Recent content by yassin_car

1. yassin_car

ایجاد کانال تلگرام

چرا نمیاره عکس را؟ فرستاده شده از LT29iِ من با Tapatalk
  2. yassin_car

ایجاد کانال تلگرام

این عکس را از داخل نرم افزار می فرستم! فرستاده شده از LT29iِ من با Tapatalk
  3. yassin_car

ایجاد کانال تلگرام

با سلام و تشکّر من این نرم افزار را نصب کردم، ولی نمی دانم چه طور میشه ازش استفاده کرد.
  4. yassin_car

فلسفه ی مدرنی، دانشگاه مدرنی

باسلام امروز قرن 21م است. دانشگاه و سه سال سابقه ی تحقیقات علمی به من نشان داد که امروز هیچ حرفی را بی علت نمی توان زد و به قول خودشان هر نظریه ای باید evidence based یا مبتنی بر شواهد باشد. یعنی واو به واو آن باید دارای سند و مدرک علمی باشد. به بیان دیگر، نه تنها در دانشگاه ها، بلکه در تمام...
  5. yassin_car

سلام بر شما. ببخشید، ظاهرا آلارم ایمیلم غیر فعال شده بود و تا الان متوجه پیامتان نشدم. من...

سلام بر شما. ببخشید، ظاهرا آلارم ایمیلم غیر فعال شده بود و تا الان متوجه پیامتان نشدم. من خودم آهنگ ها را به صورت تکی و از همین سایت دانلود کرده بودم. اگر لینک آن را پیدا نکردید اطلاع بدید.
  6. yassin_car

سلام بر شما. ببخشید، ظاهرا آلارم ایمیلم غیر فعال شده بود و تا الان متوجه پیامتان نشدم. من...

سلام بر شما. ببخشید، ظاهرا آلارم ایمیلم غیر فعال شده بود و تا الان متوجه پیامتان نشدم. من خودم آهنگ ها را به صورت تکی و از همین سایت دانلود کرده بودم. اگر لینک آن را پیدا نکردید اطلاع بدید.
  7. yassin_car

ایجاد کانال تلگرام

یعنی بشه از انجمن به عنوان یک شبکه ی اجتماعی استفاده کرد؟!
  8. yassin_car

ایجاد کانال تلگرام

با سلام و عذرخواهی به دلیل تاخیر بلندمدت میگم شما کارتان نرم‌افزار است، این شدنی است که پیام های این سایت و پست های جدید مانند پیام های تلگرام و جی میل به آپدیت موبایل وصل شود؟ اگر این طور باشد دیگر کسانی که درگیر مشغله های خود هستند ارتباط خود را با سایت از دست نمی دهند.
  9. yassin_car

تجلي اشعار مدرن در وقايع زندگي

کلّاً این آلبوم شالوده ی کارش امید واریه. (ببخشید خودمم نمیدونم شالوده یعنی چی؛ فقط میدونم اینجور جاها استفاده میشه)
  10. yassin_car

تجلي اشعار مدرن در وقايع زندگي

چندی پیش توی دانشگاهمون یک کنگره ی ملّی بود. قرار بود استاد من یکی از سخنرانان باشه. ولی بعد به من گفت که موضوعی که برای سخنرانی انتخاب کرده از نظر علمی خیلی کلّی هست و این موضوع ساده در شأن یک استاد نیست. برای همین به بنده فرصت داد تا به جای ایشان همان موضوع را سخنرانی کنم. من هم که دیدم این...
  11. yassin_car

دسکتاپ های مدرنی!

آقا این قسمت آپلود عکس سایت کجاست؟!
  12. yassin_car

کتاب خاطرات مدرنی

خاطره ی mt4ever خیلی قشنگ بود. واقعاً sslover جذبه ی خاصّی داره و من باهاش حسّ معنوی می گیرم! (البته نه ورژن رپش) مخصوصاً اون جایی که وارد فرود میشه و بدون صدای موزیک میگه: my s s lover / I wanna be your cover توی کار ما که مقاله نویسیه به نویسنده میگن author. اگر دقّت کرده باشین توماس وقتی در...
  13. yassin_car

یادگیری زبان انگلیسی و آهنگ های مدرن تاکینگ

خیلیا مدرن را به اسم نمی شناسند. چندی پیش در ماشین یکی از دوستانم برایش خواستم آهنگ بزارم. بش گفتم مدرن تاکینگ رو میشناسی، گفت نه. بعد از کلّی نشانه دادن باز هم نشناخت. من گفتم الان آهنگی را میزارم که بشنوی حتماً می شناسی. بعد که برایش گذاشتم در همان ثانیه ی اوّل به آهنگ (نه به اسم گروه) شناخت...