نتایح جستجو

1. c.c.catch

کنسرت مدرن تاکینگ در ارمنستان ایروان

اگه به همراه دیتر بود واقعا ارزش داشت رفتنش من که به شخصه واقعا علاقه ای به حضور در کنسرت تکی توماس ندارم ولی خب یقینا اگه دیتر بود تمام تلاشم رو برای حضور در اون کنسرت میکردم به هرحال فرصت خوبیه برای طرفدارای توماس که برن و لذت ببرن
  2. c.c.catch

فقط یک کلمه درمورد شخصیت توماس

تنبتحبخحع این تاپیک اصلا جای این حرف نیست اما جا داشت واقعا حرف آقا کوروش رو تایید کنم و این نکته روهم اضافه کنم متاسفانه توماس گاها از بردن نام دیتر هم امتناع میکرده و میگفته آهنگسازم و تهیه کننده کارام ، حالا تشکر کردن که جای خود دارد ، منم تابحال ندیدم جایی از دیتر تشکر کرده باشه ، دم دیتر...
  3. c.c.catch

ایجاد کانال تلگرام

والا من متوجه نشدم چی هست کلا این سیستم ، ایکاش یکمی ازش توضیح میدادین ، به هرحال تشکر فراوان بابت زحمات فراوانتون:Gooool:
  4. c.c.catch

معادلات مرموز دیتر بوهلن در سی سی کچ

خواهش میکنم آقا میثم عزیز ، وظیفه بود ، خوشحالم که مورد پسندتون قرار گرفت بله به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردی ، تعداد گروه ها و پروژه های دیتر خیلییییی زیادن دیگه چه برسه به تمام آهنگ هاش ، تمام آهنگ هاش شاید از فروش کل مدرن تاکینگ هم بیشتر باشه:khaste: کمتر کسایی رو بشه پیدا کرد مثل آقا...
  5. c.c.catch

دقیقا ، خیلی میتونست تاثیر گذار باشه ... مثلا شما فرض کنید دیتر هرگز به اشخاصی به نام های کارولین مولر ، کریس نورمن و ... همکاری نمیکرد ، تمامی اون آهنگ ها الان توی مدرن تاکینگ منتشر میشدن ، البته شعرش مسلما با تغییراتی همراه میبود ، Cause You Are Young با صدای توماس و بقیه آهنگ ها فکر نمیکنم...
  6. c.c.catch

بستگی داره موفقیت رو چی تعریف کنیم ، آره خب مدرن تاکینگ معروف تر بود و البته اونم صرفا به این جهت که برگه برنده ی دیتر بود و این سبک فوق العاده توی مدرن تاکینگ رو شد ، حضور مستقیم شخص دیتر هم قطع به یقین بدون تاثیر نبود ، آره خب درسته به نظر منم معروف تر میشد ، کاملا درست میگی ، ولی اگه بخوایم...
  7. c.c.catch

خواهش میکنم ، وظیفه بود. بله به هرحال ایناهم از داستانای عجیب و غریب دیتر بودن و قطعا دلایل خاص خودش روهم داشتن. آهنگ Ronnie Talk To Russia که خانم گارسیا زحمت کشیدن و دقیقا از روی کارولین خوندن آهنگ رو. در مورد Jump In My Car هم که اتفاقا جزو آهنگ های محبوب و مورد علاقه منم هست باید بگم بله ،...
  8. c.c.catch

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان . پیشاپیش فرا رسیدن سال 1395 رو به همگی تبریک میگم و امیدوارم که سال بسیار خوبی برای همه باشه. شاید براتون جالب باشه که از ماجراهای عجیب و غریبی که توسط دیتر بوهلن در سی سی کچ رقم خورد مطلع بشین . آهنگ هایی که با عوض شدن نظر دیتر دست به دست چرخیدن و به افراد...
  9. c.c.catch

تولد بهترین خواننده ی دنیا

آره خب ، منم به شوخی گفتم ، آخر جملم رو هم از این خنده ها گذاشتم دیگه:smiles52:
  10. c.c.catch

تولد بهترین خواننده ی دنیا

تشکر آقا میثم بابت این یادآوریهاتون تولدش مبارک ، امیدوارم همیشه شاد باشه عکس های بسیار جالبی بودن اما اون وسط یک عکس جاش خالی بود ، توماس و نورا :khaste:
  11. c.c.catch

