تولد کارولین (C.C.CATCH)

Charlin

عضو شناخته شده
Dec 31, 2013
573
1,015
65
22
Karaj
طرفدار
Thomas Anders
آلبوم مورد علاقه
1998-Back for good
اگه بخوام لیستی از بهترين خواننده های زن درست کنم،قطعا کارولین شماره ی یک خواهد بود.
اولسن آهنگ که ازش شنيدم،I can lose my heart tonight
بود..اونم حدودا 5-6 سال پيش....صداش خیلی بهم آرامش میداد...هنوزم همینجوره....و حالا هم خیلی خوشحالم که همچنان ادامه میده و به طرفداراش اهميت میده.
تولدت مبارک. به امید این که دوباره به روزهای اوج با دیتر برگردی:smiles68:

لایک ها: m.abpeikar and c.c.catch

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1985-Let's talk about love
مرسی بابت اطلاعات خوبی که دادید
البته آقا میثم ، کارولین بیکار نیست و صداشم خاک نمیخوره و اتفاقا چند ماه پیش یه سینگل هم منتشر کردند ، حالا جدای از اجراها و کنسرت هاش
واقعا ایکاش دوباره باهم همکاری کنند ، خیلی عالی میشه ، کارولین هنوزم میتونه مثل سابق بترکونه ، اما دیتر گویا کلا هیچ علاقه ای به همکاری با گروه های قدیمی خودش نداره حتی با وجود اینکه بعد از مدرن تاکینگ ، بدون شک سی سی کچ موفق ترین و بهترین گروه دیتر بوده و شاید بتونیم بگیم تنها گروهی که کارهاش شباهت بسیار بسیار زیادی با مدرن تاکینگ داشت ، که این برای بقیه گروه ها و پروژه ها خیلی صدق نمیکنه ، حتی همون بلوسیستم
خلاصه ی کلام اینکه اگه دیتر معتقده که مدرن تاکینگ به تاریخ پیوسته و تمام ، میتونه یه نیم نگاهی هم به سی سی کچ داشته باشه ، فکر میکنم بازگشت دوباره ی این دو کنار هم خیلی خوب صدا میکنه و میگیره
البته منظورم از خاک خوردن ارائه ندادن کار جدیده، وگرنه کارولین در سال حداقل 2 اجرا رو داره، ولی اجراهاش برای همون آهنگهای قدیمیه، منم امیدوارم دیتر به سرش بزنه یا وده کارولین پیش قدم شه برای شروع همکاری مجدد

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
البته منظورم از خاک خوردن ارائه ندادن کار جدیده، وگرنه کارولین در سال حداقل 2 اجرا رو داره، ولی اجراهاش برای همون آهنگهای قدیمیه، منم امیدوارم دیتر به سرش بزنه یا وده کارولین پیش قدم شه برای شروع همکاری مجدد
بله درسته کم کار شده ولی آهنگ جدید هم میخونه ، گفتم که چندوقت پیش یه سینگل جدید هم منتشر کردند
آهنگ تصویریش رو آقا کوروش زحمت کشیدن و توی قسمت ویدیوهاش گذاشتن ، آهنگ صوتیش روهم بنده چند وقت پیش گذاشتم ، اسم آهنگ هم هست Another Night In Nashville

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
بله درسته کم کار شده ولی آهنگ جدید هم میخونه ، گفتم که چندوقت پیش یه سینگل جدید هم منتشر کردند
آهنگ تصویریش رو آقا کوروش زحمت کشیدن و توی قسمت ویدیوهاش گذاشتن ، آهنگ صوتیش روهم بنده چند وقت پیش گذاشتم ، اسم آهنگ هم هست Another Night In Nashville
درسته، همون تک آهنگی که با کریس نورمن خوندن،
میگم خیلی c.c.catch رو دوست داریا :smiles23:

منم خیلی دوسش دارم، ولی ناراحتیم اینه که خواننده به این خوبی چرا باید به این روز بیوفته که بعد سالها یه تک اهنگ کار کنه:smiles41:

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
درسته، همون تک آهنگی که با کریس نورمن خوندن،
میگم خیلی c.c.catch رو دوست داریا :smiles23:

منم خیلی دوسش دارم، ولی ناراحتیم اینه که خواننده به این خوبی چرا باید به این روز بیوفته که بعد سالها یه تک اهنگ کار کنه:smiles41:
کاملا درسته ، زدی وسط خال همون که با کریس نورمن خوندن البته قبلش هم با کریس خونده بوده آهنگ
البته تک آهنگ های مجزا هم داره که خودش خونده ولی خب قبول دارم که از لحاظ کیفی نسبت به دوران همکاریش با دیتر خیلی افت کرد ، اما به هرحال همین که تلاش کرد و خودش رو پای خودش ایستاد خیلی عالی بود ، چون خود شما بهتر از من میدونید که هرکی با دیتر بود در اوج بود ولی وقتی جدا شد نابود شد و البته فراموش نکنیم که آلبومی که کارولین بعد از دیتر منتشر کرد خیلی آلبوم خوب و موفقی بود و حتی در چارت ها با خود بلوسیستم رقابت میکرد و حتی بالاتر از اون ، کارولین یه خواننده ی فوق العاده حرفه ای هستش و بعد از جداییش از دیتر دوباره ثابت کرد که ترانه سرای خوبی هم هست ، حالا این دیگه نامردیه که بخوایم با دیتر مقایسش بکنیم
بله آقا میثم من عاشق سی سی کچ هستم و همیشه برای من شماره یک بوده و خواهد بود ، آهنگ های سی سی کچ محشرن ، مخصوصا آلبوم اول که در تمامی ترک هاش دیتر هم خونده و تلفیق صدای این دو یه چیز فوق العادیه و در راس تمامی آهنگ ها به نظر بنده You Can Be My Lucky Star Tonight قرار میگیره ، واقعا عالی و شنیدنیه این آهنگ ، مخصوصا همخوانی دیتر که خیلی جادوییش کرده ، به نظر من بهترین و زیباترین همخوانی و بخش فالستوی دیتر در تمامی کار هاش اعم از مدرن و سی سی و بلوسیستم و تمامی پروژه ها همین آهنگ هست
و در آخر اینکه منم موافقم که واقعا حیف شد از هم جدا شدند اما به قول محمد خان هر شروعی پایانی داره ، منتهای مراتب برای سی سی کچ یکمی زودتر این اتفاق افتاد البته شماهم دیگه خیلی بزرگش کردید که به این روز افتاده ، به هرحال از قدیم گفتن در اوج کناره گیری کردن خیلی بهتره:smiles52:
ایکاش دوباره باهم همکاری بکنند ، هرچند که بعید میدونم

MEYSAM ZARE

Arya
عضو جدید
Oct 28, 2010
77
217
34
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
کاملا درسته ، زدی وسط خال همون که با کریس نورمن خوندن البته قبلش هم با کریس خونده بوده آهنگ
البته تک آهنگ های مجزا هم داره که خودش خونده ولی خب قبول دارم که از لحاظ کیفی نسبت به دوران همکاریش با دیتر خیلی افت کرد ، اما به هرحال همین که تلاش کرد و خودش رو پای خودش ایستاد خیلی عالی بود ، چون خود شما بهتر از من میدونید که هرکی با دیتر بود در اوج بود ولی وقتی جدا شد نابود شد و البته فراموش نکنیم که آلبومی که کارولین بعد از دیتر منتشر کرد خیلی آلبوم خوب و موفقی بود و حتی در چارت ها با خود بلوسیستم رقابت میکرد و حتی بالاتر از اون ، کارولین یه خواننده ی فوق العاده حرفه ای هستش و بعد از جداییش از دیتر دوباره ثابت کرد که ترانه سرای خوبی هم هست ، حالا این دیگه نامردیه که بخوایم با دیتر مقایسش بکنیم
بله آقا میثم من عاشق سی سی کچ هستم و همیشه برای من شماره یک بوده و خواهد بود ، آهنگ های سی سی کچ محشرن ، مخصوصا آلبوم اول که در تمامی ترک هاش دیتر هم خونده و تلفیق صدای این دو یه چیز فوق العادیه و در راس تمامی آهنگ ها به نظر بنده You Can Be My Lucky Star Tonight قرار میگیره ، واقعا عالی و شنیدنیه این آهنگ ، مخصوصا همخوانی دیتر که خیلی جادوییش کرده ، به نظر من بهترین و زیباترین همخوانی و بخش فالستوی دیتر در تمامی کار هاش اعم از مدرن و سی سی و بلوسیستم و تمامی پروژه ها همین آهنگ هست
و در آخر اینکه منم موافقم که واقعا حیف شد از هم جدا شدند اما به قول محمد خان هر شروعی پایانی داره ، منتهای مراتب برای سی سی کچ یکمی زودتر این اتفاق افتاد البته شماهم دیگه خیلی بزرگش کردید که به این روز افتاده ، به هرحال از قدیم گفتن در اوج کناره گیری کردن خیلی بهتره:smiles52:
ایکاش دوباره باهم همکاری بکنند ، هرچند که بعید میدونم
من که از خدامه باهم باشن، به امید تکرار موفقیت های گذشته، البته منم مثل شما بعید میدونم

ژوان

کاربر افتخاری
Jun 28, 2013
194
606
56
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1986-Ready for fomance
مبارک باشه :Gooool::Gh.aalb::Gooool::Gh.aalb: کارولین کارش درسته و اهنگاش بسیار زیباست در مرحله بعد از مدرن تکینگ
فقط به نظرم دو سه تا عیب داشت کار هاش نه از نظر اهنگاش
بلکه کارولین باید تحریر نمیخوند و مثل توماس با صدای صاف تر و مینور( کوچکترخوانی. ظریف خوانی. هارمونی فضایی تر) تر اجرا میکرد مثل اهنگ حامپ این مای کار
دو . باید از دیتر بیشتر میخواست وتوقع بیشتری میداشت هم در ساخت ترک های مجرب تر و هم اموزش هایی که دیتر به توماس در هین کار های مدرن تاکینگ داد باید بش از بیش از دیتر بهره برداری میکرد تا میتوانست خودش به تنهای کار خوانندگی کنند .
سه مدت فعالیتش رو باید با دیتر به هرقیمتی بود بیشتر نگه میداشت
به هرحال خیلی گروه خوبی بود سی سی کچ و دیتر و خانم مولر :Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb:
تولدش مبارک باشه ایشالله 100 سال پاینده باشه:Gh.aalb::Gooool::Gh.aalb::Gooool::Gh.aalb::Gooool:

c.c.catch

عضو شناخته شده
Jan 15, 2014
675
1,396
105
On the wings of love
طرفدار
Dieter Bohlen
آلبوم مورد علاقه
1984-1St Album
مبارک باشه :Gooool::Gh.aalb::Gooool::Gh.aalb: کارولین کارش درسته و اهنگاش بسیار زیباست در مرحله بعد از مدرن تکینگ
فقط به نظرم دو سه تا عیب داشت کار هاش نه از نظر اهنگاش
بلکه کارولین باید تحریر نمیخوند و مثل توماس با صدای صاف تر و مینور( کوچکترخوانی. ظریف خوانی. هارمونی فضایی تر) تر اجرا میکرد مثل اهنگ حامپ این مای کار
دو . باید از دیتر بیشتر میخواست وتوقع بیشتری میداشت هم در ساخت ترک های مجرب تر و هم اموزش هایی که دیتر به توماس در هین کار های مدرن تاکینگ داد باید بش از بیش از دیتر بهره برداری میکرد تا میتوانست خودش به تنهای کار خوانندگی کنند .
سه مدت فعالیتش رو باید با دیتر به هرقیمتی بود بیشتر نگه میداشت
به هرحال خیلی گروه خوبی بود سی سی کچ و دیتر و خانم مولر :Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb::Gh.aalb:
تولدش مبارک باشه ایشالله 100 سال پاینده باشه:Gh.aalb::Gooool::Gh.aalb::Gooool::Gh.aalb::Gooool:
البته نظرات متفاوته اما به هرحال از دیدگاه من علاوه بر آهنگسازی ، خواندن آهنگ ها هم بی نقص بود و به بهترین شکل ممکن خونده شدن ، و 100 البته که طرز خوندن کارولین در موفقیت های گروه نقش بسیار بسیار پررنگی داشته و من اینو یکی از بهترین آیکون های کارولین میدونم ، در این زمینه مهارتش فوق العادست:smiles52:
و شک نکنید اگه کوچکترین ایراد کیفی به کار کارولین وارد بود ، دیتر اون رو رفع میکرد چون به هرحال مدیریت گروه به عهده ی دیتره و همین مشکلات کوچک هم میتونه به کارنامه ی درخشان دیتر خدشه وارد کنه ، پس شک نکنید دیتر رضایت کامل داشته ، مگه میتونست خواننده ای بهتر از کارولین برای گروه سی سی کچ پیدا کنه:smiles23:

لایک ها: m.abpeikar