نتایح جستجو

1. salam kobi

میخواستم اسم پروفایلمو عوض کنم دوست عزیز

میخواستم اسم پروفایلمو عوض کنم دوست عزیز
  2. salam kobi

میخوام اسم پروفایلمو عوض کنم

میخوام اسم پروفایلمو عوض کنم
  3. salam kobi

پَ نَ پَ های مدرن تاکینگی !

:Gol baraye gol: به دیتر میگن که تو ایرانم طرفدارا سایت زدن بعد میگه مدیرش خوبه میگن پ ن پ ادم بدیه
  4. salam kobi

جملات از ته دل برای گروه همیشه جاویدان

تو دنیایه مبتذل غرب تنها گروهی که از حاشیه به درو بود این گروه بود مدرن همیشه در قلب ما جا داری.پیروزی.موفقیت.عشق.عاشقی.مضامین اهنگهایت هست نه "3-ک-س" و روابط جنسی
  5. salam kobi

مدرن تاکینگ دهه 80 یا دهه 90 را بیشتر دوست دارید؟

دوست عزیز بدون که منطق دانش کمک به استدلاله استدلالم مربوط به همه رشته هاست که تو فلسفه هم برای اثبات خیلی از چیزا کاربرد داره. منطق دانش خوب استدلال کردنه نه دانش فلسفی صحبت کردن که من ازش واسه فلسفی صحبت کردن کمک گرفتم اگه دقت کنی درمورد علت فاعلی صحبت کردم که کاربردش در فلسفست نه منطق...
  6. salam kobi

مدرن تاکینگ دهه 80 یا دهه 90 را بیشتر دوست دارید؟

حالا منم فلسفی میگم:مدرن تاکینگ یک گروه هرگروهی جداشدنیه پس مدرن تاکینگم جدا شدنیه علت فاعلی مدرن تاکینگ دیتر بوهلن بوده علت غایی برای مردم اومدن علت مادیشونم اهنکها مدرنم مثل تموم پدیده ها نیستی درش راه داره پس باید یک روزی جدا میشدن
  7. salam kobi

مجهول ترین آهنگ مادرن تالکینگ(shooting star)

دوست عزیز جوش نزن دوباره میان.
  8. salam kobi

مجهول ترین آهنگ مادرن تالکینگ(shooting star)

اره درست میگین همیشه به این اهنگ شک داشتم جنس صدای سال 2003 توماس به این اهنگ نمیخوره یک جا دقیقا رمیکس و ادم احساس میکنه جای تعجب نداره مردی که تونست مدرن و خلق کنه اهنگهای به این زیبایی بسازه رمیکس واسش کار نداره ولی خودمونیم دیتر واقعا نابغه ست
  9. salam kobi

سرقت از مدرن تاكينگ

گوش کردم واقعا مضخرفه.حیف اهنگه به این قشنگی گرفتن نابودش کردن.
  10. salam kobi

مدرن خیالی

تا انجایی که من خبر دارم و دیدم این البوم تو چارت رتبه 3رو اورده بود.ولی خداییش universe از victory کم نمیاره در مورد ادامه مدرن باید بگم اصلا نمیشه پیشبینی کرد که الانشون چی میشد واقعا جواب دادن بهش سخته ولی بازم میگم universe البوم کمی نیست ترانهای Tv.Mystery.Blackbird.Superstar.heart of...
  11. salam kobi

ترجمه و تفسير ترانه "Im no Rockefeller"

واقعا universeالبوم کاملیه همه اهنکها میتونه hitباشه مخصوصا blackbirdسبکش واقعا علیه
  12. salam kobi

کتاب خاطرات مدرنی

روزی از روزها کامپیوتر من خراب شد من اون موقع 13 سالم بود و داییم برای خودش مهندس کامپیوتر بود و طرفدار پرو پا قرص مدرن کامپیوترو بردم پیشش تا درست کنه نگو که برام چنتا از اهنگهای مدرن و ریخته بود من که کامپیوتر بردم خونه دیدم اهنگ خارجی ریخته وای واقعا قشنگ بود اهنگ se se lover بود عاشقش شدم...
  13. salam kobi

✔ متفرقه مسابقه => مشاعره با متن آهنگهای مدرن تاکینگ و دیگر خوانندها

Heaven will know - oh, heaven will know My love will grow baby Heaven will know - that I need you so I can't say: goodbye lady Heaven will know - that I'll never let go And I stay untill my heart stand still No matter what baby - feel what you are Heaven sent me an angel - heaven sent me a star...
  14. salam kobi

Life is too short, don`t throw it away Hear what I say, If you`re lonely Stand up, if you fall down Please look around, you`re not the only Life is too short, don`t lose your time The sun will shine, for your tomorrows You`ll win, if you don`t lose Try it again, forget your sorrows Life Is Too...
  15. salam kobi

Lonely tears in Chinatown are too danger-, dangerous You can have this love for free Lonely tears in Chinatown are too danger-, dangerous If you`re ready, go with me His love is ... to-to-to danger, to-to-to danger You can have the best for free His love is ... to-to-to danger, to-to-to danger...
  16. salam kobi

Do you really want to hurt me? Do you really want to make me cry? Precious kisses Words that burn me Lovers never ask you why In my heart the fire's burning Choose my ur Find a star Precious people always tell me That's a step A step too far Thomas Anders Do You Really Want To Hurt Me Of Songs...
  17. salam kobi

You're my heart, you're my soul I'll keep it shining everywhere I go You're my heart, you're my soul I'll be holding you forever Stay with you together You`re my heart, you're my soul Yeah, I'm feeling that our love will grow You're my heart, you're my soul That's the only thing I really know...
  18. salam kobi

Ten thousand lonely drums are playing in my heart Ten thousand drums of dreaming fell apart Ten thousand drums are playing just for you Ten thousand drums are saying I'm missing yoU Modern Talking From In The Middle Of Nowhere (Ten Thousand Lonely Drums