از سیر تا پیاز بلوسیستم (Blue System)

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
دوست خوبم این حرفا چیه دیگه ، اینارو از کجا آوردی ، اصلا با عقل جور در نمیاد ، بیشتر شبیه جوک میمونه
شما چطور رولف کوهلر رو با دیتر مقایسه میکنی آخه ، خیلی مضحکه ، من برای رولف احترام زیادی قاءلم ولی مقایسه رولف با دیتر مثل مقایسه یک لیوان آب با اقیانوس میمونه ، اصلا این کجا و آن کجا ، رولف اگه به جایی هم رسیده مدیون دیتره وگرنه عمرا اگه خودش به اینجا میرسید
به قول معروف رولف اگه بیل زن بود دم خونه خودشو بیل میزد ، مگه عقلشو از دست داده بیاد زیر دست دیتر کار کنه ، اگه اینطور باشه که شما میگی بلوسیستم در رولف کوهلر خلاصه میشه

راستی مایکل و میشل یا میشایل یکیه ، مثل مایکل لادروپ یا میشل لادروپ ، مایکل کرتو یا میشل کرتو ، مایکل شولتز یاممیشل شولتز ، درضمن من توی یکی از آهنگ های SIB که دارم مایکل خودشو اینطور معرفی میکنه ، مایکل شولتز
درباره دادگاه های دیتر و شکایت هاش حال و حوصله ی بحث کردن ندارم ولی تا این حد بدونید که حق با دیتر بوده ، رولف و دوستانش هم خدا رو خواستند هم خرمارو ، دیدند آب گل آلوده اومدن ماهی بگیرن ، ولی دیتر به هیچکس باج نمیده
مگه میشه هم پولشونو بزنن تو جیب هم اسمشونم بیاد رو نفرات اصلی ، نه دیگه نمیشه

قبلا گفتم بازم میگم رولف و رفقاش خواننده نیستن که ، توی آهنگسازی و ضبط آهنگ ها همکاری کردند با دیتر
اصلا دوست گلم برو آهنگ SIB رو که همخوانی های مدرنه رو گوش کن ، اونموقع متوجه میشی که اصلا این صدا ، صدای فالستوی اصلی نبوده ، اصلا کاملا مشهوده دارن تقلید میکنن ، اون دیگه کار خودشونه و دیتر نمیخونه

یعنی کل عالم دارن دروغ میگن و همه اطلاعات اراجیفه و شما دارید درست میگید
اصلا بذار یه چیزی رو بگم ، البته این نظر شخص منه ، توی بلوسیستم نفر اصلی بعد از دیتر لوییس رودریگز بوده ، من رولف کوهلر رو به اندازه ی یک دهم لوییس رودریگز هم قبول ندارم ،یه چند نفری توی بلوسیستم بالاتر از رولف هستند

از آقای محمد آبپیکر هم در این باره سوال بپرسید ، ایشون هم مثل همه ما هستند ، توی کل دنیا شما تنها نفری هستید که میگید رولف کوهلر فرد شماره یک بلوسیستم بوده ، حتی اگه این سوال رو از خود رولف هم میپرسیدن میگفت من شاگرد دیتر بودم و داشتم درس یادمیگرفتم پیشش
رولف کوهلر رو با دیتر مقایسه نکنید چون خنده داره ، خواننده بلوسیستم هم شخص دیتر بوده و رولف کوهلر شاید یه بخش هایی رو خونده ، اون دوتا دوستشون هم اصلا نقشی در خوانندگی نداشتن ، فقط و فقط در آهنگسازی
این رو همه برید تحقیق کنید تا ببینید من درست میگم ، به اندازه ی یک هزارم سر سوزن هم شک نکنید که شاید ممکنه خواننده بلوسیستم رولف بوده ، اصلا محاله ممکنه ، شاید ماه و خورشید همزمان توی آسمون ظاهر بشن ولی رولف کوهلر نمیتونه خواننده اصلی بلوسیستم باشه
دوست خوبم این حرفا چیه دیگه ، اینارو از کجا آوردی ، اصلا با عقل جور در نمیاد ، بیشتر شبیه جوک میمونه
شما چطور رولف کوهلر رو با دیتر مقایسه میکنی آخه ، خیلی مضحکه ، من برای رولف احترام زیادی قاءلم ولی مقایسه رولف با دیتر مثل مقایسه یک لیوان آب با اقیانوس میمونه ، اصلا این کجا و آن کجا ، رولف اگه به جایی هم رسیده مدیون دیتره وگرنه عمرا اگه خودش به اینجا میرسید
به قول معروف رولف اگه بیل زن بود دم خونه خودشو بیل میزد ، مگه عقلشو از دست داده بیاد زیر دست دیتر کار کنه ، اگه اینطور باشه که شما میگی بلوسیستم در رولف کوهلر خلاصه میشه

راستی مایکل و میشل یا میشایل یکیه ، مثل مایکل لادروپ یا میشل لادروپ ، مایکل کرتو یا میشل کرتو ، مایکل شولتز یاممیشل شولتز ، درضمن من توی یکی از آهنگ های SIB که دارم مایکل خودشو اینطور معرفی میکنه ، مایکل شولتز
درباره دادگاه های دیتر و شکایت هاش حال و حوصله ی بحث کردن ندارم ولی تا این حد بدونید که حق با دیتر بوده ، رولف و دوستانش هم خدا رو خواستند هم خرمارو ، دیدند آب گل آلوده اومدن ماهی بگیرن ، ولی دیتر به هیچکس باج نمیده
مگه میشه هم پولشونو بزنن تو جیب هم اسمشونم بیاد رو نفرات اصلی ، نه دیگه نمیشه

قبلا گفتم بازم میگم رولف و رفقاش خواننده نیستن که ، توی آهنگسازی و ضبط آهنگ ها همکاری کردند با دیتر
اصلا دوست گلم برو آهنگ SIB رو که همخوانی های مدرنه رو گوش کن ، اونموقع متوجه میشی که اصلا این صدا ، صدای فالستوی اصلی نبوده ، اصلا کاملا مشهوده دارن تقلید میکنن ، اون دیگه کار خودشونه و دیتر نمیخونه

یعنی کل عالم دارن دروغ میگن و همه اطلاعات اراجیفه و شما دارید درست میگید
اصلا بذار یه چیزی رو بگم ، البته این نظر شخص منه ، توی بلوسیستم نفر اصلی بعد از دیتر لوییس رودریگز بوده ، من رولف کوهلر رو به اندازه ی یک دهم لوییس رودریگز هم قبول ندارم ،یه چند نفری توی بلوسیستم بالاتر از رولف هستند

از آقای محمد آبپیکر هم در این باره سوال بپرسید ، ایشون هم مثل همه ما هستند ، توی کل دنیا شما تنها نفری هستید که میگید رولف کوهلر فرد شماره یک بلوسیستم بوده ، حتی اگه این سوال رو از خود رولف هم میپرسیدن میگفت من شاگرد دیتر بودم و داشتم درس یادمیگرفتم پیشش
رولف کوهلر رو با دیتر مقایسه نکنید چون خنده داره ، خواننده بلوسیستم هم شخص دیتر بوده و رولف کوهلر شاید یه بخش هایی رو خونده ، اون دوتا دوستشون هم اصلا نقشی در خوانندگی نداشتن ، فقط و فقط در آهنگسازی
این رو همه برید تحقیق کنید تا ببینید من درست میگم ، به اندازه ی یک هزارم سر سوزن هم شک نکنید که شاید ممکنه خواننده بلوسیستم رولف بوده ، اصلا محاله ممکنه ، شاید ماه و خورشید همزمان توی آسمون ظاهر بشن ولی رولف کوهلر نمیتونه خواننده اصلی بلوسیستم باشه

نقش رولف در بلو سیستم و مدرن تاکینگ کاملا مشخصه،
ایشون در مدرن تاکینگ نقش همخوان رو در بعضی از آهنگهای مدرن داشته به همراه میشائیل و دیتلف
در بلو سیستم هم رولف کوهلر در بخش دوم آهنگ میخونه و صدای دیتر هم بصورت خیلی ضعیف به اصطلاح ته صداشه، ولی بخش اول آهنگ رو دیتر به تنهایی میخونه،

در کل ما باید اینطور به قضیه نگاه کنیم دیتر بزرگترین آهنگساز جهانه که تونسته با نبوغ خودش مجموعه ی خوبی رو برای این پروژه ها جمع کنه و نتیجه هم الان برای همه ی ما مشخصه،
واقعا دیتر یک نابغست و کارشو ذاتا" بلده ، مطمئنم هیچ آهنگسازی تو عمرش به اندازه ی دیتر پروژه و آهنگسازی نداشته و تو این موضوع کاملا بی رقیبه.
البته ما باید واقع بین باشیم در بعضی از مسائل ، من به قدری به دیتر و توماس علاقه مندم که هیچ وقت نمیتونم جایگزینی براشون انتخاب کنم ، اما رولف و دوستانشون هم برای این مجموعه زحمت کشیدن،
درسته اختلافاتی باهم داشتن و میتونست این اختلافات بهتر حل بشه ولی نشد.
پس بهتره به تمام اعضای این گروه احترام بذاریم ، کسانی مثل لوئیز رودریگز و افراد دیگه که خیلی به دیتر خدمت کردن

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
این ماجرا طولانی شد، این اطلاعاتی که دوست خوبمون از رولف و دوستانش دادن درسته، چون رولف در بخش دوم آهنگهای بلو سیستم خواننده بوده و همراه با صدای ریز دیتر که اوج صدای رولف کاملا مشخصه(تاکید میکنم در بخش دوم اونم تو بعضی از آهنگها)، و متاسفانه باید عرض کنم رولف و دوستانشون کمترین نقش رو در نوازندگی برای دیتر داشتن و در بخش همخوانی شرکت داشتن ، چون نقش افراد نوازنده کاملا مشخصه (بنده در این بخش با نظر شما مخالفم)، مدرن تاکینگ تا اونجایی که من میدونم تو این 12 تا آلبوم نزدیک به 8 یا 9 نفر همخوان داشته + خوده دیتر ، از این چند نفر سه نفرشون از اعضای sib بودن، رولف حدوده 19 سال با دیتر همکاری کرد.
ولی باز هم میگم نقش دیتر در تمام این پروژه ها واقعا جدا از بقیست و نفر اولو آخره، دیتر در دنیا یک استثناست که دیگه مثل این بشر، زاده نخواهد شد.
من متوجه نشدم بخش دوم آهنگ های بلوسیستم یعنی چی؟
رولف کوهلر بیشتر همخوان بود تا خواننده ، اما خودمم گفتم یه بخش هایی از آهنگ هارو رولف خونده ولی خواننده دیتر بوده و در این هیچ شکی نیست
در ضمن اشتباه میکنید ، چون رولف و دوستانش توی ضبط آهنگ کنار دیتر فعالیت میکردند ، منظورم این نبوده که توی اجراها نوازنده باشن ، اصلا شما توی هیچ یک از اجراها رولف و دوستانش رو نمیبینید
رولف کوهلر یه بخش هایی از درام ها و یه بخش هایی از باس روهم زده علاوه بر اون مایکل یه بخش هایی از کیبورد و دیتلف هم یه بخش هایی از گیتار رو زده
درباره ی همخوان ها هم که گفتید من خودم در جریانش هستم ، همخوانان بلوسیستم این افراد هم یه زمانی بودند ، Nadja abd el farrg و Marion Schwaiger و Madeleine Lang و Anna Garcia و...

Lord MT

عضو جدید
Jun 1, 2013
24
31
17
من متوجه نشدم بخش دوم آهنگ های بلوسیستم یعنی چی؟
رولف کوهلر بیشتر همخوان بود تا خواننده ، اما خودمم گفتم یه بخش هایی از آهنگ هارو رولف خونده ولی خواننده دیتر بوده و در این هیچ شکی نیست
در ضمن اشتباه میکنید ، چون رولف و دوستانش توی ضبط آهنگ کنار دیتر فعالیت میکردند ، منظورم این نبوده که توی اجراها نوازنده باشن ، اصلا شما توی هیچ یک از اجراها رولف و دوستانش رو نمیبینید
رولف کوهلر یه بخش هایی از درام ها و یه بخش هایی از باس روهم زده علاوه بر اون مایکل یه بخش هایی از کیبورد و دیتلف هم یه بخش هایی از گیتار رو زده
درباره ی همخوان ها هم که گفتید من خودم در جریانش هستم ، همخوانان بلوسیستم این افراد هم یه زمانی بودند ، Nadja abd el farrg و Marion Schwaiger و Madeleine Lang و Anna Garcia و...
منظور از قسمت دوم آهنگ یعنی جایی که ترانه اوج میگیره ، من اون قسمتی که رولف میخونه رو در چند آهنگ براتون مثال میزنم تا کامل متوجه شوید،

در آهنگ Deja Vu

It's no Deja Vu
Oh it's like a dream to me
Baby can't you see

It's a magic symphony
Baby, when you're lying next to me
I hear violins
You know what it means just for tonight

My bed is too big
Too big without you, baby
I wanna have your body
Come gimme what you've got
My bed is too big
Too big without you, lady
I wanna have no heartache
Come hit me with your shot

منظورم این قسمتهاست که البته در خیلی از آهنگهای بلو سیستم این کار انجام شده و در بعضی از آهنگها هم رولف کلا حضور نداره

مثل:
love me more
Big boys don't cry
Gangster love
Save me
It's all over

و....

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
دوست عزیز خواننده ی اصلی بلویستم دیتر بوهلن بوده ، و تمامی آهنگ ها از اولین ترک تاآخرین ترک رو شخص دیتر خونده ، البته رولف کوهلرم خواننده دوم گروه بوده و یه قسمت هایی رو ( مثلا همین جاهایی که شما گفتید ) به همراه دیتر خونده ، تا اونجا که من میدونم تک نخونده ، اونجاهایی هم که خونده به همراه دیتر بوده
نمیدونم والا شایدم من اشتباه میکنم ، ولی اینا چیزایی بود که من میدونستم
موفق باشید دوستان

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
دوست عزیز خواننده ی اصلی بلویستم دیتر بوهلن بوده ، و تمامی آهنگ ها از اولین ترک تاآخرین ترک رو شخص دیتر خونده ، البته رولف کوهلرم خواننده دوم گروه بوده و یه قسمت هایی رو ( مثلا همین جاهایی که شما گفتید ) به همراه دیتر خونده ، تا اونجا که من میدونم تک نخونده ، اونجاهایی هم که خونده به همراه دیتر بوده
موفق باشید دوستان
خب منم همینو عرض کردم، من نگفتم که رولف همه ی آهنگ رو خونده، عرض کردم بخش دوم آهنگ رو خونده، اونم تو بعضی از آهنگها نه همش، همین

دیتر برای من تو موسیقی همه چیزه، ولی وقتی چیزی که وجود داره رو نگیم خودمونو گول زدیم،

لایک ها: m.abpeikar and Lord MT

ehsan dehghani

تازه وارد
Feb 24, 2012
5
10
10
ببین دوست عزیز من کسی نیستم که کامنت جایی بزارم اما شما متوجه نیستی داری چ کار میکنی انسان وقتی از یه چیزی بیخبره یا ب هرترتیب اطلاعات کافی در اون باب نداره از اظهار نظر باید پرهیز کنه شما لطف کن این بیوگرافی رو وردار و بیشتر از این اسباب ناراحتی دیگرانو فراهم نکن ،حکایت شما حکایت کسی هستش که به بتی ایمان اورده و چشماشو بر رویه حقایق بسته ،ایجاد تغیر در شما کار من نیست اما اجازه هم ندارید اینجوری با اطلاعاته کذب دیگران رو گمراه کنید پس خواهش میکنم این مطالب رو وردارید ،مقایسه استاد کوهلر و دیتر در دنیای شهرت اصن درست نیست اقای کوهلر کجا و دیتر کجا این که بر کسی پوشیده نیست اما از اون طرف مقایسه استاد کوهلر از نظر صدا و توانای خواندن با دیتر یک ظلم ب تمام معناست رولف یک خواننده حرفه ای ب تمام معنا بوده با صدایی عجیب و هدیه ای از جانب خدا و از اون طرف دیتر اصلا توانایی خوندن نداشت و از این نعمت خدادادی بی بهره بود و صدایه ایشون حقیقتا گوش ازاره من بلو سیتمو دوست دارم و گوش میدم ب این موسیقی اما همیشه میگن ای کاش کل آهنگ ها رو خود رولف اجرا میکرد چون واقعا صدایه دیتر ضعیفه و واقعا حیف این موسیقی زیبا که هچین صدایه بدی روش باشه فقط اندکی تصور کنید چه فاجعه ای میشد اگر دیتر ب همراه توماس در مدرن میخوند درسته که استاد کوهلر در عالم موسیقی زیاد معروف نشد اما حقش بسیار بسیار بیش از اینا بود حتی تو آلمان ب این علت بهش نمیگن استاد چون صداش زیبا بوده نه نه چون در اول موسیقی دانی بزرگ بوده و اگر کمی خوش شانس بود و یا تصمیماته بهتری میگرفت در سطح جهان با این کیفیت صدا که ادمو شگفت زده میکنه میتونس ب ستاره ای بیتکرار تبدیل شه ،اگر کسی بلو سیستمو گوش میکنه بخاطر صدایه زیبایه ایشونه م احتمالا بسیاری از شنوندگان این موسیقی هیچ ایده ای در مورد لید سینگر گروه و کسی که از صداش لذت میبرن ندارن یکیش هم خود شما ولی صدایه اصلی و کسی که ب قول معروف گل آهنگ یا همون قسمت زیبایه آهنگو میخونه استاد رولف کوهلر هستن ،این خلاف اخلاق و جوانمردی هستش که با صدایه دیگران پز بدی و واسه خودت پپسی باز کنی و در دادگاه بزنی زیرش بگی نه نه این صدایه خودمه ولی بجاش رشوه بدی و رو صحنه لب بزنی ،دوست عزیز شما با این متنتون که سراسر دروغ هستش داری کسانی که بیخبرن و یکیشونم خودت هستی رو گمراه میکنی و اونها هم دیگرانو گمراه میکنن پس خواهش میکنم این متن ناپسندیده رو ور دار و واسه خودت احترام قائل شو و سعی کن یاد بگیری و هر چیزی رو که رو نت دیدی رو کپی نکنی جایه دیگه پست کنی مرسی.من با تک تک اعضای گروه sib در ارتباط هستم شاید که نه بدون شک اگر طرفداری باشه که در باب این مسائل از من بیشتر بدونه خانوم robota هستن که ایشون اصن بحثش جداش چون همیشه باشونه ،امیدوارم که این بیو یا از طرف خودتون یا مدیر این سایت برداشته شه

آخرین ویرایش:
لایک ها: m.abpeikar

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
674
1,393
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
ببین دوست عزیز من کسی نیستم که کامنت جایی بزارم اما شما متوجه نیستی داری چ کار میکنی انسان وقتی از یه چیزی بیخبره یا ب هرترتیب اطلاعات کافی در اون باب نداره از اظهار نظر باید پرهیز کنه شما لطف کن این بیوگرافی رو وردار و بیشتر از این اسباب ناراحتی دیگرانو فراهم نکن ،حکایت شما حکایت کسی هستش که به بتی ایمان اورده و چشماشو بر رویه حقایق بسته ،ایجاد تغیر در شما کار من نیست اما اجازه هم ندارید اینجوری با اطلاعاته کذب دیگران رو گمراه کنید پس خواهش میکنم این مطالب رو وردارید ،مقایسه استاد کوهلر و دیتر در دنیای شهرت اصن درست نیست اقای کوهلر کجا و دیتر کجا این که بر کسی پوشیده نیست اما از اون طرف مقایسه استاد کوهلر از نظر صدا و توانای خواندن با دیتر یک ظلم ب تمام معناست رولف یک خواننده حرفه ای ب تمام معنا بوده با صدایی عجیب و هدیه ای از جانب خدا و از اون طرف دیتر اصلا توانایی خوندن نداشت و از این نعمت خدادادی بی بهره بود و صدایه ایشون حقیقتا گوش ازاره من بلو سیتمو دوست دارم و گوش میدم ب این موسیقی اما همیشه میگن ای کاش کل آهنگ ها رو خود رولف اجرا میکرد چون واقعا صدایه دیتر ضعیفه و واقعا حیف این موسیقی زیبا که هچین صدایه بدی روش باشه فقط اندکی تصور کنید چه فاجعه ای میشد اگر دیتر ب همراه توماس در مدرن میخوند درسته که استاد کوهلر در عالم موسیقی زیاد معروف نشد اما حقش بسیار بسیار بیش از اینا بود حتی تو آلمان ب این علت بهش نمیگن استاد چون صداش زیبا بوده نه نه چون در اول موسیقی دانی بزرگ بوده و اگر کمی خوش شانس بود و یا تصمیماته بهتری میگرفت در سطح جهان با این کیفیت صدا که ادمو شگفت زده میکنه میتونس ب ستاره ای بیتکرار تبدیل شه ،اگر کسی بلو سیستمو گوش میکنه بخاطر صدایه زیبایه ایشونه م احتمالا بسیاری از شنوندگان این موسیقی هیچ ایده ای در مورد لید سینگر گروه و کسی که از صداش لذت میبرن ندارن یکیش هم خود شما ولی صدایه اصلی و کسی که ب قول معروف گل آهنگ یا همون قسمت زیبایه آهنگو میخونه استاد رولف کوهلر هستن ،این خلاف اخلاق و جوانمردی هستش که با صدایه دیگران پز بدی و واسه خودت پپسی باز کنی و در دادگاه بزنی زیرش بگی نه نه این صدایه خودمه ولی بجاش رشوه بدی و رو صحنه لب بزنی ،دوست عزیز شما با این متنتون که سراسر دروغ هستش داری کسانی که بیخبرن و یکیشونم خودت هستی رو گمراه میکنی و اونها هم دیگرانو گمراه میکنن پس خواهش میکنم این متن ناپسندیده رو ور دار و واسه خودت احترام قائل شو و سعی کن یاد بگیری و هر چیزی رو که رو نت دیدی رو کپی نکنی جایه دیگه پست کنی مرسی.من با تک تک اعضای گروه sib در ارتباط هستم شاید که نه بدون شک اگر طرفداری باشه که در باب این مسائل از من بیشتر بدونه خانوم robota هستن که ایشون اصن بحثش جداش چون همیشه باشونه ،امیدوارم که این بیو یا از طرف خودتون یا مدیر این سایت برداشته شه
دوست گلم من چیزایی رو گفتم که همه جا هست و چیزایی هستن که در تمامی سایت های معتبر ثبت شده ، اصلا شما بگو دیتر بوهلن لال بوده و نمیتونسته هیچی بخونه ، همشو پول داده بقیه براش خوندن خودشم لب میزنه ، من اصلا کاری به این کارا ندارم ، چیزی که مشهوده اینه که هرجا شما بری این اطلاعات هست در تمامی سایت های معتبر ، من مشکلی توی این مقاله ندیدم که بخوام حذفش کنم ولی خب اگه نظر مدیریت سایت اینه که مشکل داره ، حالا هر مشکلی میتونه کلا حذفش کنه ایرادی هم نداره
در ضمن من که در حدی نیستم بخوام اطلاعات بالاتر و دقیق تری به شما بدم اما خب دو نفر هستن که بلوسیستم باز قدر هستن و من همه جوره اینارو تایید میکنم تا حدی که من و خیلی های امثال من رو اگه باهم جمع کنیم به اندازه ی اونا نمیشن ، یکی دوست عزیزم Young Wolf و دیگری آقای Kourosh7101 ، فکر میکنم اینا با مدرک های بسیار قوی تر بتونن به شما همه چیزو اثبات کنند
در ضمن داخل این مقاله افراد روی صحنه بودند ، من نمیدونم شما چطور میگی اینا دروغه ، آیا واقعا حتی یدونه از اجراهای بلوسیستم روهم نداری که ببینی مثلا یواخیم وگل داره گیتار میزنه ، من واقعا متوجه نمیشم ، اصلا مگه میشه ، یعنی چشم ما داره اشتباه میبینه و اون کسی که گیتار میزنه یواخیم وگل نیست ، یا اونایی که درام میزنن فرانک اتتو و مایکل رولین نیستن

