نتایح جستجو

1. young wolf

دو شب تنهایی با آلبوم تنهایی !

خیلی باحال بود. عنصرالمعالی رو خیلی خوب اومدی.یاد کتاب ادبیات دبیرستان افتادم اون آلبوم Alone چه سفره غذاتو نورانی و باصفا کرده بود
  2. young wolf

Back street boys

من نگفتم بصورت خاص از ترانه خاصی تقلید کردن.بنده عرض کردم بک وکالشون(chorus) تقلید از مدرن تاکینگ میخوره باشه نه سبک و سیاق آهنگهاشون.این دو مقوله فرقشون 2تا کهکشان هست
  3. young wolf

دیتر بوهلن 61 ساله شد!!!!تولدش مبارک!!!!

امیدوارم سایه این مرد از سر دنیای موسیقی حالا حالاها کم نشه هنوز هم خوشتیپ،پر از ایده و فعال هست.زنده باد دیتر
  4. young wolf

Back street boys

گروه بک استریت بویز گروه خوبیه. این تفاوت در سبک هر آهنگشون که سمیرا میگه به این خاطر هست که تعداد آهنگسازان و ترانه سرایان در این گروه سر به افلاک میزنه.مثل مکس مارتین،اندرو فرام،دن هیل،رامی یاکوب،دیوید کروگر و دهها نفر دیگه از جمله خود اعضای گروه که در تاپیک اسماشون ذکر شده.مسلما تفاوت سلایق...
  5. young wolf

اتاق سوال و جواب

من فیلم نگاه میکنم و کتاب میخونم و موسیقی کار میکنم. واقعا از یکنواختی درس و دانشگاه آدم رو در میاره موارد بالا البته مدرن تاکینگ هم گوش میکنم :smiles72:
  6. young wolf

✔ متفرقه خاطرات دوران مدرسه تون رو اینجا تعریف کنید!

این خاطره بوفه مدرسه بارها برای من اتفاق افتاد.واقعا دردناک ترین صحنه های زندگیم بود وقتی میدیدم ساندویچی که بابتش پول دادم توسط کرکس های گشنه و بیرحم نشخوار میشد
  7. young wolf

اتاق اعتراف!

این اعترافم به موضوع سایت هم در ارتباطه من وقتی بچه بودم فکر میکردم خواننده های مدرن تاکینگ زن هستن!! مخصوصا دیتر ناقلا با اون صدای آسمانیش منو بدجوری فریب داده بود
  8. young wolf

اتاق سوال و جواب

این بحث و تاپیک جالبیه. قبل از اینکه نظر خودمو بگم به این موضوع اشاره کنم که زمانیکه نوجوان بودم 2 تا برادر بودن که بهشون میگفتن هاردی بویز.اسماشون جف هاردی و مت هاردی بود.اسطوره هایی بودن تو کشتی کج.مخصوصا جف هاردی خیلی باحال بود... اما در مورد بحث بنظرم اینکه بزاری طرف در جهل خودش بمونه بهتره...
  9. young wolf

✔ متفرقه مسابقه => مشاعره با متن آهنگهای مدرن تاکینگ و دیگر خوانندها

Tears may go _Dieter Bohlen Tears May Go and tears may come take me to a place called heaven can you touch me?can you love me more than i can beg
  10. young wolf

✔ متفرقه معرفی آهنگ های خواننده ها و گروههای مختلف

آهنگ Living on a thin line از گروه The kinks سال انتشار:1985 آهنگساز Dave Davies تهیه کننده:Ray Davies از آلبوم Word Of Mouth این آهنگ حتی در سریال محبوب سوپرانوز شبکه HBO با Rate 9.3 فصل 3 قسمت 6 پخش شد
  11. young wolf

آشنایی شما با فروم »iran4moderntalking.ir«

درست داری میگی.در واقع Diter یا Deeter بقول خودت صحیحش هست.بعضیا به ((ی)) یه اعراب کسره اضافه میکنن.این اشتباهه
  12. young wolf

بابای من وقتی میخواد از دیتر اسم ببره چون اسمشو بلد نیست میگه ((این رفیقت خواننده مو زرده)) دیگه همه میدونن موسیقی استاندارد و خوب از دیدگاه من در آثار پاپ تیتان خلاصه میشه
  13. young wolf

دوران خوشه مدرن تاکینگ (یاداوری)

این خیلی ایده خوبیه منتها باید جملات معنادار باشند.الان متن انگلیسی هیچ معنایی ازش برداشت نمیشه.بقیه زبانها رو نمیدونم.استفاده از translator ها برای تبدیل متن فارسی به زبان دیگری اشتباه هست.
  14. young wolf

معرفی آلبوم Ich Denk An Dich انگلبرت

در سال 1989 دیتر این شانس را داشت که با یک خواننده شهیر بین المللی به نام Engelbert که بریتانیایی بود همکاری داشته باشد.تا آن زمان تنها کریس نورمن بود که قبل از همکاری با دیتر شهرت قابل توجهی داشت و بقیه معمولا بعد از همکاری با دیتر به شهرت میرسیدند. انگلبرت با افراد مشهوری از جمله برادران گیب...
  15. young wolf

معرفی گروه Touche - از پروژه های دیتر بوهلن

آره مسلما خیلی از بقیه پروژه های دیتر ضعیف ترن اما ارزش شنیدن دارن.اینجور نیست که فاجعه باشن. حالا دارم آلبوم kids in america و another part of us رو هم آپلود میکنم.اگر مایل بودید دانلود کنید
  16. young wolf

معرفی گروه Touche - از پروژه های دیتر بوهلن

سال 1996 سال خوبی برای دیتر نبود.موضوع طلاق او از همسرش Verona Feldbusch تنها پس از 4 هفته از ازدواجشان تیتر تمامی اخبار و جراید بود.آلبوم جدید Body To Body بلوسیستم کاملا در حاشیه قرار گرفت و فروش نسبتا ضعیفی داشت.دیتر که مدتی بود شاهد زوال بلوسیستم نسبت به دهه هشتاد و اوایل دهه نود بود تصمیم...
  17. young wolf

تغییرات گسترده در انجمن

بله منم بعضی وقتا این ارور رو برام میاره.اصلا فلج میکنه.فقط صفحه اصلی میاد و وارد هر انجمن یا قسمت دیگه ای میشم این ارور میاد.با لپ تاپ و کوروم هم میام.بعضی مواقع هم وقتی وارد سایت میشم همون لحظه منو خارج میکنه و بعضا تا 3 بار باید وارد بشم و دوباره خارجم میکنه تا اینکه بعد از 2-3 بار درست میشه
  18. young wolf

دوستان بنظر من این سایت در نوع خودش کم نظیر هست.اشعار مدرن تاکینگ-بلوسیستم-سی سی کچ-توماس و ترجمه هاش ، عکسهاشون، موزیک ویدیوها و آلبومهایی که برای دانلود اعضا هست (که انصافا بعضی از این آلبوم ها به سختی پیدا میشن و در هیچ جای دنیا کلیپ هایی با این سطح بالای کیفیت نیست) ،مطالب و مقالات متفاوت و...
  19. young wolf

حقیقتش من داشتم درباره گروه Bad Boys Blue تحقیق میکردم که به مطلب با ارزشی که آقا منعم گذاشته بودن برخورد کردم.خوندمش و خیلی کیف کردم.بعد ثبت نام کردم و بقیه قسمتهای سایت فضولی کردم.آهنگهایی که آقا کورش عزیز برای دانلود گذاشته بود دانلود کردم و واقعا لذت بردم چون مدتها دنبالشون بودم و حالا همه...
  20. young wolf

تغییرات گسترده در انجمن

یه مشکلی فکر کنم تو سایت داریم. الان ویدیوهایی که کورش در تاپیک 30 سالگی مدرن تاکینگ زحمت کشیده بود گذاشته بود غیب شدن یه تعدادیش.آلبوم Silhouette In Red هم که من آپلود کردم ناپدید شده