✔ متفرقه خاطرات دوران مدرسه تون رو اینجا تعریف کنید!

کدوم گروه؟

• مجموع رای دهندگان
    11

young wolf

معاونت انجمن
Aug 15, 2013
434
345
51
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
این خاطره بوفه مدرسه بارها برای من اتفاق افتاد.واقعا دردناک ترین صحنه های زندگیم بود وقتی میدیدم ساندویچی که بابتش پول دادم توسط کرکس های گشنه و بیرحم نشخوار میشد

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
دیروز یه آزمونی دادیم به اسم آزمون "تیمز" که مخصوص چهارا و هشتماست...یعنی هم من هم خواهرم امتحان دادیم.سوالاش بر اساس اطلاعات عمومی بچه هاست...منم همه رو جواب دادم ولی خواهرم نتونست هیچی جواب بده!
خلاصه،معلم ورزشمون اومد سر کلاس تا مثلا مراقب ما باشه!چون تا یه دور بزنه،20 نفر تقلب می کنن!وسطای آزمون،سروصدا زیاد شد و به قول معروف آزمون مشورتی شد!
این معلممونم گفت چه خبرتونه این قد سر و صدا می کنین؟!آزمونه ها!امتحان اپن بوک نیست که!
بچه ها اون قد التماس کردن که اینم گفت باشه!فقط آروم!یهو مدیرمون اومد تو اینم گفت:کی گفته؟!شما خیلی بیجا میکنین از رو هم تقلب می کنین!سرتون تو برگه ی خودتون باشه!
معلم این قد ضدحال نداشتیم تا حالا!

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
570
1,008
65
18
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
امروز یکی از معلما رو دیدم،گفت به مامانت سلام برسون،گفتم
.
.
.
.
.
.
.
.
همچنین!:smiles15:

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,192
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
یادمه زنگ عربی بود ، سوم راهنمایی ! آقای شجاعی !!

کلا زنگ های عربی کر کره خنده بود کلاس ما . هم به خاطر سال آخر بودن و هم چهره و لهجه خنده دار معلم.

خلاصه شلوغ کردیم و سر کلاس خندیدیم ... معلم گفت برو بیرون کلاس و مرسوم بود وایسی پشت در کلاس ، توی راه رو . و هرزگاهی ناظم ها میومدن گشت زنی و افراد پشت در رو میبردن دفتر !

یکم گذشت یکی از ناظما اومد گفت چی شده برای چی پشت دری و معلم کیه و ... خلاصه گفت بریم دفتر..
منم شاکرد درس نخونی نبودم وجدانی.
گفتم هیچی آقای شجاعی گفت برو کلمات رو حفظ کن الان میگم بیایی تو ازت بپرسم :smiles14: این بنده خدا هم رفت ...
به همین راحتی. تا زنگ خورد پریدم دم آب خوری تا زنگ بعدییییییی :smiles28:

:khaste:

لایک ها: VIBRATION and MT 4 Ever

Behzad Wesker

عضو جدید
Mar 5, 2013
158
81
32
30
اصفهان
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2003-Universe
من پنجم دبستان رفتم جلو شعر از حفظ بخونم بعد به یک نفر نگاه کردم شاخ گاو گذاشت روسرش ( دو تا انگشت دستش را گذاشت رو سرش شبیه شاخ گاو شد) منم خندم گرفت معلم گفت برو بیرون!:smiles14::smiles14::smiles14::smiles34::smiles34::smiles34::smiles34::khaste::khaste::khaste::khaste::khaste::khaste::khaste:

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,192
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
براتون پیش اومده صبح که داشتید میرفتید مدرسه یهوو وسط کوچه متوجه بشید با دمپایی اومدید بیرون ؟! :smiles17:

برای من در دوران مدرسه چند بار شده بود . حس بدی بود :smiles17:

:smiles76:

شروع کننده موضوع موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Charlin مباحث عمومی در مورد موضوعات مختلف 5