ثبت سایت در وبسایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
"Iran4ModernTalking.ir در وبسایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردید"

8 آپریل 2011

با عرض سلام و تشکر از به یکایک شما دوستان عزیز.

از امروز با پیگیری های انجام شده سایت ایران برای مدرن تاکینگ در وبسایت "ستاد ساماندهی سایت های ایرانی وزارت ارشاد" ثبت گردید تا سایت ما یک قدم به رسمی تر شدن نزدیک شود.

• با ثبت شدن سایت وظیمه ما سنگینتر خواهد شد. به نکات زیر بیشتر توجه کنید :
- از قرار دادن لینک دانلود موزیک چه صوتی و چه تصویری به صورت گسترده که مجاز نیستند خود داری نمایید.
- عکس هایی که تصاویر افراد در آن پوشیده و مناسب نیست را در انجمن ارسال نکنید.

قرار دادن لینک های متعدد دانلود موزیک و ویدیو باعث مسدود شدن دوباره سایت خواهد شد!

ضمنا جهت پیگیری و استعلام از این رویداد می توانید به نشانی مراجعه و نام سایت را وارد و سپس جستجو نمایید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

modern_1984

عضو جدید
Jan 17, 2010
97
12
17
34
In The Middle Of Nowher
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
مبارک باشه خیلی عالی شد...پس فقط باید اینجا درباره مدرن چت کنیم ! . :Shayad:

پس یعنی موزیک جدید از پروژه های دیتر و.... پر ... ویدیو کلیپ پر ......عکس پر ....دانلود پر

:done dadan: :done dadan:

نسترن

عضو جدید
Jun 13, 2009
62
4
12
33
كرج
من با آقا آرين موافقم فكر نميكنيد اينطوري دامنه فعاليتهاي سايت خيلي كم ميشه؟
ممنون ميشم اگه مزيت اين كار و بگين آقا محمد

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
Andy گفت:
مبارک باشه خیلی عالی شد...پس فقط باید اینجا درباره مدرن چت کنیم ! . :Shayad:
پس یعنی موزیک جدید از پروژه های دیتر و.... پر ... ویدیو کلیپ پر ......عکس پر ....دانلود پر
:done dadan: :done dadan:
نسترن گفت:
من با آقا آرين موافقم فكر نميكنيد اينطوري دامنه فعاليتهاي سايت خيلي كم ميشه؟
ممنون ميشم اگه مزيت اين كار و بگين آقا محمد
ممنون از همگی.

نه اصلا دامنه فعالیت های ما کم نمیشه!

من معتقدم یه سایت خوب و حرفه ای به داشتن لینک دانلود موزیک و ویدیو نیست. اون چیزی که باید مارو متمایز کنه داشتن مقاله ها و مطالب نو و اخبار و عکس های و جدید هستش.

- لینک دانلود همه جا هست اما یک مقاله خوب رو همه جا نمیشه گیر آورد.
- لینک های دانلود بالاخره تا یه مدت پاک میشند اما مطلب خوب داخل سایته و همیشه میمونه.

مطمئن باشید سایت به دانلودش نیست.

و یک نکته مهم : ما قرار نیست لینک دانلود نزاریم! منظور من این بود که نباید تاپیک زده بشه و توش کلی ویدیو قرار بگیره. لینک های دانلود باید به انداره و نیاز و به روز و مورد دار نباشه...

ما دوست داریم دوباره مثل قبل دانلودهای زیاد داشته باشیم اما یادتون نره مثل قبل هم سایت مسدود میشه. اگه اینجا یه وبلاگ بود شاید خیلی مهم نبود اما ما یه سایت داریم .

داشتن یه سایت با بعضا لینک های دانلود محدود اما مفید رو ترجیح میدید یا سایتی که توش کلی ویدیو و دانلود باشه اما فیلتر شده باشه؟

قطعا برپا بودن سایت به همه چیز های دیگه باید اولویت داشته باشه . درسته؟

.............................................................

حالا این کار چه مزیت هایی داره.

ثبت سایت یه جورایی مثل ثبت یک شرکت هستش. شما میتونی شرکتتون رو ثبت نکنید اما دیگه مثلا وام و یا برخی معادلات رو نمیتونین انجام بدین.

اصلا سوای این موضوع سایت های ایرانی باید داخل سایت ساماندهی ثبت بشه.

مثل این میمونه که شما مغازه بزنید اما جزو اتحادیه صنف کاریتون نباشید. ایرادی پیش نمیاد اما اگر قیمی رو بالا زده باشید و بازرس بیاد گیر بده اونوقت میگه اصلا شما جزو اتحادیه هم نیستید. اونوقت اگه مشکلی پیش بیاد دردسرهاش چند برابره.

بحث اصلا سر این چیزهای نیست.

ما چه ثبت میکردیم و چه نمیکردیم نمیتونستیم دیگه داخل سایت کلی ویدیو و موزیک داشته باشیم. به هر حال اینا میگن که کپی رایت این چیزا دست شما نیست و بعد اینکه دارید شو ها و ویدیوهای یه گروه خارجی رو تبلیغ میکنید که با قانون مصادیق محتوای مجرمانه هم خونی نداره. که خب دروغ هم نمیگن.

من بگم بی خود کردید! ما ویدیو میزاریم تا دلمون بخواد! اونا هم میگن ما هم مسدود می کنیم دامنه رو. اینطوری دیگه اصل سایت هم نداریم.

