:

شاد باشید.

یا علی./