نتایح جستجو

1. MRS.robota2

48hours

<p style="text-align: center;"><span style="r: #0080ff;">48 ساعت</span></p> <p style="text-align: center;"><span style="r: #0080ff;"><span style="r: #000000;">این دنیا آتش سوزاننده است-هرکس قیمت خودش را میپردازد</span><br /></span></p> <p style="text-align: center;"><span style="r...
  2. MRS.robota2

جدیدترین نامه.ی من به توماس اندرس

نظر خوبی دارید البته من درباره اخرین قسمتش کمی نظرم متفاوت است.شما میگی اهنگ های مادرن تالکینگ تکرار نمیشوند درست.ولی هر سال که مادرن تالکینگ در گذشته البوم جدیدی بیرون میداد قابل مشاهده بود که کار جدید و متفاوت است.پس به نظر من با برگشتن مادرن تالکینگ در اینده ای نزدیک انشاا... اهنگ های تکرار...
  3. MRS.robota2

اگربخواهیدیکی ازاهنگهای توماس بخونید و......

Whitchqeen of Eldorado و تقدیم به دوستم مریم اما کاش میتونستم برای توماس هم بخونم ولی صدای خوبی لازم داره.
  4. MRS.robota2

I’ll Be Home For Christmas

برای کرسمس خانه خواهم بود امشب خواب مکانی را که عاشقش هستم میبینم.بیشتر از همیشه گرچه میدانم راه برگشت طولانی است اما بهت قول میدهم برای کرسمس خانه خواهم بود... میتوانی تا آمدن من بشماری لطفا برف ها و درختان دارواش و هدایای کریسمس را نگه دار شب کریسمس تو را پیدا خواهد کرد!در جایی که شعله های...
  5. MRS.robota2

It’s Christmas Time

هنگام کرسمس است! هنگام کرسمس است فرشتگان آواز میخوانند به زنگوله های سورتمه گوش کن لحظه ی کریسمس برای من و تو فرا رسیده است عشق و آرامش و هماهنگی پیر و جوان - سیاه و سفید همه ی ستارگان روشن و درخشان اند امشب برای همه کرسمس است در راه برگشن به خانه هستم میبینم که مردم در حال راه رفتن اند(در...
  6. MRS.robota2

Sleigh Ride

پیرامون چند خط آخر ترجمه: Currier & Ives این دو تن نقاشانی بودند که از وقایع دوران کریسمس و برف و سورتمه و زمستان نقاشی های زیاد و زیبایی کشیده اند. برای مثال:
  7. MRS.robota2

Sleigh Ride

سورتمه سواری! به زنگوله های سورتمه گوش کن جلینگ جلینگ تینگ تینگ سر و صدا میکنن بیا! هوای دوست داشتنی است برای سورتمه سواری با تو بیرون برف میاد و دوستان و رفقا فریاد میزنند "یوهو" عجله کن!عجله کن!زود باش بزن بریم تماشای برفا انگار در حال گذر از برفای یه سرزمین عجیب هستیم! اینجا بزرگه دستهایت...
  8. MRS.robota2

عاشقانه ترین اهنگ کدام است

جناب mahdit اگر اقای مدیر اجازه دادن مارو هم در همکاری شریک بدونید.فکر کنم بتونم کار کوچیکی انجام بدم.من هم بسیار مایل ام که کاری برای معرفی بیشتر مادرن تالکینگ اغاز کنیم چون قبلا بحث هایی شده بود ولی همتی برای شروعش نکردم.
  9. MRS.robota2

No ordinary love

نه!عشق های معمولی را نمیخواهم چراغ هارو روشن کن میخواهم ببینمت چشم هایت را از من مخفی نکن نیازی به پوشش نیست هنگامی که من با توام همه چیزم از آن توست جای دیگری نیست نه فضایی نه زمانی میخواهم در این لحظه بمانم مرا قوی و محکم میکنی و هیچ وقت سیر نمیشوم نه! عشقای معمولی را نمیخواهم تو مرا بالا و...
  10. MRS.robota2

No ordinary love

No ordinary love Turn on the lights I wanna see you Don't hide your eyes for me Need no disguise When I'm with you I give you All of me There's no other place No time or space I wanna be right now Making me strog making me tough And I can never get enough No-oo no ordinary love Taking me...
  11. MRS.robota2

✔ متفرقه مسابقه => مشاعره با متن آهنگهای مدرن تاکینگ و دیگر خوانندها

Young or old, black or white All the stars are shining bright it's christmastime" of Thomas Anders"
  12. MRS.robota2

No More Tears On The Dancefloor

متن شعر در بالا اضافه شد
  13. MRS.robota2

درخشش سه دختر جوان ایرانی در سوپر تلنت 2012

Re: درخشش سه دختر جوان ایرانی در سوپر تلنت سلام تصویری است.
  14. MRS.robota2

درخشش سه دختر جوان ایرانی در سوپر تلنت 2012

نسرین شیرین نازنین درخشش سه دختر جوان ایرانی در مسابقات کشف استعدهای آلمان که با استقبال وسیع تماشگران و نقل بسیاری از شبکه های هنری ماهواره ای و سایتها همراه بود.همچنین مشاهده میکنید که دیتر خودکارشو از شگفت زدگی تو دهنش جا میذاره! اگر اشتباه نکنم نسرین و شیرین عسگری(؟) و نازنین...
  15. MRS.robota2

پَ نَ پَ های مدرن تاکینگی !

خیلی هم بعید نیست از کف ماهیتابه جدا شده باشه
  16. MRS.robota2

✔ متفرقه مسابقه => مشاعره با متن آهنگهای مدرن تاکینگ و دیگر خوانندها

Years may come and years may go Oh heart is high - the heart is low It's strange and sometimes it makes you blue 'Cause breaking up, it's hard to do Heartbreak Hotel of c.c catch
  17. MRS.robota2

نظرات-پیشنهادات و انتقادات

تا به حال مطلبی راجع به reverse کردن اهنگ های مادرن تالکینگ در سایت نوشته شده است ؟ اصلا بحثی در رابطه با این موضوع شده؟
  18. MRS.robota2

Hit Or a Miss

الکی و گذرا (سَرسَری) من معتقدم که میتوانیم برای یکدیگر سرگرم کننده باشیم به تنهایی و بی وجود هیچ کس سعادت من و تو کمی خیالی است عشق همراه با یک غریبه - یک عشق الکی است! من آدم دم دمی مزاجی نیستم - فقط پر از اشتیاق هستم همراه من بیا - زیرا بر روی آتش هستم هی...!نامت را فراموش کرده بودم.آیا تو...
  19. MRS.robota2

Wicked Love

عشق خطرناک او (دختر) یک فرشته است آتش سوزانش بی پایان است همانند الهه عشق و زیبایی و یک ونوس یونانی گمگشته در طلسم درون اویم و میدانم-که او را میخواهم-آری... همانند مدونا(تصویر حضرت مریم) به او ایمان آوردم زیبایی و شکوهی دارد که در رقصیدنش پیداست هیچ کس بهتر از او نیست! هیچ کس نمیتواند درک کند...