نتایح جستجو

1. c.c.catch

معادلات مرموز دیتر بوهلن در سی سی کچ

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان . پیشاپیش فرا رسیدن سال 1395 رو به همگی تبریک میگم و امیدوارم که سال بسیار خوبی برای همه باشه. شاید براتون جالب باشه که از ماجراهای عجیب و غریبی که توسط دیتر بوهلن در سی سی کچ رقم خورد مطلع بشین . آهنگ هایی که با عوض شدن نظر دیتر دست به دست چرخیدن و به افراد...
  2. c.c.catch

از سیر تا پیاز سی سی کچ c.c.catch

سلام خدمت همه دوستان عزیز مدرنی اگه به یاد داشته باشید مدت ها پیش مقاله ای باعنوان "از سیر تا پیاز بلوسیستم" رو در سایت قرار دادم که خوشبختانه مورد رضایتتون هم قرار گرفت و چنتا از دوستان بودند که از من خواستند مشابه این مقاله رو برای سی سی کچ و مدرن تاکینگ هم بذارم ، منم بنا به خواسته شما...
  3. c.c.catch

TOP10 آهنگای دیتر بوهلن pop titanSt

توی سایت نظرسنجی های مختلفی قرار گرفته که اکثرشون منحصرا مربوط به مدرن تاکینگ میشه ، البته این خیلی خوبه ولی خب دیتر بوهلن به غیر از مدرن برای خیلی افراد و گروه ها آهنگ ساخته که واقعا دست کمی از مدرن تاکینگ نداره ، نباید فراموش کنیم که آهنگساز و ترانه سرای این گروه ها هم همون آهنگساز و ترانه...
  4. c.c.catch

رقابت در چارت ها ، مدرن تاکینگ-سی سی کچ-بلوسیستم و توماس آندرس

با عرض سلام خدمت دوستان چند وقتی میشه خیلی پیگیر رتبه ها و مقام های گروه های مورد علاقمون در چارت های موسیقی شدم و توی این مدت در سایت های بسیار زیادی گشت و گذار کردم و نتایج رو یجایی ذخیره کردم ، الان هم میخوام اونارو با شما دوستان خوبم به اشتراک بذارم ، حقیقتش خودم هم میدونم که خیلی کامل نیست...
  5. c.c.catch

فعالیت های دیتربوهلن از ابتدا تا به امروز

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز مدرنی. اینجا لیستی براتون آماده کردم که توش تمامی آهنگ های دیتر بوهلن ( اعم از اونایی که خود دیتر نوشته یا آهنگسازیش رو انجام داده ) که بصورت سینگل منتشر شده. دوستان عزیز این لیست همه ی آهنگ هارو شامل نمیشه همونطور که گفتم فقط اونایی که بصورت سینگل منتشر شدند توی این...
  6. c.c.catch

از سیر تا پیاز بلوسیستم (Blue System)

گروه سیستم آبی (Blue system ) در سال 1987 و پس از منحل شدن گروه مدرن تاکینگ تشکیل شد. در ابتدا دیتر بوهلن ، لوییس رودریگز و فرانک اتتو اعضای ان به شمار میرفتند اما به تدریج افراد زیادی به بلوسیستم ملحق شدند که اینجا میخوایم همه رو معرفی کنیم. البته لوییس رودریگز و برخی دیگر در پشت صحنه ی...
  7. c.c.catch

فرانک اتتو ؛ مهره ی کلیدی دیتربوهلن

فرانک اتتو Frank otto Schowen متولد 12.04.1964 در شهر مونیخ است. فرانک از بچگی عاشق موسیقی بود به همین علت از همان دوران کودکی شروع به آموختن ساز های موسیقی ازجمله درام،گیتار،پیانو و ساکسیفون کرد. اما ساز مورد علاقه اش همیشه درام بود. فرانک اتتو در سال 1982 درحالیکه حدود نوزده سال سن داشت کار...
  8. c.c.catch

آهنگ جدید سی سی کچ ( c.c.catch )

به تازگی کارولین کاترین مولر ( c.c.catch ) به همراه کریس نورمن ( Chris Norman ) یه آهنگ جدید رو تحت عنوان Another Night In Nashville ساخته اند که البته هنوز به طور رسمی منتشر نشده و فعلا هم هیچ گونه خبری در این رابطه نیست. البته این دو قبلا نیز با یکدیگر همکاری داشته اند و ورژن جدید آهنگ...
  9. c.c.catch

شخصیت بعضی خواننده ها و گروه های موسیقی

به نام خدا.با سلام خدمت دوستان. در اینجا شخصیت وگاهی بیوگرافی بسیار کوچک همراه با کمی توضیحات از خواننده های مختلف رو گذاشتم.امیدوارم که خوشتون بیاد. 1_توماس آندرس( مدرن تاکینگ )=توماس خواننده گروه مدرن تاکینگ با صدایی استثنایی_چهره ای معصوم_موهای بلند و فردار و قدی کوتاه است.او شخصیت آرام و...
  10. c.c.catch

متن سه ترانه از آلبوم Diamonds c.c.catch

متن ترانه ی House of mystic lights از c.c.catch. Dancing heart to heart To your motion of a start Oh babe I have cried Silent tears are full of pride I need your kisses(babe I need your kisses) In a world of stone Crying tears on telephone Oh my lost night with you Oh I'd love a rendezvous I...
  11. c.c.catch

افتخارات سی سی کچ

به نام خدا. سلام دوستان در اینجا میخام افتخاراتی که سی سی کچ و خود کارولین کاترین مولر بدست آورده رو بیان کنم.قطعا این تمامی افتخارات کسب شده ی سی سی کچ نیست.تقریبا بزرگترین افتخارات گروه سی سی کچ در اینجا بیان شده. در اواخر دهه هفتاد میلادی کارولین در مراسم استعداد های جوان که در مونیخ برگذار...
  12. c.c.catch

مقایسه مدرن تاکینگ با سی سی کچ

به نام خدا.با سلام خدمت شما. در اینجا می خواهم علاوه بر مقایسه مدرن تاکینگ با سی سی کچ مطالبی هم در رابطه نحوه کار دیتر با کارولین کاترین مولر_پیشرفت اونا_درخشش سی سی کچ _علت جدایی دیتر و کارولین و چندین چیز دیگه هم بذارم.فقط شرمنده همرو یه جا نمیتونم بذارم.اونارو به چند بخش تقسیم کردم و شما...