• رویای ایرانیان به حقیقت تبدیل شد !

دسترسی به بیش از 3000 دقیقه ویدیوی مرتبط با مدرن تاکینگ ، توماس آندرس و دیتر بوهلن

✔ بیش از 12 عنوان ویدیو شامل:

اجراهای تلویزیونی و زنده ، کنسرت ، ویدیوهای میکس شده و مصاحبه در دسته بندی های جداگانه

✔ قابلیت دریافت ویدیو ها با حداقل 3 کیفیت متفاوت

» بیش از یک میلیون و دویست هزار بازدید «

ورود به شبکه ویدیویی انحصاری طرفداران مدرن تاکینگ

تب خوانندگی من: دی

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
22
من اراکی ام ولی دانشگاهم تهرانه
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
به نام خدا
بله:smiles34:حقیقتش من تو زمینه ی موسیقی توی ترانه نویسی به زبان انگلیسی با تجربه ام و سه سال تجربه دارم.اما تو خوانندگی اماتورم و کارمو تازه شروع کردم راستش دو تا آهنگ فعلا تو خونه ضبط کردم Nothing else matters متالیکا و my bed is too big بلوسیستم اما باید بگم اینا با یه ام پی تری عهد بوقی ضبط شده و هم کیفیتش پایینه و در ضمن با کامپیوتر اجرا میشه و این یعنی علاوه بر آماتور بودن خودم امکاناتم هم صفر صفره
خوب بعد از صحبت هام با آقا محمد عزیز(که از ریشه و اصل هم ولایتی خودمه:smiles34:)قرار شد اینجا تاپیکش رو بزنم تا شما هم نظراتتون رو بگید و ما هم از این حال اماتوری درآییم:(البته باید بگم آهنگهای مدرن رو گذاشتم وقتی رفتم استودیو ضبط کنم که احتمالا در ماه آینده میرم
اینم از اینا:
:nothing else matters
:my bed is too big

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
22
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,171
3,792
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
آقا ترشی نخوری یه چیزی میشیا . در حد کار خونگی و طرفداری خوبه :smiles34:
you are not alone هم خونده بودی اونم بزار دوستان فیض ببرن :smiles34:

بتونی ولوم موزیک رو بشتر کنی که با صدات محو بشه بِیتره :smiles34:

ژوان

کاربر افتخاری
Jun 28, 2013
193
600
56
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1986-Ready for fomance
انگلیسی رو خوب تلفظ میکنیا .
بدی نبود.:khaste:
دوستانی علاقه به خواندن ترک های مدرن تاکینگ سی سی کچ بلو سیستم وچندین گروه دیگه رو دارن میتونم کمک های شایانی بهشون بکنم در ضمینه های متفاوت
و دوستانی هم که علاقه دارند با ساز کیبورد یا نرم افزار های کامپیوتری ویا پیانوها و ارگ های نرم افزاری موبایل و دیگر ساز ها اعم ساز دهنی فلوت و........ اهنگای مدرنو بزنند میتونم بهشون کمک های زیادی بکنم

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
22
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
انگلیسی رو خوب تلفظ میکنیا .
بدی نبود.:khaste:
دوستانی علاقه به خواندن ترک های مدرن تاکینگ سی سی کچ بلو سیستم وچندین گروه دیگه رو دارن میتونم کمک های شایانی بهشون بکنم در ضمینه های متفاوت
و دوستانی هم که علاقه دارند با ساز کیبورد یا نرم افزار های کامپیوتری ویا پیانوها و ارگ های نرم افزاری موبایل و دیگر ساز ها اعم ساز دهنی فلوت و........ اهنگای مدرنو بزنند میتونم بهشون کمک های زیادی بکنم
ممنون اگه کمک کنید که خدا خیرتون بده:دی

آخرین ویرایش:
لایک ها: Charlin and c.c.catch

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,171
3,792
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
خخخخخخخ
بیخیال مدرنو گذاشتم واسه استودیو :smiles34:
این هتل کالیفرنیا رو گوش دادی؟ اینجا صدای موزیک بیشتره :دی
آره به قول دوستمون تلفظ انگلیسی رو میتونی از پسش بربیایی . یعنی شوت نیستی و میخونی متن انگلیسی رو . ایرادی که اکثرا موقع خوندن انگلیسی دارن شما نداری .

اصلا همین که لفظ اومدی و خوندی کار خوبیه .

بهترین پیشنهاد رو ژوان @ژوان داد . با هم هماهنگ بشید بد نیستا ، modern iran کارش درسته و بلده .

آهنگ alone هم به پست اول اضافه کن. عیب نداره کار اوله دیگه .

:smiles73:

لایک ها: Capitan and c.c.catch

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
22
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
آره به قول دوستمون تلفظ انگلیسی رو میتونی از پسش بربیایی . یعنی شوت نیستی و میخونی متن انگلیسی رو . ایرادی که اکثرا موقع خوندن انگلیسی دارن شما نداری .

اصلا همین که لفظ اومدی و خوندی کار خوبیه .

بهترین پیشنهاد رو ژوان @ژوان داد . با هم هماهنگ بشید بد نیستا ، modern iran کارش درسته و بلده .

آهنگ alone هم به پست اول اضافه کن. عیب نداره کار اوله دیگه .

:smiles73:
حالا بیخیال اون بعدا مدرن میخونم اضافه میکنم:smiles34:

لایک ها: Charlin

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
22
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
من کلا با موسیقی ایرانی از هیچ سبکی میونه ای ندارم از بچگی هم اینجوری بودم و مثلا کارای مدرن تاکینگ ببرام حکم جشنو داشت و کارای ایرانی حکم عذاب!شاید بخاطر همینه که تو تلفظام مشکل ندارم چون از بچگی به این تلفظ ها عادت دارم

Capitan

عضو جدید
Jan 25, 2015
100
201
42
22
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
خوب اینم dance me to the end of love لئونارد کوهن با صدای من:دی

دو تا خوندم نمیدونم کدوم بهتره:دی راستش من نتونستم ملودی کاملشو بگیرم بخاطر همین هی مجبور بودم اون قسمتی رو که داشتم تکرار کنم و بخاطر همین اهنگ یه جاهاییش وقفه میفته تو دومی وقفه ها بدتره و تو اولی صدام شل تر دیگه هر جور خودتون میپسندید:دی امیدوارم قابل قبول شده باشه