✔ متفرقه تولد بهترین آهنگساز دنیا

آقا میثم تشکر ویژه بابت این یادآوری عکسای بسیار زیبایی هم آپلود کردید ، دیتر در بازه های مختلف زمانی ردیف اول ، دومین عکس از راست ، ردیف دوم اولین عکس از راست و ردیف سوم اولین عکس از چپ رو دوست دارم
  12. c.c.catch

✔ متفرقه فقط یک کلمه در مورد شخصیت دیتر

آره گفتم حیف نگم سندی دارین به توماس هم گفته باشه:barare: عقل سلیم حکم میکنه که باید گفته باشه:smiles34: ولی خب سندی ندارم ، البته بگردی پیدا میشه:khaste: توی مسابقات و اجراهای Dsds به وفور از این اصطلاح استفاده کرده ، هر کسی که بیاد باید یه شایزه بهش بگه ، اصلا روایت داریم که اگه دیتر طی یه...
  13. c.c.catch

✔ متفرقه فقط یک کلمه در مورد شخصیت دیتر

عالی بود:smiles17::smiles17::smiles17: این شایزه اصطلاحی هست که دیتر به همه گفته ، بی برو برگرد ، به هرکسی که باهاش بوده حداقل یبار اینو شایزه رو چسبونده:smiles76:
  14. c.c.catch

✔ متفرقه مسابقه جام رمضان سایت طرفداران مدرن تاکینگ !

من یدونه رکورد دارم خدایی رکورد خیلی خوبی زدم ، میشه گفت جاودانه شده و تاریخ پیوسته اگه میشه رکورد اینجانب رو هم لحاظ کنید و جایزه ای رو بهم اهدا کنید ، البته به رسم یادبود:khaste:
  15. c.c.catch

صفحه ی طرفدارن توماس اندرس در اینستا گرم

دوست عزیزم لیونل کاملا درست میگی و حق با شماست من مدت ها میش این ایده رو داده بودم که یه پیج بزنیم بصورت مشترک چندین نفری مدیریتش کنیم با همدیگه ، اما متاسفانه به جز دو نفر بقیه اساتید نظرشون با نظر من فرق داشت و منم دیگه پیگیر نشدم دوستان من خیلی وقت پیش اون اوایل که اینستاگرام مد شده بود...
  16. c.c.catch

واکنش توماس و دیتر به لواشک!!

اتفاقا دیدم ، بعد از اون یه چیزی هم میده به توماس که امتحانش کنه ، حالا نمیدونم چی بود که توماس حالش بهم خورد و رفت تف کردش بیرون و بعدشم که مراسم غذاخوری و قلیون:khaste:
  17. c.c.catch

واکنش توماس و دیتر به لواشک!!

بله شایزه اصطلاح محبوب دیتره که فراوون توی صحبتاش ازش استفاده میکنه :khaste:
  18. c.c.catch

نظرسنجی : اجرای توماس یا دیتر ؟

البته نمیخوام بحثو به حاشیه بکشونما ، ولی جناب Modern Iran به نکته بسیار قشنگی اشاره کردند توماس واقعا دور اول وقت خودشو با نورا هدر داد ، نورا تنها عامل کنار رفتن توماس از دنیای موسیقی در سطح اول شد ، به عقیده من بسیار ضرر کرد و خیلی لطمه دید حالا کاری به جنبه عاطفیش ندارم ، از بعد کاری دارم...
  19. c.c.catch

بله درسته واقعا دیتر اینطوریه و یه چیز دیگه هم هست ، اینکه توماس بسیار بیشتر به طرفدارانش بها میده و این واقعا عالیه اما دیتر اینطور نیست ، با اینکه خودم طرفدار دیترم ولی دارم میگم توماس کارش خیلی بهتره ولی با این حال دیتره دیگه کاریش نمیشه کرد یکمی که چه عرض کنم اخلاقش بیشتر از یکمی بده البته...
  20. c.c.catch

بازم دم توماس گرم که آهنگ های مدرن تاکینگ رو میخونه ولی دیتر چی؟ من خودم طرفدار سرسخت دیتر هستم ولی خب این یه حقیقته دیگه اما ایکاش توماس آهنگ های مدرن رو دستکاری نکنه و به همون شکل اصلی بخونه توماس خیلی فعال تر از دیتره درحال حاضر