لایک ها: m.abpeikar

Lord MT

عضو جدید
Jun 1, 2013
24
31
17
موفق باشید دوستان[/QUOTE

دوست خوبمون در کامنت بالا توضیح مختصر و کاملی داد،
منظور منم همینه رولف اون قسمت اوج ترانه میخونه والبته با شما موافقم که در اون بخش هم دیتر همخوانی میکنه باهاش ولی صداش خیلی ضعیف تر از رولف تنظیم شده و صدای کوهلر واضح تره

لایک ها: m.abpeikar and c.c.catch

m.abpeikar

محمد آب پیکر
عضو جدید
Jan 7, 2013
83
199
34
41
شهر جدید پرند
www.Parand.info
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1986-In the middle of nowhere
کسایی که منو میشناسن و میدونن که من چقدر اینا رو دنبال کردن میدونن که من از دروغ پردازی بیزارم همیشه هم جلوش واستادم این چیزای که شما گذاشتید کپی شده از جاهایه دیگس و با واقعیت فاصله بسیار داره ، گرو بلو سیستم از دیتر بوهلن میشائل شولتز ، دیتلف ویدک و استاد کوهلر تشکیل میدن بقیه مترسکن ،لید سینگر گروه رولف کوهلر بود و ب جایه ایشون دیتر لب میزد ،و خیلی چیزایه دیگه که من میتونم ازشون کتاب بنویسم چون با تک تک گروه ب غیر از دیتر سالهاست که رابطه دارم ،هیچ وقت هم عضو گروه یا جایی نبودم و نیستم فقط درغ پردازی نکنید خواهشن
پس با این نتیجه گیری هیچ کاره بودن دیتر در بلو سیستم ، فقط نمیدونم چرا این مترسک انقدر صداش شبیه دیتر هست !

موسیقی یعنی ترکیب ، ممکنه در این ترکیب صداهای افراد گوناگونی به کار بره اما دال بر هیچ کاره بودن خواننده نمیشه . صدای خش دار دیتر بوهلن در تمامی آهنگ های بلوسیستم قابل شنیدنه ، البته کسی هم منکر نیست که اعضای systems in blue نقش پررنگ و بی بدیلی در بلوسیستم نداشتن . قطعا داشتن .
اما اینکه دیتر رو از محوریت تنزل بدی به مترسک دیگه خیلی نا عادلانست !
اون صدای منه :smiles14::smiles14::smiles14::smiles14:

Iran 4 Modern Talking

سرباز!
عضو کادر مدیریت
Jun 2, 2009
3,185
3,809
199
کرج
iran4moderntalking.ir
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1999-Alone
ترکیب های صدای خواننده در بلو سیستم و خصوصا مدرن تاکینگ پر از راز و رمزه .
همین ترکیب ها آهنگ های اینهارو متمایز کرد. البته بلوسیستم که صدای خوانندش کمی خالص تر هست .

#BlueSystem​

لایک ها: c.c.catch