و از همه مهمتر یادتون نره هنوز سایت های قدیمی از مدرن تاکینگ در کشور های دیگه هستند که گذاشتن لینک دانلود در سایتشون غیر قانونیه! و پستت رو فورا پاک میکنند.

مثل انجمن طرفداران دیتر بوهلن توی آلمان!
حالا ما در این سایت خدا نکنه دست به پست کاربری بزنیم. قهر میکنه و دیگه نمیاد.

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
و این هم مخصوصا در یک پست دیگه گفتم بگم.

خیلی برای دانلود سخت نگیرید جور میشه و ما تا حدودی چیزهای جدید رو سعی میکنیم بزاریم.

و اگر چیز خاصی هم بود از طریق پیقام خصوصی میتونید درخواست کنید که راه خوبیه!

Gooool

fard_knotwise

تازه وارد
Mar 3, 2010
6
0
5
29
fardknotwise.wordpress.com
آقا لینک های دانلود رو بذارید تو یه وبلاگ اون وقت هیچ ربطی به سایت نداره که بخوان سایت رو مسدود کنن.

بعد هم مدیریت عزیز این همه سایت هست که هم ف+ی+ل ت+ر هستن هم ثبت نشدن ولی بازدید کننده هاشون زیاده. به قول خودت باید مقاله داشته باشه. و تو ایران که دسترسی به سی دی های اورجینال نیست لینک دانلود خیلی مهمه. مثلاً یکی مثله من می گشتم دنبال ریمیکس ها، سینگل ها و ویدئوهای کمیاب ولی اونایی که حوصله ی این کارها رو نداشتن یا اصلاً از وجود این آثار خبر نداشتن می تونستن راحت اینجا گیر بیارن و لذت ببرن.

فکر کن ببین فیلتر شدن سایت بهتر بود یا نوشتن مرگ بر ... هایی که قطعاً با عقاید دیتر و توماس در تضاده؟

من همه این ها رو دوستانه گفتم امیدوارم که ناراحت نشده باشی. به هر حال سایت متعلق به شماست و اختیارش رو داری.
امیدوارم سایت از این به بعد هم موفق باشه.
ما هم از مطالب خوبتون استفاده کنیم.

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
fard_knotwise گفت:
آقا لینک های دانلود رو بذارید تو یه وبلاگ اون وقت هیچ ربطی به سایت نداره که بخوان سایت رو مسدود کنن.

بعد هم مدیریت عزیز این همه سایت هست که هم ف+ی+ل ت+ر هستن هم ثبت نشدن ولی بازدید کننده هاشون زیاده. به قول خودت باید مقاله داشته باشه. و تو ایران که دسترسی به سی دی های اورجینال نیست لینک دانلود خیلی مهمه. مثلاً یکی مثله من می گشتم دنبال ریمیکس ها، سینگل ها و ویدئوهای کمیاب ولی اونایی که حوصله ی این کارها رو نداشتن یا اصلاً از وجود این آثار خبر نداشتن می تونستن راحت اینجا گیر بیارن و لذت ببرن.

فکر کن ببین "فی...لتر" شدن سایت بهتر بود یا نوشتن مرگ بر ... هایی که قطعاً با عقاید دیتر و توماس در تضاده؟

من همه این ها رو دوستانه گفتم امیدوارم که ناراحت نشده باشی. به هر حال سایت متعلق به شماست و اختیارش رو داری.
امیدوارم سایت از این به بعد هم موفق باشه.
ما هم از مطالب خوبتون استفاده کنیم.
نه دوست گل. به هر حال این هم نظر شماست و قابل احترامه و ناراحتی نداره!

یه سری از موضوعات هست که به خود من مربوطه و با اعضای سایت در ارتباط نیست. مثلا اینکه نوع انجمن چی باشه، بنرش چه شکلی باشه فوترش چی جور باشه و ... اما بعضی چیزهای هم خب مصما با کاربران در ارتباطه و باید نظرات اونها رو دخیل دونست. به حال ثبت سایت حداقل برای خود بنده افتخاریه.

یادمه چند ماه پیش که آلبوم Strong 2010 توماس منتشر شد به 1-2 تا از بچه ها گفتم میتونم اوریجینالش رو با قیمت خیلی پایین تهتیه کنم اما اصلا حمایت نکردن. این آلبوم رو غیر از هزینه حمل و نقل خریدم حدود تنها 9 هزار تومن!
ایراد اینجاست که ما نمیخوایید دست تو جیب مبارک کنیم و یه 7-8 تومنی برای گروهی که دوستش داریم هزینه کنیم.

در هر حال تا اندازه ای که در توان باشه سعی میکنیم دانلود رو داشته باشیم.

مصلما پابرجا بودن سایت حداقل برای خود من در اولویته تا دانلود آهنگ.

ممنون به خاطر نظری که دادی Gooool

Maryam_Love_M.T

عضو جدید
Mar 20, 2011
26
2
12
26
In Shaire
"شاید کار ما هم در اینجا به پایان برسه..."!!!!!
Keep[r=#FF0080] MT [/r] Alive....

آآآ......ه.خداااا....ی من!!
شما که گفته بودین چسبتون به مدرن تاکینگ خیلی قویه...
امیدوارم منظورتونو اشتباه برداشت کرده باشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul 17, 2009
180
31
25
27
In Shaire
شاید کار ما هم در اینجا به پایان برسه ...
Keep [r=#ff0080]MT[/r] Alive....:Ha?:​
ها!!!!!!​
محمد جان میشه یه کم در مورد امضای جدیدت توضیح بدی؟Gooool​
[r][/r]

آخرین ویرایش توسط مدیر: