علت مسدود شدن سایت چی بود؟

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
moiammadecommer گفت:
خدا بگم این مسوتین فیلترینگ چی کنه بابا داشتیم حال می کردم با اینترنت گند همراه اول دونه دونه داشتم البوم ها رو دانلود می کردم که یه هو "فی...لتر" شد الانم که می گین همه موزیک ها و ویدیو ها رو پاک کردین لااقل کپی می گرفتین بعئ دوباره بزارین
نگران نباش عزیز.

دوباره بزاریم تو سایت که باز هم مسدود کنن سایت رو؟

اگر چیزی خاصی بوده از طریق ایمیل بگید که چی می خوایید.

Gooool

Lucky Guy

عضو جدید
Sep 30, 2009
109
19
25
30
سلام
محمد عزیز خسته نباشی

گمونم دلیل اصلی مسدود شدن سایت همون آهنگها و ویدئو ها باشه؛ تو انجمن های دیگه ای هم که بودم به همین خاطر فیل..تر کردنشون.

یه راهکار ساده ای که اغلب سایتها استفاده میکنن مخفی کردن قسمتهای دانلوده؛ به صورتی که فقط اعضا ببینن گوگل هم نمیتونه تو اون قسمتها بیاد. تو سایتهای روسی هم که من دیدم دانلود فقط برای اعضاست. صفحه اول یه پیام که تو چشم باشه میتونی بزاری که" برای بهره مندی بیشتر از سایت و دریافت آهنگ وارد شوید(با کلیک روی کلمه وارد هدایت میشن به صفحه ورود)"

انصافاً من حیفم اومد به اون آرشیوی که کلی وقت گزاشتم برای جمع کردنشون. اگه میشد دوباره به صورت مخفی بازیابیشون بکنی خیلی خوب میشه. همونطور که منعم عزیز گفت سایت مدرن تاکینگ بدون دانلود نمیشه!

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
Lucky Guy گفت:
سلام
محمد عزیز خسته نباشی

گمونم دلیل اصلی مسدود شدن سایت همون آهنگها و ویدئو ها باشه؛ تو انجمن های دیگه ای هم که بودم به همین خاطر فیل..تر کردنشون.

یه راهکار ساده ای که اغلب سایتها استفاده میکنن مخفی کردن قسمتهای دانلوده؛ به صورتی که فقط اعضا ببینن گوگل هم نمیتونه تو اون قسمتها بیاد. تو سایتهای روسی هم که من دیدم دانلود فقط برای اعضاست. صفحه اول یه پیام که تو چشم باشه میتونی بزاری که" برای بهره مندی بیشتر از سایت و دریافت آهنگ وارد شوید(با کلیک روی کلمه وارد هدایت میشن به صفحه ورود)"

انصافاً من حیفم اومد به اون آرشیوی که کلی وقت گزاشتم برای جمع کردنشون. اگه میشد دوباره به صورت مخفی بازیابیشون بکنی خیلی خوب میشه. همونطور که منعم عزیز گفت سایت مدرن تاکینگ بدون دانلود نمیشه!
سلام بر شما !

سلامت باشید.

ممنون از ارائه راهکارتون اما من همچین کاری نمی کنم. چرا با علم به اینکه این کار مجاز نیست بیام همچین کاری کنم؟

گروه رسد سایبری ایران رو خرفت فرض کردیا!

خدمتت عارض شم که برای باز کردن سایت وقتی بهشون مراجعه کردم تمام ویدیو ها و موزیک ها و حتی عکس هایی که مشکل داشت رو بهم علنا نشون دادن! تماما دانلود کرده بودن و لینک هاشو بهم نشون میدادن.

..............................................
و اینکه من محض اطمینان اون لینک دانلود هاتو نگه داشتم :Yes:

سر حرفم هستم و دانلود آنچنان هم که بزرگش کردید مهم نیست. روند سایت برای من اولویت داره ...

shahbaz374

تازه وارد
Jul 15, 2011
1
0
0
با درود به شما برای این که یکی از آرزوهامو برآوره کردین و تونستم تقریبا تمام ترانه های مدرن رو داشته باشم.من از سن 14 سالگی تا الان که 36 سالمه تو ترانه های خارجی فقط مدرن گوش میکنم.ازتون میخوام که بگین چطور میتونم شوهای مدرن رو گیر بیارم. با سپاس فراوان..علی

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
یه سوال داشتم می خواستم بدونم به جز آهنگ های مدرن تاکینگ و توماس آندرس و بلو سیستم دیگه چه چیز هایی بوده که مجبور شدید پاکش کنید

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
mahdit گفت:
یه سوال داشتم می خواستم بدونم به جز آهنگ های مدرن تاکینگ و توماس آندرس و بلو سیستم دیگه چه چیز هایی بوده که مجبور شدید پاکش کنید
البته اون زمان فکر نکنم شما سایت مارو دیده بودید . دانلود از همه چیز داشتیم ، از ویدیو گرفته تا کنسرت و آهنگ های صوتی .

که خب خیلی از اون ها رو بهش گیر دادن و ما تقریبا تمام مباحث دانلود رو پاک کردیم . مهم ترین دلیل همین ویدیو ها بود .

و دلیل دیگه قسمت آپلود عکس سایت بودش که بستیمش و کاربران مثل قبل نمیتونن داخلش عکس آپلود کنند .

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
میگم اون موقع می تونستید به جای این که کل فایل ها رو پاک کنید سایت رو بر روی یک دامنه ی دیگه پارک کنید و دیگه اینقدر هم دنگ و فنگ نداشت
در ضمن الان کسی اجازه داره کلیپی تو سایت بزاره
به نظرم دوباره باس شروع کرد

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
mahdit گفت:
میگم اون موقع می تونستید به جای این که کل فایل ها رو پاک کنید سایت رو بر روی یک دامنه ی دیگه پارک کنید و دیگه اینقدر هم دنگ و فنگ نداشت
در ضمن الان کسی اجازه داره کلیپی تو سایت بزاره
به نظرم دوباره باس شروع کرد
پارک کردن دامنه او تغییر نام و ازین کارا نشون دهنده فشار برای دور زدن فیل ترینگ هستش ، معمولا سایت هایی که یه جای کارشون میلنگه ازین کارا میکنن .

فکر میکنید فی لترینگ انقدر نادونه که این موضوع رو نفهمه ، این کار یعنی تو یک سال 5-6 تا نام سایت تغییر بدی .

ما در این سایت قرار نیست کار خاصی بکنید ، در حد چند تا خبر و نقد و بعضا هم دانلود فکرکنم کفایت کنه .

گذاشتن ویدیو اونم چند تا دونه اگه مشلی هم در ویدیو نباشه عیبی نداره ، هرچند که همینم میدونم دوباره درد سر میشه ! :khaste:

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
همون طور که خودتونم گفتید سایت شما به خاطر اون مطلب توهین امیز فیلتر شده بود نه به دلیل فایل ها تون البته اون دانلود ها هیزمی بود برا یزرگ تر کردن آتشمثلا کلمه فیلتر چرا این شکلی شده اخه این کلمه که مشکلی نداره در ضمن شما برو به وب سایت های دوست های من سر بزن انقدر بدتر ویدیو های مدرن برای دانلود گذاشتن که نگو ... تازه اونا اصلا فیلتر نشدن
چیزی که تو فیلترینگ برا فیلتر کردن حرف اول رو میزنه مطالب سیاسی در در جه دوم هم جنس گرایی و فیلم های مبتذل و در در جه سوم موزیک و ویدیو مطمئن باشید شما اگه اون مطلب تو فرومتون پخش نمیشد اصلا به هچنین رو زی بر نمی خوردیم و اصلا تاپیکی به این نام وجود نداشت به نظرم الان یه سال گذشته دیگه باید تحریم ها و ترس ها و خلاصه همه چیز رو گذاشت البته می تونید برای نوشت کلماتی از قبیل در دانلود ویدیو از کلماتی مثل دریافت استفاده کنید یا مثل کامه فیلتر اون ها رو به دو قسمت در بیارید یا مثل S.e.x.y s.e.x.y lover