تصویر توماس اندرس در دیوار های شهر تهران (عجیب..!)

modern_1984

عضو جدید
Jan 17, 2010
97
12
17
35
In The Middle Of Nowher
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
من میرم و تحقیق بیشتری می کنم و اززاویه های دیگه هم عکس میگریم شاید گوشه تابلو نوشته باشه که کاره کدوم شرکته
حقیقت انقدر خود عکس جالب بود که واقعا به مغزم نرسید که به کادر عکس توجه کنم اگه عمری بود شنبه که رفتم سر کار حتما بیشتر توجه می کنم

ارزش 3 تا ایستگاه پیاده روی داره . از مدیر کل همایونی آقای محمد جان بابت مدال تشکرمیکنم ایشون لطف کردن و مدال شجاعت دادن به بند

چون جای که ایستاده بودم ماشین و موتور با سرعت می آمدن از این جهت ایشون بندنوازی کردن و مدال پیش مرگان مدرن تالکینگ رو به بنده دادن

:Yes: تشکر محمد جونم :khaste:

لایک ها: Iran 4 Modern Talking

نسترن

عضو جدید
Jun 13, 2009
62
4
12
33
كرج
سلام...
منم خيلي تعجب كردم چون ميدونين كه تو ايران اگه بخوان تابلويي توي شهر نصب كنن كه تصوير انسان داشته باشه اكثرا از تصوير شهدا روحاني ها يا بچه ها استفاده ميشه مگه اينكه تابلو تبليغاتي باشه و مال يه شركت خصوصي و از اونجايي كه اين تابلو دولتيه واقعا جاي تعجب داره.( چه برسه به اينكه از عكس توماس هم استفاده كردن)

من فكر كنم گرافيست اين كار رو حساب علاقه شخصي خودش از عكس توماس استفاده كرده و چون عكس خيلي آ‍رامش بخشيه تاييد شده باشه

به هر حال واقعا جالب بود ممنون Gooool

Brother louie

عضو خودمونی
Apr 12, 2010
268
36
25
In The Garden Of Venus
ممنون خيلي جالب بود
:Gooool:

فك كنم كسي كه اين كار رو كرده خودش هم نميدونسته كه اين عكسه توماس هستش !!!

Gooool

modern_1984

عضو جدید
Jan 17, 2010
97
12
17
35
In The Middle Of Nowher
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
n1fan گفت:
خیلی خیلی جالب بووود...........واجب شد یه سری اونورا برم و این عکسو از نزدیک ببینم:Tho.mas:
اگر می خوای برید ببیند خیابان انقلاب - پیچ شمیران جنب بیمارستان درست وسط پل پیچ شمیران.

این کار حرکت خیلی تاریخی ای اگر مسیرتون می خوره برید ببینید تا نکندنش شاید براتون جالب باشه

:Tho.mas:

modern_1984

عضو جدید
Jan 17, 2010
97
12
17
35
In The Middle Of Nowher
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
اینم چندتا عکس از زاویه های مختلف به دستور مدیر کل محترم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Dec 15, 2009
62
2
12
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدای منم ... آخر زمون شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Iran 4 Modern Talking

عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,196
3,823
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
gentle man of music گفت:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدای منم ... آخر زمون شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخر زمون که نشده ولی این مطلب خیلی برای خود من روز اول جالب بود ! هنگ کرده بودم :Shayad:

Modern . Talking

عضو جدید
Mar 20, 2011
37
1
12
خوزستان - اهواز
واقعا جالب بود Gooool

به نظرم توماس روی کاور آلبوم strong زیاد شباهتی به چهره ی جدیدش نداره...

جوون تر به نظر می رسه...بیشتر شبیه دهه ی 80-90ه...

و به نظرم چهره اش بیشتر شبیه ایرانیاس تا آلمانی ها ! :Tho.mas:

فکر نمی کنم هیچ کس به جز طرفدارای مدرن تاکینگ فهمیده باشه که این یه مرد اروپاییه...چه برسه به اینکه توماسه... :smiles34:

در کل عکس آرامش بخشیه و متانسب با پیامی که بالاش نوشته شده و احتمالا دلایل اصلی استفاده اش هم همین ها بوده...

jamesbond1375

عضو جدید
Mar 25, 2011
19
1
5
22
تبریز
اقا من پست رو تازه دیدم

اجازه هست یکی بگم دممون گرم که مادرنی هستیم.