تمرین خواندن آهنگ های مدرن تاکینگ (متن شعر هماهنگ شده با آهنگ)

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,229
3,887
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
سلام به همه مدرنی های عزیز

شاید خیلی هاتون به فکر افتاده باشید آهنگی از مدرن تاکینگ رو بخونید. :smiles73:
اما به دلایل مختلفی از جمله نداشتن نسخه بی کلام و یا سخت بودن زمان هماهنگ کردن شعر با آهنگ و خیلی از دلایل دیگه منصرف شده باشید.

در زیر ویدیویی آماده شده که میتونید خوندن آهنگ مدرن تاکینگ رو راحت تر شروع کنید! پس از دست ندید و حداقل یک بار هم شده مدن تاکینگ را بدون صدای توماس آندرس تجربه کنید، حداقل برای خودتون در خونه و پشت کامپیوتر شخصیتون(!)

cheri cheri lady​

ژوان @ژوان اگر حرفی حدیثی چیزی هست بگید یا توضیح درباره خوانندگی و از این دست...

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,229
3,887
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
این هم نسخه آهنگ برادر لویی که زمان شروع خواندن شعر به سادگی درش مشخص شده و خیلی راحت تر میتونید آهنگو بخونید.

لایک ها: Charlin

ژوان

کاربر افتخاری
Jun 28, 2013
194
606
56
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1986-Ready for fomance
1_خوب اول بگم که هرچقدر بخوایید اسونش کنید بازم کار بسیار دشواری هستش اگه اینجور بود الان هر طرفدار مدرن تاکینگ یه گونی اهنگ مدرن تاکینگ با صدای خودش داشت
2-دوم که این برنامه ها اصلا حرفه ای نیست و درحد تماشا کردن هستش فوق فوق اف ال استودیو که فوق العاده مبتدی هستش که همونم فک میکنم کسانی که موسیقی بلد نیستن باز نتونن باهاش کار کنند
3_سوم مدرن تاکینگ بسیار دشوار هستش و شما باید تجارب بسیار در زمینه های مختلف داشته باشید اعم از موسیقی صدا برداری صدا گذاری میکس افکت و وی اس تی و پلاگین گذاری و همینطور تجهیزات لازم و اشنایی به نرم افزار استودیو ی داشته باشید و خیلی مسائل دیگه مثل تحریر خواندن اواز خواندن که اساسا کار رو برا مبتدی غیرممکن میکنه
من تمام این مسیر ها رو رفتم و میتونم برای کسانی که این کار رو میخوان انجام بدن کلاس برگزار کنم

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,229
3,887
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
1_خوب اول بگم که هرچقدر بخوایید اسونش کنید بازم کار بسیار دشواری هستش اگه اینجور بود الان هر طرفدار مدرن تاکینگ یه گونی اهنگ مدرن تاکینگ با صدای خودش داشت
2-دوم که این برنامه ها اصلا حرفه ای نیست و درحد تماشا کردن هستش فوق فوق اف ال استودیو که فوق العاده مبتدی هستش که همونم فک میکنم کسانی که موسیقی بلد نیستن باز نتونن باهاش کار کنند
3_سوم مدرن تاکینگ بسیار دشوار هستش و شما باید تجارب بسیار در زمینه های مختلف داشته باشید اعم از موسیقی صدا برداری صدا گذاری میکس افکت و وی اس تی و پلاگین گذاری و همینطور تجهیزات لازم و اشنایی به نرم افزار استودیو ی داشته باشید و خیلی مسائل دیگه مثل تحریر خواندن اواز خواندن که اساسا کار رو برا مبتدی غیرممکن میکنه
من تمام این مسیر ها رو رفتم و میتونم برای کسانی که این کار رو میخوان انجام بدن کلاس برگزار کنم
کارو سخت کردی که آهنگ ساز جوان :khaste:

منظور این کار خوانندگی آماتوری و مبتدی بود. بالاخره وقتی شما یک آهنگی رو خیلی خوشت میاد و دایم زمزمش میکنی رو یک بار هم که شده میتونی بخونیش . منظورم البته نسخه خونگیه :smiles73:

چون آهنگ های بالا خارجی هستند ، زمان خوندن متن مهمه و خواننده با روشن شدن به موقع متن شعر میتونه راحت تر زمزمش کنه . منظور اینه نه اجرا و کاور حرفه ای . این یک کار تفریحیه .

لایک ها: m.abpeikar and ژوان

ژوان

کاربر افتخاری
Jun 28, 2013
194
606
56
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1986-Ready for fomance
کارو سخت کردی که آهنگ ساز جوان :khaste:

منظور این کار خوانندگی آماتوری و مبتدی بود. بالاخره وقتی شما یک آهنگی رو خیلی خوشت میاد و دایم زمزمش میکنی رو یک بار هم که شده میتونی بخونیش . منظورم البته نسخه خونگیه :smiles73:

چون آهنگ های بالا خارجی هستند ، زمان خوندن متن مهمه و خواننده با روشن شدن به موقع متن شعر میتونه راحت تر زمزمش کنه . منظور اینه نه اجرا و کاور حرفه ای . این یک کار تفریحیه .
من منظورم یه کاری بود که خود طرف به دلش بشینه این همه میخواد زور بزنه حالا درکل هرکی میخواد من میتونم کمکش کنم

لایک ها: m.abpeikar

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,229
3,887
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
این ویدیو کلا جنبه تفریحی داره .
صرف اینه طرف بدونه کی چی بخونه تا یه حس مدرنی بهش دست بده . منظور یه کار حرفه ای نبوده :smiles50:

لایک ها: m.abpeikar