• رویای ایرانیان به حقیقت تبدیل شد !

دسترسی به بیش از 3000 دقیقه ویدیوی مرتبط با مدرن تاکینگ ، توماس آندرس و دیتر بوهلن

✔ بیش از 12 عنوان ویدیو شامل:

اجراهای تلویزیونی و زنده ، کنسرت ، ویدیوهای میکس شده و مصاحبه در دسته بندی های جداگانه

✔ قابلیت دریافت ویدیو ها با حداقل 3 کیفیت متفاوت

» بیش از یک میلیون و دویست هزار بازدید «

ورود به شبکه ویدیویی انحصاری طرفداران مدرن تاکینگ

اشتباهی وحشتناک از دیتر در سال 2002

amirhossein

عضو جدید
Jul 23, 2009
24
5
17
با سلام.......
امروز داشتم مروری از کتاب توماس توسط یکی از کاربرها رو میخوندم...........(خیلی خلاصه میگم)
در پاییز سال 2002 دعوتنامه هایی برای مدرن فرستاده میشه برای اجرای کنسرت در نیو یورک و اتلانتیک سیتی.......اما هر بار دیتر به بهانه درگیری در پروژه َِDSDS این سفر رو لغو میکنه........میدونید سفر به امریکا چقدر در موفقیت گروه سهم داشت..........
دیتر در 2 سال اخر مدرن پروژه DSDS اولویت اولش بوده.....
نظر شما راجع به این اشتباه وحشتناک چی بوده؟

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,171
3,792
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
دوران [r=#ff0080]مدرن تاکینگ[/r] سرشار از فرصت سوزی بوده ، هم توسط دیتر و هم توماس .

حتی من شنیده بودم در سال های جدایی بعد 2003 هم قرار شد یک کنسرت خیریه توسط مدرن تاکینگ برگذار بشه که هرکدوم زیر بار نرفتند .

چیزی که هست این دو خودشون نمیخواهند که مدرن تاکینگ شکل بگیره . توماس توی این مصاحبه حرف خوبی میزنه :

این اتفاقی بود که افتاد ، من او را دوست نداشتم، او هم متقابلا من را دوست نداشت . ما هیچ وقت رابطه خود را با یکدیگر تغییر ندادیم . ما دیدگاه ها متفاوتی در زندگی داشتیم . ما به زبان های مختلی حرف می زدیم و هیچ کدامیک از ما هرگز سعی نکردیم زبان دیگری را یاد بگیریم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdit

عضو خودمونی
Feb 18, 2012
267
241
42
25
Higher Than Heaven
moderntaking2.mihanblog.com
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
2002-Victory
amirhossein گفت:
با سلام.......
امروز داشتم مروری از کتاب توماس توسط یکی از کاربرها رو میخوندم...........(خیلی خلاصه میگم)
در پاییز سال 2002 دعوتنامه هایی برای مدرن فرستاده میشه برای اجرای کنسرت در نیو یورک و اتلانتیک سیتی.......اما هر بار دیتر به بهانه درگیری در پروژه َِDSDS این سفر رو لغو میکنه........میدونید سفر به امریکا چقدر در موفقیت گروه سهم داشت..........
دیتر در 2 سال اخر مدرن پروژه DSDS اولویت اولش بوده.....
نظر شما راجع به این اشتباه وحشتناک چی بوده؟
بله این حرف شما درسته اصلا مدرن تاکینگ به خاطر این کار های دیتر بود که متلاشی شد البته این یکی از عواملش بود من هم یجا خوندم این اهمیت بیش از حد دیتر به DSDS به حدی بود که توماس مجبور بود بیشتر کنسرت های البوم universe رو بدون دیتر اجرا کنه
توماس خیلی خوشش مییومد که بیشتر در امریکا حضور داشته باشه ولی دیتر بر عکس فقط به فکر DSDS اش بود
باید یه سوال از دیتر پرسید آیا DSDS ارزشش رو داشت و همین طور هم متقابل از توماس پرسید که آیا به خاطر کارهای متفرقه اش ارزشش رو داشت
[r]:Modern.Talking:[/r]

آخرین ویرایش توسط مدیر: