علت مسدود شدن سایت چی بود؟

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
[][]hhttp://an4odntalkn./MT-Gol.jp[/][/]
سلام به همگی .

حدود 5 روز پیش سایت از ایران مسدود یا همون فیلتر شد.

علت موضوع رو از دوستانم پیگیری کردم ببینم چه چیزی باعث این اتفاق شده. ما که آخه نه صحبت سیاسی و نه غیر اخلاقی و ضد کسی داخل این مجموعه داریم.

[4][]علت[/][/]
[][/]
5 روز پیش که ما برای راهپیمایی باشکوه 22 بهمن آماده میشدیم و حتی پرچم ایران و شعار این روز هم در بالای سایت گذاشته بودیم متاسفانه دو هفته قبل فردی ناشناس داخل آپلود عکس ما عکس ها نامربوط آپلود کرده و همون روز فردی هم مطلب سیاسی و کذبی رو داخل سایت ایجاد کرده بود.

به علت Pa Rank بالای سایت زود مطالب ما در جایی مثل گوگل ثبت میشه حالا از قضا همون روز هم جستجوگر فیلترینگ مخابرات از سایت ما دیدن کرده و سایت رو بعد از ظهر همون روز مسدود کردند. من هم اون روز سایت رو ندیده بودم که بخوام مطلب رو پاک کنم.

حالا این جستجوگر ها که باور نمیکنند سایت ما مشکلی نداره و کاربری که تازه عضو شده و اولین پستش بوده این مطلب رو قرار داده... بلکه به مطلب مورد داره رویت شده استناد می کنند.

متاسفانه کاملا هم حق با فیلترینگ بود و منم کاملا حق رو به اونا میدم ...

حالا جالبتر اینکه همین موضوع کذب سیاسی توی سایت عاملی شد که به برخی از ویدیو های داخل سایت هم گیر بدند.

متاسفانه برای رفع فیلتر سایت مجبور شدم تمامی ویدیو ها و موزیک های داخل انجمن رو به طور کامل حذف کنم ....
این حذف کردن خیلی شدید به سایت آسیب زد و در آینده هم خواهد زد...

دقیقا مجبور به پاک کردن 3 تاپیک پربازدید سایت شدم .تاپیک هایی که شاید 4 درصد اعضای سایت به خاط این ها عضو شده بودند ...

دانلود آهنگ های []مدرن تاکینگ[/] با 6 بازدید در ظرف کمتر از 9 ماه و دانلود آهنگ های[] توماس[/] با 553 بازدید و دانلود آهنگ های []بلوسیستم[/] با بازدید نجومی 2 بازدید در همین مدت رکورد دار این انجمن بودند .... که متاسفانه حذف شدند ...

توی این هفته یه پام وزارت ارشاد بود یه پام کنار تلفن، فکر نکنم توی این مدت کسی به اندازه خودم تلفن سازمان رو اشغال کرده باشه!

[][][]خوشبختانه با پیگیری ها امروز صبح دامنه سایت موقتا به صورت کامل بازگشایی شد. حالا این خبر خوش رو با روز تولد توماس آندرس یکی از دو مرد جاودان موسیقی دنیا که مارس بود و نرسیدیم تولدش رو تبریک بگیم ادغام می کنم.
[/][][]"توماس عزیز تولدتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مبارک"[/][/]
[/] G.aalb[/]
[4][]گله از دوستان عضو و فعال انجمن ![/][/]
[][/]
متاسفانه من باید خبر فیلتر شدن سایت رو از افراد غریبه و بازدید کننده سایت بشنوم! این مجموعه کلی اعضای فعال داره که حتی یکی از افرادی هم که بیش از 3-2 پست رو در سایت دارن به من ایمیل ندادند که بگه سایت مسدود شده نمونه این افراد هم میتونم نام ببرم.

دیگه مدیرای انجمن که جای خود دارند!

حق دسترسی این انجمن آزاد هستش و به راحتی میتونند افراد عضو بشند و مطلب بگذارند ...

از همینجا به دوستان عرض می کنم که اگر مورد مشابهی رو رویت کردند و ما هنوز اون رو ندیده بودیم به شماره شخصی خود بنده یعنی 9364223227 اطلاع دهند.

[4][]یک نکته![/][/]
[][/]معمولا سایت هایی که فیلتر میشند اگر صاحباشون پیگیری مستمر نداشته باشند ماه تا 45 روز مسدود هستند .

اما سایت ما کمتر از 2 هفته رفع فیلتر شد که خودش رکورد خوبیه!

از دوستانی مثل Mon-Modn Talkn و Mo و منعم و مخصوصا Andy که جوابشونو ندادم هم به خاطر اطلاع رسانیشون تشکر می کنم.

"توی این مدت خیلی ها فکر کردند ما بیخیال سایت میشیم، باید عرض کنم که نه عزیز! ما چسبمون به []مدرن تاکینگ[/] خیلی قویه!"

از همگی ممنون ، به امید اینکه دیگه از این سو تفاهم ها پیش نیاد .

[]مدرن تاکینگ[/] رو ادامه بدید ... Gooool

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamed323

تازه وارد
Nov 15, 2009
5
0
5
iran4net.ir
سلام
محمد جان خیلی خوشحال شدم ..دیدم سایت رو باز کردی ((معلومه با بچه های بالا می پری ها ..نا قلا ...)

در ضمن انتشار یک مطلب در فروم هیچ ضرورتی یا مسئولیتی برای فیلتر کردن سایت توسط بچه های بالا نمی تونه باشه ...

modern_1984

عضو جدید
Jan 17, 2010
97
12
17
35
In The Middle Of Nowher
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
Ian 4 Moden Talking گفت:
از همینجا به دوستان عرض می کنم که اگر مورد مشابهی رو رویت کردند و ما هنوز اون رو ندیده بودیم به شماره شخصی خود بنده یعنی 09364223227 اطلاع دهند.

[=#ff4080]یک نکته![/]
[][/]

از دوستانی مثل Mosen-Moden Talking و Moi و منعم و مخصوصا Andy که جوابشونو ندادم هم به خاطر اطلاع رسانیشون تشکر می کنم.

با سلام خدمت همه دوستان مدرنی و مدیر کل محترم من خوشحالم که سایت دوباره باز شد و امیدوارم که دیگه چنین اتفافی نیفته برای این سایت

و واقعا سپاس گذار و ممنونم بابت تلاش و زحمتی که شما برای مدرن و سایت می کشید . Gooool

.......................................................................................

گله از مدیریت محترم سایت :

شما فرمودید که با شماره من تماس بگیرید خوب وقتی تماس هم که می گیریم جواب در کار نیست ، و در کل آدم سبک میشه زنگ بزنه

من چون نگران شما بودم تماس گرفتم و این که فکری برای سایت کنیم و لی خوب افتخار ندادی جواب بدی ( آدم حساب نکردی ؟ kande )

به هر حال خوشحالم سالمی و مشکلی برات پیش نیومده و این از همه چیز مهم تر هستش

ولی خیلی خیلی ازت دل خورم

فردا گله نکنی چرا زنگ نزدید .....!

موفق باشید .

Moden Talking Foeve G.aalb

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
hamed323 گفت:
سلام
محمد جان خیلی خوشحال شدم ..دیدم سایت رو باز کردی ((معلومه با بچه های بالا می پری ها ..نا قلا ...)

در ضمن انتشار یک مطلب در فروم هیچ ضرورتی یا مسئولیتی برای "فی...لتر" کردن سایت توسط بچه های بالا نمی تونه باشه ...
بچه های بالا خوب هستند :khaste:

اتفاقا انتشار یک مطلب خودش عامل مسدود شدنه! ببین نگاه کن کاش یک مطلب بود. اما سوای این مطلب افرادی اومده بودن عکس های خیلی بدی توی سایت ما آپلود کرده بودن که تعدادش 1 و 2 تا نبوده! حدود 12 تا عکس بود ، یکسریشون هم غیر اخلاقی بوده.

ببین رسانه های دیجیتال میگن که اگه نمیتونی سایتت رو کنترول کنی و روی اعضای سایتت نظارت کنی خب سایتت و ببند که حرف به جایی میزنن.

یک جمله اینکه : چیزی بدون دلیل فیلتر نمیشه و تمام لینک ها و مطالب مشکل دار داخل سیستم ارشاد میمونه و اگه بخوایی میتونن بهت نشونش بدند. برای اونا سایتی که میبندند "قطعا" علتی وجود داشته...

Andy" گفت:
...
گله از مدیریت محترم سایت :

شما فرمودید که با شماره من تماس بگیرید خوب وقتی تماس هم که می گیریم جواب در کار نیست ، و در کل آدم سبک میشه زنگ بزنه

من چون نگران شما بودم تماس گرفتم و این که فکری برای سایت کنیم و لی خوب افتخار ندادی جواب بدی ( آدم حساب نکردی ؟ khande )

به هر حال خوشحالم سالمی و مشکلی برات پیش نیومده و این از همه چیز مهم تر هستش

ولی خیلی خیلی ازت دل خورم

فردا گله نکنی چرا زنگ نزدید .....!

موفق باشید .
Modern Talking Forever :Gh.aalb:
کارت کلا درسته آقا آرین. شما زنگ زدی و برای همینه منم اسمتون رو داخل متن ذکر کردم! منتها چرا جواب ندادم چند تا بحث و اصلا صحبت این نیست که نخواستم و حساب نکردم! شما سروری. من دوست داشتم سایت باز بشه و میدونستم زودم باز میشه برای این گفتم ییییهو! خبر بدم.

دلخور نشو الان میرم بهت پیامک بدم!!! :khaste:

منعم

مدیر سابق
Jul 17, 2009
343
106
51
31
تهران
بچه ها وقت بزن و بكوبه! سايتمون باز شده تا چشم حسودا قلمبه از كاسه دربياد!!! :smiles30:

همه با هم بخونيم!

[r]You're My Heart, You're My Soul

I Keep It Shining Eeverywhere I Go

You're My Heart, You're My Soul

.................

:barare:[/r]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

modern_1984

عضو جدید
Jan 17, 2010
97
12
17
35
In The Middle Of Nowher
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
کارت کلا درسته آقا آرین. شما زنگ زدی و برای همینه منم اسمتون رو داخل متن ذکر کردم! منتها چرا جواب ندادم چند تا بحث و اصلا صحبت این نیست که نخواستم و حساب نکردم! شما سروری. من دوست داشتم سایت باز بشه و میدونستم زودم باز میشه برای این گفتم ییییهو! خبر بدم.

دلخور نشو الان میرم بهت پیامک بدم!!! :khaste:
از این که درست بودن کارمو یاد اوری کردی ممنونم مرسی ولی قبول کن که کار قشنگی نکردی ...!

مرسی از این که اسم منم نوشتی ، من کلی دعا کردم که سالم باشی و حادثه بدی برات پیش نیاد

وقتی ما دوستت دارم و نگرانت میشم و برامون ارزش داری این حرکت شما به نظر من خوب نیست ..

نوعی به احترامی حساب میشه برای من....! بقیه رو نمی دونم ادم کوچیک میشه می بخشی ولی کلا این طور شوخی ها رو درک نمی کنم

می تونستی بگی نمی تونم فلا حرف بزنم اینجوری بهتر بود به هر حال .........

ولی بازم ممنونم از زحماتت و برای اس ام اس باحالی که فرستادی :Gh.aalb:

ghazal

تازه وارد
Dec 22, 2010
5
0
5
28
Tehran
چه خووووووووووووووووووووووب که سایت دوباره راه افتاد :smiles30: ولی این آهنگها و ویدیوهایی که پاک کردین و دیگه نمی شه بذارین؟!!!! :smiles13:

منعم

مدیر سابق
Jul 17, 2009
343
106
51
31
تهران
ghazal گفت:
ولی این آهنگها و ویدیوهایی که پاک کردین و دیگه نمی شه بذارین؟!!!! :smiles13:
چرا، نگران نباشيد واسه اونا هم برنامه ويژه اي داريم..

اصلا مگه شاخ ترين سايت ايراني مدرن تاكينگ هم ميشه بدون دانلود باشه!؟
:smiles52:

moiammadecommer

تازه وارد
Feb 9, 2011
1
0
0
خدا بگم این مسوتین فیلترینگ چی کنه بابا داشتیم حال می کردم با اینترنت گند همراه اول دونه دونه داشتم البوم ها رو دانلود می کردم که یه هو فیلتر شد الانم که می گین همه موزیک ها و ویدیو ها رو پاک کردین لااقل کپی می گرفتین بعئ دوباره بزارین