نتایح جستجو

1. MT 4 Ever

فقط یک کلمه درمورد شخصیت توماس

اره دقیقا . بنظر منم اواخر دهه نود و اوایل ۲۰۰۰ چهره توماس بینظیره :smiles98::Gh.aalb: البته توماس ثابت کرده با بالاتر رفتن سنش جذاب تر میشه:smiles75:
  2. MT 4 Ever

فقط یک کلمه درمورد شخصیت توماس

:smiles98::smiles77::smiles98::smiles77::smiles98::smiles77::smiles98::smiles77::smiles98::smiles77::smiles98:
  3. MT 4 Ever

دسکتاپ های مدرنی!

وسط تایپ گزارش پایان ترم و خستگی زیاد، :smiles31: دیدن همچین دسکتاپی به آدم انرژی میده..:smiles8: :Gh.aalb::Gh.aalb:
  4. MT 4 Ever

تولد بهترین خواننده ی دنیا

:Gh.aalb::Gh.aalb: :Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb: :Gh.aalb::Gh.aalb: توماس عزیزم با 3 روز تاخیر :smiles69::smiles69: :smiles77: **تولدت مبارک**:smiles77: :Gh.aalb::Gh.aalb: :Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb: :Gh.aalb::Gh.aalb:
  5. MT 4 Ever

✔ متفرقه تولد بهترین آهنگساز دنیا

با ترانه ها و آهنگای دیتر بزرگ شدیم.. کمتر کسی رو میشه مثل دیتر پیدا کرد که خبری از یاس و نا امیدی و عشق منفی در ترانه هاش نباشه.. براش ارزو میکنم همیشه سلامت و پر انرژی باشه:Gooool:
  6. MT 4 Ever

ای..،میگذره..شکر! واسه شما چطور؟

ای..،میگذره..شکر! واسه شما چطور؟
  7. MT 4 Ever

دسکتاپ های مدرنی!

چیزی اضافه نکردیم!! از اول فضایی برای آپلود تمامی عکس ها در داخل هاست خودمون داشتیم.. ولی قابل دسترس برای عموم نیست.. یعنی تاحالا دقت نکردید که لینک تمامی عکس ها داخلیه؟ آپلود سنتر سایت
  8. MT 4 Ever

دسکتاپ های مدرنی!

دارییییم ولی فضا و دسترسی محدود..!!!:smiles15:
  9. MT 4 Ever

یادگیری زبان انگلیسی و آهنگ های مدرن تاکینگ

:smiles17::smiles17: اره اره ایول.. دقیقا بقیشو همینجوری میخوندیییم قدیما.. تازه اینکه خوبه،، من یه دختر خاله دارم به برادر لویی لویی میگفت لوبی لوبی!! اونو کجای دلمون بزاریم..:smiles78:
  10. MT 4 Ever

آواتار (عکس پروفایل) نو مبارک!

آواتار (عکس پروفایل) نو مبارک!
  11. MT 4 Ever

کتاب خاطرات مدرنی

:smiles5::smiles5: دقیقا منم به این شیوه تلفظ توماس دقت کردم و دوسش دارم :Gh.aalb: کلا در تمام آهنگای مدرن، قسمتی که توماس بدون موزیک میخونه فوق العاده است.. :Gh.aalb: آهنگای با ریتم تند مثل Dont take away my heart,, You are not alone,, s.s lover و... به قسمت تک خوانی بدون موزیک توماس که میرسه...
  12. MT 4 Ever

یااامااا هاااا یاامااا سوووو :smiles73:
  13. MT 4 Ever

:smiles98::smiles98: بین خودمون بمونه..غریبه که بینمون نیس.. :smiles15: به رده سنی 9 - 13 سال برای آموزش خیلی حساسن، توی آموزشگاه میگن معلم سرکلاس هرچیزی رو نباید به اینا بگه!!! ولی من بهشون میگفتم آهنگای مدرن و گوش کنن و به کسی چیزی نگن..اونام گوش میکردن و میومدن معنی کلمات و میپرسیدن و حسابی...
  14. MT 4 Ever

دسکتاپ های مدرنی!

و خداوند سطل آشغال ویندوز را آفرید تا دسکتاپ در نیم دقیقه مرتب شود..!! :smiles78:
  15. MT 4 Ever

دسکتاپ های مدرنی!

بفرمائید اینم دسکتاپ مدرنی مخصوص!داغ داغ!! حالا هی بگید اینجا تبعیض میذارن! :smiles78:
  16. MT 4 Ever

بله..برای من هم بسیار خاطره انگیزه.. 3>

بله..برای من هم بسیار خاطره انگیزه.. 3>
  17. MT 4 Ever

اگر آن طایر قدسی ز درم بار آید//عمر بگذشته به پیرانه سرم باز آید//دارم امید بر این اشک چو باران...

اگر آن طایر قدسی ز درم بار آید//عمر بگذشته به پیرانه سرم باز آید//دارم امید بر این اشک چو باران که دگر //برق دولت که برفت از نظرم باز آید..
  18. MT 4 Ever

:smiles76::smiles76::smiles76: آره آره..ایول یادم باشه توی کلاسام از این تیکه استفاده کنم.. واسه تعلیم "آینده" "will" بهشون i will follow you رو یاد دادم!! :smiles75:
  19. MT 4 Ever

نقدی بر ترانه Witchqueen Of Eldorado

عااااااااااالیی عاااااااااالیییییییییییی @yassin_car توقعمون رفت بالا بازم منتظر این قبیل فعالیت ها هستیم.. مدرن کاملا ظرفیت و گنجایش این اقدامات رو داره.. خدا قوت :Gooool: