نتایح جستجو

1. ژوان

فقط یک کلمه درمورد شخصیت توماس

خارج از این حرف ها هیج جیز از شخصیت وچهره سرشناس وجنتلمن توماس کم نمیکنه توماس خاص هستش خاص هم میمونه جون مدرن تاکینک با صدای او مدرن تاکینگ شد با اینکه دیتری هستم
  2. ژوان

شخصیت انسانها تو چهره رفتار و صحبت کردنشون مشخص میشه برا توماس غیر از اینا از اجراهاش صداش تکنیک خوندنش شخصیتش معلوم میشه مثلا یک موردش ........ نوع نگاهاش تو دوریبین تو اجراها خیلی فاکتور داره
  3. ژوان

جنتلمن و به نظرم اقای خاص
  4. ژوان

♪ ویدیو گروه روز جدید - آهنگ بخون از تو چشمام (Instrumental)

کیفیت 320 اضافه شد لینک های پخش اهنگ هم اضافه شد در سایت های معتبر
  5. ژوان

تمرین خواندن آهنگ های مدرن تاکینگ (متن شعر هماهنگ شده با آهنگ)

من منظورم یه کاری بود که خود طرف به دلش بشینه این همه میخواد زور بزنه حالا درکل هرکی میخواد من میتونم کمکش کنم
  6. ژوان

تمرین خواندن آهنگ های مدرن تاکینگ (متن شعر هماهنگ شده با آهنگ)

1_خوب اول بگم که هرچقدر بخوایید اسونش کنید بازم کار بسیار دشواری هستش اگه اینجور بود الان هر طرفدار مدرن تاکینگ یه گونی اهنگ مدرن تاکینگ با صدای خودش داشت 2-دوم که این برنامه ها اصلا حرفه ای نیست و درحد تماشا کردن هستش فوق فوق اف ال استودیو که فوق العاده مبتدی هستش که همونم فک میکنم کسانی که...
  7. ژوان

نظرسنجی : اجرای توماس یا دیتر ؟

توماس درمصاحبه ها وقتی گزرشگر ها ازش میپرسند مدرن تاکینگ نقطه تحول و شروع شما بود و با مدرن تاکینگ به اینجا رسیدید همیشه بلافاصله از اهنگای خودش صحبت میکنه به صورت زیرکانه . بجای اینکه بگه بله کاملا صحیحه وشما راست میگید این یعنی چی ؟ بعد توماس بهترین خواننده دنیاست واین جای شکی نیست ولی من...
  8. ژوان

خوب معلومه دیگه که دیتر باید چلوتر باشه توماس یه سرباز هستش و دیتر یه فرمانده حالا به نظر من این البوم که توماس در راه داره بخواد برخی اهنگای مدرنو باز فراوری کنه کار جالبی نیست برند برخی از اهنگاشون دچار خدشه میشه چون توسط توماس انجام میشه و حرفای خودش که همیشه مدرن تاکینگ رو پنهان میکنه و...
  9. ژوان

نظرات-پیشنهادات و انتقادات

سوال: ایا ایده ای هست واسه ویدئو های اپارات واوردن اونها با تمام بازدید هاشون به اینجا با در نظر گرفتن مسئله فیترینگ.... تا یک سال هم فرصت دارید هزاران ایده بدید تا شاید یکیش کارامد باشه
  10. ژوان

من به اجرای دیتر رای دادم ولی حیف از اون صدای خوشگل توماس که تو گلوی دیتر نیست اجرای دیتر زنده نبود اجرای توماس ترکیبی از زنده و ظبط شده بود
  11. ژوان

♪ ویدیو گروه روز جدید - آهنگ بخون از تو چشمام (Instrumental)

سلام دوستان اهنگ بخون از تو چشمام انشالله مورد پسندتون باشه و از شنیدنش خوش باشید :Gooool:
  12. ژوان

مارک ها و مدل های کیفیتی مدرن تاکینگ

ببین ساز ها بکار رفته در مدرن تاکینگ مثل کیبورد های رولاند ها از 3 ملیون تومان هست تا 7 ملیون تومان مثلا همین Roland D50 سه ملیون 700 هزار هستش السس ها کار شده در مدرن از 3 ملیون هست تا 12 ملیون مثلا پیانویی که توماس در کلیپ شری لیدی استفاده کرده حدود 21 ملیون تومان است البته قیمت های پایین...
  13. ژوان

به نظر شما پادشاه موزیک های مدرن تاکینگ کدام است ؟

واقعا خیلی چیز عجیبیه این اهنگ و همینطور Its_Your_Smile و Cant_Let_You_Go وGirl_Out_Of_My_Dreams اهنگای احساسی وملایم مدرن واقعا بی نظیرند احساسی و ملودی دار ترکیب جالبی هست.
  14. ژوان

مظلومیت و سادگی توماس آندرس

سلام بسیار مطالب خوبی بود :Gooool: ولی دقیق بهش زوم نکرده بودید مطالب درباره نورا بسیار درست هست وشاید بدتر وتلخ تر از این و درباره همکاری توماس با یک ایرانی با این که مبلغ زیادی ردو بدل شده بود معتقدم کار بسیار درستی بود و فارسی خواندن توماس همه رو خوشحال کرد و به تیم فرهاد زند تبریک میگم...
  15. ژوان

از سیر تا پیاز سی سی کچ c.c.catch

بسیار ممنون جناب سی سی شما یه طرفدار واقعی سی سی کج هستید و از شما باید تقدیر به عمل بیاد چون طرفدارهای سی سی کج در ایران بسیار محدود هستند:Gooool::Gooool::Gh.aalb::Gh.aalb::Gooool::Gooool::Gh.aalb::Gh.aalb::Gooool:
  16. ژوان

مقدماتی تئوری موسیقی به زبان عامی

دوست من شما فقط به کلاوی ها و کلید های پیانو پرفکت توجه کنید و با بقیه ش فعلا کاری نداشته باشد جاهای نت ها رو یاد بگیرید و صدا های ان ها رو بشنوید و مطالب رو یکی یکی مرور کنید چون هدف از مطلب مرحله اول اشنایی با نت ها جای نت ها روی کیبورد و پیانو و شنیدن صدا ها ی ان وفواصل بین انهاست
  17. ژوان

مطالبی که نوشتم رو به صورت تک به تک بخوانید و در نرم افزارتان نگاه واجرا کنید و جای نت ها رو پیدا کنید
  18. ژوان

سلام دوستان به درخواست چندی تن از دوستان بنده این تاپیک های تئوری موسیقی رو ارسال میکنم و اموزشات و تجربیات خودمو برای علاقه مندان منتشر میکنم تئوری موسیقی متشکل میشود از: تئوری مقدماتی و ابتدایی تئوری تکمیلی تئوری هارمونی که این نوع سومی بسیار زیاد وطولانی هستش و ما برای شما فعلا باهاش کاری...
  19. ژوان

✔ متفرقه معرفی آهنگ های خواننده ها و گروههای مختلف

گروه aqua یکی از گروهای معروف اسکاندیناوی که رقابت محسوس در دور دوم با مدرن تاکینگ داشت یه حورایی خوانواده مدرن تاکینگ محسوب میشه چون نوع اهنگسازیش تقلیدی از مدرن تاکینگ هست . در سال 97 19تا 2002 یک رقیب جدی برای مدرن تاکینگ بود هرچند همیشه در چارت ها فروش ها و محبوبیت از مدرن تاکینگ شکست...