نتایح جستجو

1. Tamanna M.T Lover

خنک بنوشید !

تو اون عکسه من فقط مدرن تاکینگرو دیدم تا دو ساعت نفهمیدم راجب چی حرف می زنین :barare:
  2. Tamanna M.T Lover

تولدش مبارک!

من دیروز کیش به سر میبردم :khaste: ساعت ده یازده صبح از خواب پا شدم با همون لباس خواب با موهایی که طوری قرار گرفته بودن که انگار جاذبه ای روی زمین وجود نداره به سرعت صوت رفتم تو لابی هتل از رزپشن التمااااااس کردم رمز وای فای رو بگن :smiles40: رمزو گرفتم اومدم تو فروم خواستم لاگین کنم تو فروم بعد...
  3. Tamanna M.T Lover

اتاق اعتراف!

منم جلو مامانم میخوردم اوایل ... اما پس از خاطره ای تلخ شروع کردم به خوردن پشت یخچال =)) :|
  4. Tamanna M.T Lover

اتاق اعتراف!

گفتی شیرینی یادم افتاد بگم من اعتراف میکنم بچه بودم پوست کیک یزدی رو میرفتم پشت یخچال یواشکی میخوردم :|
  5. Tamanna M.T Lover

آشنایی شما با فروم »iran4moderntalking.ir«

من آهنگ تو تو تو از السید رو شنیدم فهمیدم کپی از رو No Face No Name No Number مدرن تاکینگه ... خیلی قاط زدم ... تواینرنت سرچ کردم ببینم چی راجب این قضیه نوشته که این فرومو آورد واسم :))
  6. Tamanna M.T Lover

✔ متفرقه خاطرات دوران مدرسه تون رو اینجا تعریف کنید!

اون طلق و شیرازه هه اوج نوآوری و و تفکر و خلاقیت یک جوان ایرانی است نقطه . :|
  7. Tamanna M.T Lover

ما پارسال داشتیم امسال نداریم ... امسال تا زانو میریم تو گچ
  8. Tamanna M.T Lover

عقده ایای ندید بدید حالا مگه همه چی مدرسه هاشون خوبه که گروی یه شیشن ؟؟؟ :|
  9. Tamanna M.T Lover

بله همین امروز سوتی دادم در حدی که نه تنها بچه ها بلکه معلممون پودر شد از خنده ... تو عربی دو نوع فعل ثلاثی داریم ... ثلاثی مجرد و ثلاثی مزید ... وقت پرسش کلاسی شد معلممون همون اولین نفر صدا زد گلشنی !! بلند شدم یه چندتا سوال پرسید درست جواب دادم بعد آخر سر پرسید انواع فعل ثلاثی رو نام ببر ...
  10. Tamanna M.T Lover

تغییرات گسترده در انجمن

حتما ... ممنون از پاسخ گوییتون ... :Gooool:
  11. Tamanna M.T Lover

تغییرات گسترده در انجمن

برخی پاک نشده ... من با بدبختی این همه پست و اینا گذاشتم ... کووووو :smiles12:
  12. Tamanna M.T Lover

واکنش افراد مختلف به گیر کردن در دستشویی!!!(طنز خفن!)

اصن بیا گوشی من مال خودت :smiles17: تو خونه باهاش فوتبال بازی میکنیم :smiles17::khaste:
  13. Tamanna M.T Lover

مدرن تاکینگ رو به چی تشبیه می کنید؟

به آب تشبیه میکنم ... اگه نباشه ... زندگی هم نیست ... :Gh.aalb:
  14. Tamanna M.T Lover

روز اول مدرسه...

بزن بریــــــــم :barare:
  15. Tamanna M.T Lover

روز اول مدرسه...

کوفتش بشه اون که از آلمانه ... ما هم رفتیم مدرسه ی جدید ... هی لیستارو نگاه میکردم اصلا تمنا نبود که نبود ... رفتم گفتم پس من کوشم ؟؟؟ گفتن لیست کلاس 102 کنده شده ... ما هم رفتیم 102 دیدیم بلههههه چی میبینی ... 40 نفر تو یه کلاس ... به زوووور خودمو جا دادم ... معلمارو اول یه سری اتمام حجت مسخره...
  16. Tamanna M.T Lover

کار هایی که میتونین موقع قطعی اینترنت انجام بدین...

برین یه دقیقه پیش خانواده بشینین شاید آدمای خوبی باشن :smiles17: